Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2018 zbliża się nieustannie, więc z tej okazji zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w plebiscycie ''Telewizyjny kanał roku 2017''. Głosy oddajemy do 31.12.2017 roku do godziny 23:59.

 

Kategorie, w których można oddać głosy:

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny -

2) Najlepszy kanał informacyjny -
3) Najlepszy kanał filmowy -
4) Najlepszy kanał sportowy -
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy -
6) Najlepszy kanał dziecięcy -
7) Najlepszy kanał muzyczny -
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -
9) Najlepsza paczka kanałów premium -
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce -
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce -
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -

 

Zapraszam do głosowania!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja tym razem zacznę:
1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Nowa TV
2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24
3) Najlepszy kanał filmowy - Stopklatka TV
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV
6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC
7) Najlepszy kanał muzyczny - MTV Music i Polsat Music
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - SVT
9) Najlepsza paczka kanałów premium -Cinemax
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Nowa TV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - tvo
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WP i Puls 2

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawka na prośbę autora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - W ciągu 25 lat udowodnił że jest najlepszą telewizją w Polsce

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info - wciąz jest najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym
3) Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino+ - świetny kanał filmowy
4) Najlepszy kanał sportowy - nSport+ za PGE Ekstraligę
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - TVP Historia - za to że mi zabrali Dziennik TV
6) Najlepszy kanał dziecięcy - Disney xd - Król jes tylko jeden
7) Najlepszy kanał muzyczny - Polo TV - za DiscoStar i za to że nie można oglądać innych kanałów muzycznych
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - TV5 Monde - najpopularniejszy kanał informacyjny
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+ - bez komentarza
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - MTV Music
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - VH1 Classic - brakuje tego kanału w wielu kablówkach w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat. Moim zdaniem wśród tej "Wielkiej czwórki" ma największe zróżnicowanie prrogramowe. Trochę sportu, trochę seriali, dość dużo dobrych filmów, nawet tych nagrodzonych Oskarami, oraz za w miarę obiektywny serwis informacyjny

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News.

3) Najlepszy kanał filmowy - Zdecydowanie kanały Cinemax. Na tych kanałach nie tylko obejrzymy nowości, ale i także te starsze filmy, sięgające aż lat 60.-tych.

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport- za największą różnorodność pod względem dyscyplin sportowych

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang. Pomimo tego, iż ten kanał praktycznie nie emituje klasycznych kreskówek, to dzieci i tak znajdą na Boomerangu coś dla siebie.

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - paczka kanałów Sky

9) Najlepsza paczka kanałów premium - Tutaj mam dylemat pomiędzy Canal+ a HBO. Oba kanały premium emitują to co mogą. Pomimo utraty praw do kilku dystrybutorów, na tych kanałach można nadal obejrzeć jakiś dobry film. Jednak pod względem seriali HBO przewyższa C+. Wystarczy tylko porównać opinie o drugim sezonie Watahy, oraz Belfra. Na razie oddaję głos na HBO

10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - trudno mi było w to uwierzyć, ale moim zdaniem najlepszym nowym kanałem jest... Super Polsat. Nie znajdziemy na nim powtórek Kiepskich czy paradokumentów, mógłbym nawet powiedzieć, że pod względem programowym, ten kanał jest na równi z głównym Polsatem

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO

12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Puls 2

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24
3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film
4) Najlepszy kanał sportowy - brak
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV
6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nikcelodeon
7) Najlepszy kanał muzyczny - MTV HITS
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - MTV HITS
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - HGTV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - AMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat - ze względu na The Brain (talent show inny niż wszystkie dotąd), Nasz nowy dom czy względnie obiektywny serwis informacyjny

