Skocz do zawartości

Wataha


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym serialu? Ja dopiero rozpoczynam drugi sezon. Wstępnie zapowiada się naprawdę dobry sezon , pierwszy epizod zrobił na mnie większe wrażenie niż ostatnie epizody pierwszego sezonu, które już nie były aż tak emocjonujące jak te pieewsze epizody, które oglądałem jeden po drugim. W drugim sezonie postać pani prokurator, o ile wcześniej uczepiła się Rebrowa jak rzep psiego ogona, tak jak na razie, po powrocie na Bieszczady, robi to co należy. Jak na razie, moim zdaniem wątek z masowymi zabójstwami dokonywanych przez imigrantów jest nieco wciśnięty na siłę. A co wy sądzicie o drugim, jak i pierwszym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym serialu na pewno trzeba docenić, ze i producentom, i studiu wykonawczemu chciało się zrobić super sequel.. Wiadomo  serial sensacyjny nie musi mieć pełnego zaczepienia w realiach ale dobór aktorów, scenografia i lokalizacje zdjęć robią wrażenie ( na pewno wielu widzów w czasie urlopu w Bieszczadach rozpozna ujęcia serialowe). Niezła p. reżyser itd, itp. Fajne 6 wieczorów z krajobrazem przypominającym, ze warto rozejrzec się za łopata do sniegu.

A przecież wykonawcy mogli uznać;

skoro 1 sezon był hitem to w 2. poprószymy śniegiem parę drzew w parku,, a na dworcu w Otwocku zawiesimy szyld SIANKI  i parę dokrętek z użyciem komputera wystarczy aby oddać produkt do emisji..

Mnie i współogladającym  ta dobra robota była widoczna. I to doceniamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Krzysiek11:)

Oglądacie sezon 3?

Fajnie się rozkręca, zwłaszcza, po finale dzisiejszego odcinka 3.

 

Jak myślicie, czyj głos usłyszał Markowski w słuchawce w 1 odcinku? Ludzie obstawiają Kuczera (Borys Szyc) albo Doktora (Andrzej Konopka).

Mi wydaje się jednak, że to był głos prokuratora Chojeckiego (porównałem fragmenty jego wypowiedzi z głosem w słuchawce, tego prokuratora, który prowadził sprawę przed Dobosz, i próbował w dzisiejszym odcinku wydobyć informacje od Alsu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Z sezonu na sezon, serial coraz bardziej się rozkręca.

Jeśli chodzi o pierwszy odcinek i głos w słuchawce który usłyszał Markowski. Sądzę, że Kuczer odpada na starcie, byłoby to za łatwe... również podejrzewam Doktora chociaż myślę, że będzie to kto inny... bardzo nam znany.

2. Odcinek również był dość intrygujący pod względem Wiśniaka, ciemna strona mocy z poprzedniego sezonu a tu nagle się okazuje, że działa pod przykrywką. Chociaż ? Może to jego głos w słuchawce usłyszał Markowski?

3. Odcinek zaś zakończył się ciekawie odtworzeniem nagrania przez Dobosz gdzie ujrzeliśmy Witińską (znaną z 1 sezonu) z ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...