Skocz do zawartości

Humax HDCI2000 a moduł CI od Cyfry


arker99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem ostatnio moduł od cyfry plus do dekodowania w/w platformy i niestety jestem z lekka rozczarowany tzn mam straszną pikseloze na programach canal + film HD i NG HD na innych także ale zadziej. czy ktoś miał taki problem i czy da sie coś z tym zrobić. Dzwoniłem do BOK cyfry i miły Pan poinformował mnie żebym wyszukał jeszcze raz kanały i to powinno pomóc. zrobilem to ale nic nie pomogło.

będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak używasz tylko tego jednego modułu od Cyfry to zobacz co będzie jak go włożysz do dolnego slotu.

Znane były problemy z modułem Cyfrowego Polsatu jeśli był używany tylko jeden w górnym slocie - pomogło przełożenie do dolnego slotu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 5 tygodni później...

U mnie nie chcą działać kanały z transpondera 11411. Po kilkunastu sekundach wyskakuje komunikat "kanał jest zadkodowany lub niedostępny". Później zmiana kanału, rekacja na przyciski pilota odbywa się z kilkusekundowym oopóźnieniem do momentu przejścia na kanał z innego transpondera.

 

Testowane z modułem Aston 2.17 oraz 2.26. Moduł próbowałem umieszczać w górnym i dolnym slocie.

Soft 1.00.16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą powinna powstać aktualizacja do tych odbiorników i być dostępna do pobrania przynajmniej na stronie internetowej tego producenta. Swoją drogą były one popularne wśród abonentów Cyfry i dziwię się że firma sensor nie zdecydowała się umieścić aktualizacji dla tego popularnego swego czasu odbiornika. Odbiorniki te swego czasu reklamowano jako odbierające wszystkie kanały HD od Cyfry i dlatego sądzę że zainteresowanie nimi nie było małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Na sofcie 1.00.13 kanały z transpodera 11411 chodzą bez problemu. Sprawdziłem na Astoncrypcie 2.18.

Ma to o tyle sens, że był to soft zrobiony specjalnie dla Cyfry+ - nie był dystrybuowany publicznie (przez OTA) a dostępny był tylko do ściągnięcia ze strony SENSORa.

 

Downgrade nie jest bolesny - zawsze można wrócić do 1.00.16 albo 1.00.17. Osobiście w sieci nie znalazłem 1.00.15 - może ktoś ma? Jeśli tak - poproszę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...