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - podobnie jak Polsat, serwisy informacyjne są względnie obiektywne
3) Najlepszy kanał filmowy - wstrzymuję się - nie wiem czy dać FOX (choćby za Orville) czy AXN (choćby za Ultraviolet), czy jeszcze Ale Kino+ (za całokształt)
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport 1 - ze względu na kwalifikacje do skoków narciarskich czy (pieśń niedalekiej przyszłości) pełne prawa do IO 2018
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+ - wciąż najlepszy kanał tego typu, pomimo kolejnego najazdu produktów krabopodobnych :mrgreen:
6) Najlepszy kanał dziecięcy - wstrzymuję się - tu uzasadnienia nie podam
7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV - wciąż najlepsza biblioteka teledysków oraz szeroka dostępność
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Das Erste - ogólnodostępne LM czy sporty zimowe, ale także jazda obowiązkowa dla fanów europejskich kryminałów (choćby własne produkcje Tatort czy Polizeiruf 110, ale są też inne produkcje) czy kultowy Tagesschau (serwis, który moim zdaniem jest pod względem obiektywizmu niedoścignionym wzorem dla polskich serwisów). Do tego dochodzi wręcz wzorcowe (na warunki satelitarne) HD.
9) Najlepsza paczka kanałów premium - wstrzymuję się - z jednej strony Canal+ wyprodukowało Belfra czy ma prawa sportowe, ale HBO ma w zamian dobre prawa filmowe i głośne seriale
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Polsat Doku - aż dziw, że Polsat (znany dotąd i prawdopodobnie nadal z paradokumentów) może zrobić godnego konkurenta dla Planete+
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - tvo - fatalna jakość techniczna i merytoryczna, kuriozalna dostępność (brak w nc+ (przy sprzęcie dedykowanym) czy u większości operatorów kablowych, w CP na 20. pozycji na liście kanałów; osobiście mam do niego dostęp przez mój dekoder do odbioru kanałów FTA)
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - paczka Viasat, jednakże ze względu na ograniczenia plebiscytu oddam głos na Polsat Viasat History - tego kanału (podobnie jak paczki Viasat czy Nickelodeon HD) brakuje w Orange IPTV do tego, żeby była to oferta bliska idealnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - za innowacyjność, "Diagnozę" i oczywiście reaktywację "Milionerów")

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News - za utrzymywanie równowagi w prezentowanych informacjach i publicystyce
3) Najlepszy kanał filmowy - Ale kino+ - za ambitne kino
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport 1+2 - za wszechstronne prawa sportowe
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV - za ciekawe dokumenty
6) Najlepszy kanał dziecięcy - brak
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV - za swoisty "powrót" do formy sprzed października 2014 r.
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - BBC World News - ideał europejskiego kanału informacyjnego, nasze rodzime TVP Info nie dorasta im nawet do pięt
9) Najlepsza paczka kanałów premium - brak
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat - jeszcze na początku roku dałbym kanał do kategorii "najgorszy", jednak patrząc na postęp (dość zaskakujący jak na Polsat), aż grzechem byłoby danie innej propozycji
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - MTV Music - wypada blado w porównaniu do Vivy z czasów "agonalnych"
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News
3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film 
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport 
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV
6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - brak
9) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - HGTV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Puls 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kategorie, w których można oddać głosy:

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Nowa TV

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News

3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport 1

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV

6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABV

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Brak

9) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO

10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - MTV Music

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO

12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Puls 2

Edytowane przez JokerX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 (od lat w czołówce najchętniej oglądanych kanałów TVP, głównie za "Rolnik szuka żony", ale za udany debiut "The Wall")

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (za bezstronność)
3) Najlepszy kanał filmowy - Comedy Central (za seriale warte śmiechu)
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport 1 (za sporty zimowe oraz kolarstwo)
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel (za "Polskich Truckersów")
6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC (za bajki)
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV (dobry muzyczny kanał w NTC)
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF (za Ligę Mistrzów UEFA)
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Eleven Sports (za Formułę 1)
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat (za "Jokera" oraz udany comeback Ibisza w roli prowadzącego teleturnieju)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO (wiadomo, telezakupowy kanał)
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Puls 2 (tego kanału ciągle brakuje w Cyfrowym Polsacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls (w tym roku wyjątkowo mały minus za wprowadzenie paradokumentalnego "Lombardu", poza tym bez zastrzeżeń)

