Skocz do zawartości

Najgorszy kanał roku 2017


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny -
2) Najgorszy kanał informacyjny -
3) Najgorszy kanał filmowy -
4) Najgorszy kanał sportowy -
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy -
6) Najgorszy kanał dziecięcy -
7) Najgorszy kanał muzyczny -
8 ) Najgorszy kanał lifestyle -
9) Najgorsza paczka kanałów premium -
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce -
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -

 

Względem zeszłych lat wyszły dwie kategorie: Najgorszy kanał HD (mała popularność, brak sensu przy obecnym poziomie technologicznym) oraz Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych (mała popularność). W zamian za to weszła nowa kategoria Najgorszy kanał lifestyle (moim zdaniem chyba lepiej nie dało się tego nazwać).

 

Ważne są głosy oddane do 31 grudnia. Głosy oddane po tym terminie nie będą uwzględniane - wyjątkiem może być sytuacja podobna do zeszłorocznej (gdzie głos oddany po terminie zadecydował o zwycięstwie w jednej z kategorii).

 

Zapraszam do głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat
2) Najgorszy kanał informacyjny - Superstacja
3) Najgorszy kanał filmowy - Sundance TV
4) Najgorszy kanał sportowy - Fightbox
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Polsat Jim Jam
7) Najgorszy kanał muzyczny - TOTV
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - HGTV
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVO
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - za przysłowiowy "paździerz" w postaci "Wyspy przetrwania"
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info - za "paski grozy"
3) Najgorszy kanał filmowy - FilmBox vel. Kino TV - śmietnik idealny w wykonaniu SPI
4) Najgorszy kanał sportowy - brak
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - brak - każdy z tych kanałów choć odrobinę nie zasługuje na to miano
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network - o ile jeszcze da się ten kanał nazwać "dziecięcym"
7) Najgorszy kanał muzyczny - MTV Music - dziesiąta woda po kisielu

8 ) Najgorszy kanał lifestyle - brak
9) Najgorsza paczka kanałów premium - brak
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - MTV Music - powód wyżej
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - brak
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - tvo - już Mango24 prezentuje się lepiej jakościowo
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam - za nadstawianie polityki nad religię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN (za zawyżanie filmów animowanych skierowanych do dzieciaków oraz programów z udziałem dzieciaków typu "Mali giganci" czy "MasterChef Junior" do oznaczenia +12 w celu emitowania reklam śmieciowego żarcia)
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVN24 (za stronniczość i gloryfikację l[CENZURA]wa)
3) Najgorszy kanał filmowy - wstrzymuję się
4) Najgorszy kanał sportowy - wstrzymuję się
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - National Geographic (za pranie mózgów)
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Top Kids (bezsensowny kanał dziecięcy)
7) Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska (za pseudoprogramy typu "Warsaw Shore")
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - wstrzymuję się
9) Najgorsza paczka kanałów premium - wstrzymuję się
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO (po co kolejny kanał telezakupowy)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - wstrzymuję się
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - 2x2 (tego nie chcę)
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Tele 5 (za coraz gorszy poziom kanału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV 4 (paradokumenty, telenowele, "Dom nie do poznania". Gdyby nie "Galileo" to nie chciałbym nawet wiedzieć o istnieniu takiego kanału)
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVN 24 (długo rozważałem czy wybrać TVP Info czy TVN 24 ale jednak wygrała ta opcja, za stronniczość i brak profesjonalizmu, dużo bardziej rażący niż w przypadku "rządowej" telewizji - choć i jej też należy się choćby srebrny medal za ich ekscesy)
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV (SPI nie nadaje się do tworzenia telewizji, a ten rebranding tylko podkreślił ich nieudolność.To taka Stopklatka, tylko że całkowicie niesłusznie dodatkowo płatna)
4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight (najgorszy kanał sportowy Polsatu, coraz częściej pojawiają się tam transmisje nie mające nic wspólnego ze sportami walki)
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (za "Gwiazdy lombardu", "Wojny magazynowe" i każdą inną bzdurę nie mającą nic wspólnego z tytułową historią)
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD (naprawdę ciężko się to ogląda, pod względem seriali gorsze nawet od Nickelodeon)
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV (do tej pory nie mam pojęcia czemu to istnieje, dubluje tylko to co pokazują inne kanały discopolowe, a do tego dorzuca Ezo TV i inne telezakupy)
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - TLC (programy o zerowej wartości merytorycznej, stronniczość, nastawienie na tanią sensację, taki telewizyjny tabloid)
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (nieustające powtórki, niewielka baza filmów, znikoma ilość premier, wysoka cena jak za taką "jakość" produktu - to prędzej kanały naziemne mają lepszą ramówkę niż ten pakiet)
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - tvO (jak już wspomniałem, taki kanał jest niepotrzebny - służy chyba tylko jako maszynka do prania pieniędzy bo inaczej nie da się wytłumaczyć wypromowania przez CP i umieszczania na tak wysokiej pozycji tej "marki")
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Super Polsat (jak już zdążyliście się na pewno zorientować, delikatnie mówiąc nie dażę zbytnim szacunkiem tego kanału. Niby jego ramówka względem początku roku - czyli zarazem oficjalnego jego startu - się poprawiła i nawet znalazł się ciut wyżej na mojej prywatnej liście to wciąż jest - przynajmniej do godziny 19 codziennie - powtórkowy twór o znikomym znaczeniu. Kto wie, może w 2018 roku zaskoczą i stworzą konkurencję dla TVN7 albo Puls 2? Mam nadzieję, że w przyszłym roku ten kanał nie znajdzie się w tym zestawieniu, bo potencjał ma i to spory, ale na razie nie potrafię mu wystawić innej oceny)
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - MTV Music (trochę na wyrost, ale wolałbym by MTV Music istniało niezależnie od kultowej już marki VIVA, która niestety została profesjonalnie zarżnięta przez Viacom, czego efektem jest powstanie kanału powtarzającego schematy 4Fun/EskaTV/Polsat Music zastępującego kanał o znacznie bardziej spersonalizowanej tematyce)
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Rozrywka (jestem całkowicie przeciwny istnienia kanałów archiwalnych, nadających tylko i wyłącznie zdjęte parę lat do tyłu, zapomniane przez 3/4 widzów bzdurne programy rozrywkowe, w tym moje "ukochane", żałosne, całkowicie nieśmieszne kabarety. To marnotrawstwo mimo wszystko cennego miejsca - zwłaszcza w DVB-T)

