Jump to content

Recommended Posts

Co sądzicie o tym serialu? Ja dopiero rozpoczynam drugi sezon. Wstępnie zapowiada się naprawdę dobry sezon , pierwszy epizod zrobił na mnie większe wrażenie niż ostatnie epizody pierwszego sezonu, które już nie były aż tak emocjonujące jak te pieewsze epizody, które oglądałem jeden po drugim. W drugim sezonie postać pani prokurator, o ile wcześniej uczepiła się Rebrowa jak rzep psiego ogona, tak jak na razie, po powrocie na Bieszczady, robi to co należy. Jak na razie, moim zdaniem wątek z masowymi zabójstwami dokonywanych przez imigrantów jest nieco wciśnięty na siłę. A co wy sądzicie o drugim, jak i pierwszym sezonie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałem oba sezony i daję mocne 8/10. Plusem serialu jest przede wszystkim fakt, że drugi sezon nie różni się poziomem od pierwszego... :) Przykładowo drugi sezon Paktu robionego przez HBO zmienił trochę tematykę i moim zdaniem był dużo mniej ciekawy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym serialu na pewno trzeba docenić, ze i producentom, i studiu wykonawczemu chciało się zrobić super sequel.. Wiadomo  serial sensacyjny nie musi mieć pełnego zaczepienia w realiach ale dobór aktorów, scenografia i lokalizacje zdjęć robią wrażenie ( na pewno wielu widzów w czasie urlopu w Bieszczadach rozpozna ujęcia serialowe). Niezła p. reżyser itd, itp. Fajne 6 wieczorów z krajobrazem przypominającym, ze warto rozejrzec się za łopata do sniegu.

A przecież wykonawcy mogli uznać;

skoro 1 sezon był hitem to w 2. poprószymy śniegiem parę drzew w parku,, a na dworcu w Otwocku zawiesimy szyld SIANKI  i parę dokrętek z użyciem komputera wystarczy aby oddać produkt do emisji..

Mnie i współogladającym  ta dobra robota była widoczna. I to doceniamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna robota, najlepsze co oglądałem w tym roku. No może trochę ostatni odcinek zbyt ściśnięty, jakby ledwo upchali wszystko co było w scenariuszu i nie dało się wszystkiego logicznie wyjaśnić, ale to szczegóły...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądacie sezon 3?

Fajnie się rozkręca, zwłaszcza, po finale dzisiejszego odcinka 3.

 

Jak myślicie, czyj głos usłyszał Markowski w słuchawce w 1 odcinku? Ludzie obstawiają Kuczera (Borys Szyc) albo Doktora (Andrzej Konopka).

Mi wydaje się jednak, że to był głos prokuratora Chojeckiego (porównałem fragmenty jego wypowiedzi z głosem w słuchawce, tego prokuratora, który prowadził sprawę przed Dobosz, i próbował w dzisiejszym odcinku wydobyć informacje od Alsu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Z sezonu na sezon, serial coraz bardziej się rozkręca.

Jeśli chodzi o pierwszy odcinek i głos w słuchawce który usłyszał Markowski. Sądzę, że Kuczer odpada na starcie, byłoby to za łatwe... również podejrzewam Doktora chociaż myślę, że będzie to kto inny... bardzo nam znany.

2. Odcinek również był dość intrygujący pod względem Wiśniaka, ciemna strona mocy z poprzedniego sezonu a tu nagle się okazuje, że działa pod przykrywką. Chociaż ? Może to jego głos w słuchawce usłyszał Markowski?

3. Odcinek zaś zakończył się ciekawie odtworzeniem nagrania przez Dobosz gdzie ujrzeliśmy Witińską (znaną z 1 sezonu) z ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o 3 sezon,czekam na całość ,wtedy się obejrzy w ciągu 2-3 dni. Chyba ,że fabuła będzie dobra,wtedy się zarwie noc :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...