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (najbardziej obiektywny, dużo bardziej profesjonalny od konkurencji)
3) Najlepszy kanał filmowy - TVP Kultura (zawsze mam problem, czy kwalifikować go jako filmowy, ale zaryzykuję i tym razem; najczęściej przeze mnie oglądany)
4) Najlepszy kanał sportowy - Eleven (przejęli kolejne prawa, uruchomili nowy kanał, trzymają wysoki poziom, w dodatku za cenę i dostępność)
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV (gdyby nie te nieszczęsne "Wojny Magazynowe" byłoby idealnie)
6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC (seriale bez przemocy, wysoki poziom, kontynuacja codziennej "Wieczorynki", przyzwoita ramówka wieczorna)
7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV (bardzo bogata baza utworów, różne pasma tematyczne, mieszanka formatów)
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Ocko Expres (jestem ogólnie fanem czeskiej telewizji, a ich naziemny pakiet muzyczny jest naprawdę wart uwagi. Postanowiłem wyróżnić kanał grupy Ocko z muzyką alternatywną, gdyż jest to coś, czego nie udało się dokonać do tej pory w Polsce. Najważniejszy jest fakt, iż jest to kanał całkowicie pozbawiony reklam i nadający naprawdę przeróżną muzykę - od rocka alternatywnego lat 90'tych po współczesną muzykę elektroniczną)

9) Najlepsza paczka kanałów premium - Cinemax (zdecydowanie najambitniejsze filmy, również te mniej znane)
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Polsat Doku (nie było za bardzo z czego wybierać, ale kanałów popularnonaukowych nigdy dość. Najlepszy kanał autorski Polsatu od wielu lat, zaryzykowałbym że jest to jeden z trzech - obok Polsatu Sport i Polsatu News ich najlepszych kanałów tematycznych)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - tvo (tak, na pewno tego co potrzeba na rynku to kanały telezakupowe)
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Sport (któryś rok z kolei są szumne zapowiedzi, a jak nie było w NTC tak nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. TTV. Ciekawa i różnorodna oferta autorskich programów oraz zagranicznych późnym wieczorem.

TVN 24 BiS. Może to już nie jest to samo co np. dwa lata temu, ale jednak wciąż trzyma swój poziom.

Ale kino+. Świetna i bardzo różnorodna oferta filmowo-serialowa, a także duży plus za popularyzowanie skandynawskich produkcji.

ELEVEN SPORTS. Ogromny rozwój oferty w tak bardzo krótkim czasie.

National Geographic.

—. Niestety obecnie na naszym rynku nie ma żadnego kanału o tematyce, który zasługiwałby choć trochę na takie miano. TOP KIDS mógłby nim być, gdyby w ofercie znalazło się sporo klasycznych produkcji znanych z FOX KIDS, poprzedniego wcielenia Boomerang czy starych dobrych Cartoon Network i Nickelodeon.

STARS.TV.

Sky Sports News. Takiej telewizji brakuje na polskim rynku i pewnie już nigdy nie będziemy mieli.

Cinemax.

HGTV. Z komercyjnego punktu widzenia - strzał w dziesiątkę. Dla widza? Również coś całkiem ciekawego i nowego.

Polsat Doku. Udany kanał Polsatu. Aż szkoda, że tak słabo rozwija swój zasięg. Ciekawe jak długo będzie trzeba czekać na pojawienie się w nc+…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 HD
3) Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino+ HD

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport HD
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+ HD
6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV
8) Najlepszy kanał zagraniczny - brak
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - HGTV HD
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - brak
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eleven Sport 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Metro

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 BIS
3) Najlepszy kanał filmowy - nie mogę się zdecydować
4) Najlepszy kanał sportowy - Eleven Sports 1
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+
6) Najlepszy kanał dziecięcy - 
7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Supertennis
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Eleven Sports
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - 
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce -
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eleven Sports 3

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 2 ze względu na emisję "Jednego z Dziesięciu" i "Podróży z Historią"