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. TV 6. Kompletny brak rozwoju.
  2. TVP INFO. Nie chodzi już o poglądy, bo to oczywiste, że telewizja publiczna będzie przedstawiać to rząd będzie chciał. Bardziej za to, w jaki sposób są przedstawiane niektóre rzeczy, wieczny atak na opozycję (jaka by nie była), oraz za słynne paski, gdzie niektórych treść nie powinna mieć miejsca. 
  3. Kino TV. Chyba nie trzeba dużo mówić…
  4. Polsat Sport News. Podobnie jak dustman w przypadku Polsat Sport Fight. Kanał nie ma niczego wspólnego ze swoją planowaną od samego początku tematyką.
  5. Discovery Channel. Już więcej ze swoją tematyką ma do czynienia HISTORY, niż Discovery Channel.
  6. Disney Channel. Zniszczenie tak dużej marki tworzącej świetne seriale animowane dla każdego na rzecz zidiociałych i ogłupiających seriali dla osób z niewielkim ilorazem inteligencji. Obok tego nadawałby się jeszcze Nickelodeon, lecz tam w ramówce można póki co znaleźć parę kreskówek.
  7. MTV MUSIC. Z okazji zniszczenia VIVY i doprowadzenia w jej miejscu tragedii w ramach wyników oglądalności i miałkiej oferty muzycznej, mimo całkiem niezłych zapowiedzi. Mógłby nadawać jako konkurencyjny kanał dla VIVY, ale jako całkiem nowy kanał lub w miejscu VH1.
  8. Wellbeing Network. Badziewny badziew z badziewnymi programami z badziewnym skutkiem.
  9. FilmBox. Zdecydowanie! Zwłaszcza, że dużego wyboru pakietów kanałów premium na polskim rynku nie mamy, ale i tak większy, niż we Francji, Włoszech, w Niemczech czy Hiszpanii, bądź Wielkiej Brytanii i Irlandii. Aż dziw, że SPI do dziś utrzymuje to przy życiu i widzi w tym jakikolwiek sens bez żadnej reakcji na opinie ludzi. To jest właściwie najgorsze.
  10. tvo. Bez komentarza.
  11. Discovery Life. Myślę, że w tym miejscu o wiele ciekawszym kanałem byłby Discovery Family, który zadebiutował niedawno we Francji.
  12. Polonia 1. Wiele by można o tym pisać.