2) Najlepszy kanał informacyjny - nie oglądam
3) Najlepszy kanał filmowy - strasznie ciężki wybór, bo według mnie zarówno Canal+ jak i HBO trzymają wysoki poziom, choć zdecyduję się na Canal+, bo tam oglądam więcej filmów. HBO to za to świetne produkcje własne.
4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+, bo ekstraklasa, Premier League, NBA i jeszcze chwilę LM
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+
6) Najlepszy kanał dziecięcy - nie oglądam
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska Rock TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - nie oglądam
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+, choć to już nie to co kiedyś...
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - HGTV, bo żona często ogląda :)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polsat Sport News(Vectra jak zwykle zapóźniona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny – TTV HD

2) Najlepszy kanał informacyjny – TVN24 HD
3) Najlepszy kanał filmowy - Stopklatka TV
4) Najlepszy kanał sportowy – Eurosport
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel
6) Najlepszy kanał dziecięcy – TVP ABC
7) Najlepszy kanał muzyczny -  Eska TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Das Erste
9) Najlepsza paczka kanałów premium – Canal+
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce -  Nowa TV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce – Polsat Doku HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News
3) Najlepszy kanał filmowy - Kino Polska
4) Najlepszy kanał sportowy - TVP Sport
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV
6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon
7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF
9) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - ciężki wybór, ale chyba Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 razem z TVN24BIS, pierwszy za takie programy jak Szkło Kontaktowe, drugi za ogólny poziom
3) Najlepszy kanał filmowy - BARDZO ciężki wybór, ale postawię na Cinemax
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport za transmisję z biathlonu i kolarstwa umilane bezcennym komentarzem panów Jarońskiego i Wyrzykowskiego : )
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic za takie programy jak Katastrofy w Przestworzach, MARS czy Długa droga do domu
6) Najlepszy kanał dziecięcy - nie oglądam
7) Najlepszy kanał muzyczny - nie oglądam
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF, wiadomo za co : )
9) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO, emituje co może a dostępu do C+ nie mam. 
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Polsat Doku póki co jest dobrze 
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - TVO
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Canal+ ale to raczej niemożliwe w CP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat.

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News.

3) Najlepszy kanał filmowy - Cinemax.

4) Najlepszy kanał sportowy - Extreme Sports Channel.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Focus TV.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang.

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF

9) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO.

10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Polsat Docu.

11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - HGTV

12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Najlepszy kanał ogólnotematyczny-Polsat

2)Najlepszy kanał informacyjny-TVN24

3)Najlepszy kanał filmowy-HBO

4)Najlepszy kanał sportowy-Eleven Sports

5)Najlepszy kanał popularnonaukowy-National Geographic

6)Najlepszy kanał dziecięcy-Cartoon Network

7)Najlepszy kanał muzyczny-Eska TV

8)Najlepszy kanał zagraniczny-CNN

9)Najlepsza paczka kanałów premium-HBO

10)Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r.w Polsce-Polsat Doku

11)Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r.w Polsce-TVO

12)Kanał,który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie,kablówce-Motowizja HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny -
3) Najlepszy kanał filmowy -
4) Najlepszy kanał sportowy - Eleven Sports 1
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - TVP Historia
6) Najlepszy kanał dziecięcy -
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eskra Rock TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Eleven Sports
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Golf Channel 
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Sport

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info
3) Najlepszy kanał filmowy - Stopklatka TV
4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Fokus TV

6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ONT (Białoruś)
9) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO GO
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Eska Rock TV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Animax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24
3) Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang
7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska Rock TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZSF
9) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO GO
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Eska Rock TV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny -Polsat News
3) Najlepszy kanał filmowy - HBO
4) Najlepszy kanał sportowy - Eleven Sports 1
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel (Złomowisko PL )
6) Najlepszy kanał dziecięcy -
7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL 102.5
9) Najlepsza paczka kanałów premium - Eleven Sports
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Super Polsat
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - Golf Channel 
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polsat Sport w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy idą do spoilera ;)

 

 

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24
3) Najlepszy kanał filmowy - HBO
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Animal Planet
6) Najlepszy kanał dziecięcy - wstrzymuję się od głosu
7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars.TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Clubbing TV
9) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO
10) Najlepszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - HGTV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w 2017 r. w Polsce - tvo
12) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Puls 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...