 

Od siebie dodam, że zabrakło kategorii dla kanału serialowego czy rozrywkowego (takie E!, MTV czy TVP Rozrywka kanałami lifestyle'owymi, muzycznymi czy serialowymi w końcu nie są). W tych kategoriach od siebie oddałbym głos dla Polsat Romans oraz MTV.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. W niniejszym wątku wyłącznie głosujemy. Wątek ten nie służy do dyskusji o danych kanałach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 HD

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info HD

3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV

4) Najgorszy kanał sportowy - Active Family

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History HD

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Polsat Jim Jam

7) Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV

8 ) Najgorszy kanał lifestyle - TLC HD

9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - brak

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Active Family

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Active Family

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny – TVP 1
2) Najgorszy kanał informacyjny – TVP Info
3) Najgorszy kanał filmowy -  Kino TV
4) Najgorszy kanał sportowy - Active Family
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - HGTV
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVO
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce – TVP Rozrywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV 4

2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - 
6) Najgorszy kanał dziecięcy -
7) Najgorszy kanał muzyczny - Disco Polo Music
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - 
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - 
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Mango

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Posat- chyba  w obecnym roku ani raz go nie włączyłem, do tego nadal brak możliwości oglądania filmów w oryginalnej wersji językowej z napisami. Wstyd!
2) Najgorszy kanał informacyjny - nie oglądam
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4) Najgorszy kanał sportowy - Eurosport, odkąd stracili prawa do Bundesligi nawet go nie włączam
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery HD
6) Najgorszy kanał dziecięcy - ne oglądam
7) Najgorszy kanał muzyczny - Disco Polo Music
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - nie oglądam
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Super Polsat
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Super Polsat
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Super Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 - od 20 lat ten sam badziew, jak oni się utrzymują :?::?: :?:
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info HD - paski grozy za pieniądze wszystkich polskich płatników podatkowych
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV - niepotrzebny rebranding, choć nie tak książkowy jak rebranding na 8TV
4) Najgorszy kanał sportowy - wstrzymuję się - nie wiem, na który z kanałów z Fight w nazwie zagłosować (obydwa wybitnie powtórkowe)
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet - katastrofa dostępnościowa
6) Najgorszy kanał dziecięcy - wstrzymuję się - uzasadnienia nie podam
7) Najgorszy kanał muzyczny - wstrzymuję się - nie wiem, na który z kanałów z Disco Polo zagłosować
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - TLC  - pod tym względem kanał legenda
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox - nie powinno się tego nazywać opcją premium (niewielkie zmiany w repertuarze), nawet Arthouse to nie uzasadnienie; pod tym względem tylko CP mądry, ponieważ nie żąda za to dodatkowej kasy
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - tvo - za moim głosem z Telewizyjnego kanału roku (najlepiej opisuje ten kanał, nie trzeba nic dodawać)

fatalna jakość techniczna i merytoryczna, kuriozalna dostępność (brak w nc+ (przy sprzęcie dedykowanym) czy u większości operatorów kablowych, w CP na 20. pozycji na liście kanałów; osobiście mam do niego dostęp przez mój dekoder do odbioru kanałów FTA)

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven 4 - brak ramówki, w obecnej formie potworek wymyślony na pocieszenie nc+.
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - tvo - dodając do punktu 10): pojawienie się tego tworu w nc+ czy IPTV Orange będzie oznaczał ich klęskę wizerunkową :evil:
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polonia 1 - dodając do punktu 1): czas, by zejść ze sceny, gdy się nic nie ma

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. W niniejszym wątku wyłącznie głosujemy. Wątek ten nie służy do dyskusji o danych kanałach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP INFO
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4) Najgorszy kanał sportowy - Water Planet
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy -
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - ActiveFamily
9) Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - 
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVO
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1/2 HD - od lat nie oglądam, na liście kanałów wylądowały gdzieś w odmętach listy, kiedy nie spojrzę to nic ciekawego na nich nie ma, same przygłupie seriale/programy, i o ile na Polsacie czy TVN tez one są, to te przynajmniej od czasu do czasu potrafią dać jakiś ciekawy film czy program. 

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info HD - chyba wiadomo za co :)

3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV - nic tam ciekawego nie ma, a chyba o takim kanale taka opinia świadczy jak najgorzej. 

4) Najgorszy kanał sportowy - TVP Sport - główna zasługa w tym "szpeców" od wszystkiego jak Babiarz, Szpakowski, Szaranowicz, czy ten przygłupi (proszę wybaczyć, ale takie mam o nim zdanie) redaktor parfjanowicz który "zasłynął" już wieloma "błyskotliwymi" wywiadami m.in. na Igrzyskach Olimpijskich, czy sytuację z wczoraj gdzie przez 20 minut dyskutowano w studiu czy mecz Polska-Senegal nie jest za wcześnie, i nikt w samum studiu jak i z obsługi nie zorientował się, że mecz o 14 to miał być, ale naszego czasu -.- 

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - musiałbym szukać czegoś na siłę, lub wymienić wszystkie po trochu, History za wojny magazynowe, Discovery za te złomowiska czy milion programów o Alasce itd więc bez głosu.

6) Najgorszy kanał dziecięcy - nie oglądam

7) Najgorszy kanał muzyczny - nie oglądam

8 ) Najgorszy kanał lifestyle - nie oglądam

9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox - za bardzo niewielką ilość ciekawych filmów, a to przecież paczka premium!

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO - tak, kanał o telezakupach w 2017 roku to to czego polski rynek potrzebuje :)

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - j.w 

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - P1
2) Najgorszy kanał informacyjny - Polsat News 2
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV -
4) Najgorszy kanał sportowy - Golf Channel Polska 
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Disney Channel
7) Najgorszy kanał muzyczny - TOTV
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - Wellbeing
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVO
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Golf Channel Polska
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN.

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVN 24.

3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV.

4) Najgorszy kanał sportowy - Fightbox.

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - --

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network.

7) Najgorszy kanał muzyczny - Eska TV

8 ) Najgorszy kanał lifestyle - --

9) Najgorsza paczka kanałów premium - FIlmBox.

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - HGTV.

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny -  ZOOM TV
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info
3) Najgorszy kanał filmowy - 
4) Najgorszy kanał sportowy - Fightbox
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - 
6) Najgorszy kanał dziecięcy - 
7) Najgorszy kanał muzyczny - Hip Hop TV
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - 
9) Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce -  TVO
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Golf Channel 
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polo TV

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN. Jedynie 3 minuty niedzielnej pogody. I  to jeszcze te 80% sprawdzalności. Czyli de facto  użyteczne niecałe 2,5 minuty.
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVN 24.. Gdyby im wierzyć już dawno leżałaby gospodarka, giełda, Euro po 6. i  nie zamykałbym drzwi na noc. Jak przyjdą o 6. po co maja cierpieć one?
3) Najgorszy kanał filmowy - Canal+ co właczę czarny ekran
4) Najgorszy kanał sportowy - Canal+ Sport  z powodów j.w.
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - BBC Earth. Chodzi o te  ryby. Jak zaczną pływać,morzy na sen i skąd mamy wiedzieć , ze to niezły kanał.
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Top Kids . Nigdy nie oglądamy. No może z tego powodu, ze go nie mamy.
7) Najgorszy kanał muzyczny - Mezzo. Ani razu nie puścili ulubionego disco polo. Co to za kanał? W ogóle muzyczny?
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - -- TVN Style
9) Najgorsza paczka kanałów premium - HBO. Niby jest na liście ale tam chyba lecą głównie filmy z akcją w nocy. Tylko czarno. Na ekranie.
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Canal+ Now. Kilkugodzinny  kanał a ile bezinteresownej zawiści, ze ktoś ma , a my nie.
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - j.w.
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVN24
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVN24

 

Nie było łatwo. Pobieżne przejrzenie waszych typów rozjaśniło mi w głowie jaki wzór i kryteria zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Najgorszy kanał ogólnotematyczny-NowaTV

2)Najgorszy kanał informacyjny-TVP Info

3)Najgorszy kanał filmowy-KinoTV

4)Najgorszy kanał sportowy-Fightbox

5)Najgorszy kanał popularnonaukowy-Discovery Science

6)Najgorszy kanał dziecięcy-Top Kids

7)Najgorszy kanał muzyczny-Viva

8)Najgorszy kanał lifestyle-HGTV

9)Najgorsza paczka kanałów premium-Filmbox

10)Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce-TVO

11)Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki-HGTV

12)Kanał,który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie/kablówce-TVO

13)Kanał,który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie,kablówce-TVO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info
3) Najgorszy kanał filmowy - Polsat Film
4) Najgorszy kanał sportowy - pomijam
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - pomijam
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Nickelodeon
7) Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - Polsat Cafe
9) Najgorsza paczka kanałów premium - pomijam
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Telewizja wPolsce.pl
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - pomijam
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - tvo
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP1

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info

3) Najgorszy kanał filmowy - Filmbox Action

4) Najgorszy kanał sportowy - Sportklub

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Polsat Doku HD

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Polsat JimJam

7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV

8 ) Najgorszy kanał lifestyle - Polsat Cafe

9) Najgorsza paczka kanałów premium - brak

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVO

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Telewizja wPolsce.pl

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP 2
2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4) Najgorszy kanał sportowy - FightBox
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel
6) Najgorszy kanał dziecięcy - TVP ABC
7) Najgorszy kanał muzyczny - Disco Polo Music
8 ) Najgorszy kanał lifestyle - BBC Lifestyle
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Cinemax
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - brak
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Program 1 i 2 TVP - Praktycznie nie ma co tu już oglądać.
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info - Każdy wie za co. Ale pomijając to w serwisach jest za dużo polityki i to od lat. Bardzo mało jest tego co się naprawdę dzieje.
3) Najgorszy kanał filmowy - Pomijam
4) Najgorszy kanał sportowy - TVP Sport - Nie ma tu nic w zasadzie warte uwagi. A na dodatek te HD to jedna wielka zupa pikseli
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel - To już nie ten sam kanał co 15 lat temu
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Boomerang - Z jedynego naprawdę wartego kanału, co pokazywali najlepsze klasyki, zrobili kanał z najgorszymi badziewiami jakie widziałem. Na/3 dodatek jedyny kanał nadawany w 4/3
7) Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV - Wiem,że kanał najbardziej popularny wśród muzycznych, ale za to, że nie trawię Disco z Pola wypadło na ten kanał.
8 ) Najgorszy kanał lifestyle -  Welbeing Network
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Pomijam
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - WPolsce.pl - Po co kolejny twór typu Republika który nie ma zbytnio zadowalających wyników.
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Również WPolsce.pl
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WPolsce.pl
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - WPolsce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy kanał ogólnotematyczny: Zdecydowanie WP|. Zapowiadało się fajnie, a wyszedł niezły kabaret (jeżeli wiecie o co chodzi),

Najgorszy kanał informacyjny: TVP Info za paski grozy i moja lokalna CW24 TV za robienie sensacji z byle czego,

Najgorszy kanał filmowy: Kino Polska. Powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki,

Najgorszy kanał sportowy: Eurosport 1, bo nie ma innego wyboru w sporcie poza Snookerem i Tennisem,

Najgorszy kanał popularnonaukowy: nie mam takiego faworyta,

Najgorszy kanał dziecięcy: Disney Channel, z fajnego kanału zrobiły się durne programy dla dziewczyn,

Najgorszy kanał muzyczny: Polo TV, za disco polo, którego nie znoszę,

Najgorszy kanał lifestyle: wszystkie, jestem facetem, nie oglądam takich babskich [beep]ół,

Najgorsza paczka kanałów premium: Filmbox za powtarzanie po raz enty filmu Asterix i Obelix: W służbie jej królewskiej mości,

Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 roku w Polsce: TVO, nie oglądam takich bzdet,

Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej kablówki: nie mam takiego,

Kanał, który nie powinien się pojawić w mojej kablówce: WPolsce.pl

Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce: MTV Music, za ten kanał powinna wrócić VIVA przed zmianami w 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - WP
2) Najgorszy kanał informacyjny - wPolsce.pl
3) Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4) Najgorszy kanał sportowy - FightBox
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Polsat Jim Jam
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV
8 ) Najgorszy kanał lifestyle -  Wellbeing Network
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVO
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVO

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...