Skocz do zawartości

Arabskie programy


ciacho007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, piszecie o pirackich stcjach , filmach , programch w innych krajach. OK ciekawe ak jest faktycznie moze i tak jest ze u nich nikt se tak bardzo ,,nie czepia,, piractwa. Jednak u nas w Polsce coś takiego skonczyłoby sie w ciagu 2 dni jak nie szybciej i z wysokim wyrokiem sadowym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że w przeciwieństwie do RP, Iran nie ratyfikował Konwencji berneńskiej o ochronie dzieł literackich i artystycznych, która nakłada na sygnatariuszy obowiązek zapewniania ochrony prawom autorskim. Inne państwa poza konwencją to m.in. Irak, Afganistan, Turkmenistan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aztv

Hot Bird

Orbital position: 13°E

Downlink Frequency:

(MPEG-2) f = 11.034 MHz

(Polarization-V)

Symbol rate – 27.500 Msymbol/s

FEC - 3/4

PID video: 1620

PID audio: 1630

----

 

obadałem wczoraj Persian Film, Iran FMTV oraz Iran MNTV. Technofreakiem nie jestem i nie przeszkadza mi nawet niski bitrate. Oferta filmowa faktycznie ciekawa, ale pomijając nawet koszmarnie długie pasmo reklamowe, olbrzymie logo stacji i oznaczenie "od lat...", to nie da się zapomnieć o najbardziej denerwującym elemencie w postaci kolorowego paska na dole ekranu, na którym wyświetlane są jakieś teksty. Od czasu do czasu można pooglądać w ramach ciekawostki, no chyba, że ten pasek zasłoni się jakąś czarną taśmą naklejoną na tv ;)

a jak wygląda sytuacja na AZTV, gem i innych tego rodzaju? BO jeszcze nie przeglądałem tamtych transponderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak bo to w oryginalnej wersji językowej.ZMOBILAND się już skończył nie wiem jak tam u nich jest z czasem tzn jaka różnica czasowa ale o 22.00 według nich ma być Wszystko o stevenie film za który Sandra Bullock dostała Złotą Maline w tym roku. Jeśli dobrze myślę to u nas będzie ok 18.00 Naprawdę nie trzeba super znać angielskiego, dialogi nie są jakieś skomplikowane ja rozumiem wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od pewnego czasu na MBC MAX (dostępny z Badra i Nilesata) niektóre filmy lecą z arabskim dubbingiem zamiast napisów ekranowych. Oczywiście jest też druga ścieżka z oryginalnym dźwiękiem, dzięki czemu mamy amerykańskie filmy w takiej postaci, w jakiej zostały stworzone, bez żadnych niepotrzebnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio trafiłam na ciekawy kanal 20tv z Hotbirt. Lecą naprawdę w miarę nowe filmy niektóre są z dabingiem a inne w oryginalnej wersji językowej. Teraz np. Trafiłam na film "Księga ocalonych"ale to już końcówka. Kanal godny uwagi przecież ten film jest 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

viewtopic.php?p=302568#p302568

 

A jednak miałem nosa, że perski Gem TV szykuje drugi kanał :) 1 lipca w godzinach popołudniowych z regularną emisją wystartował Gem Music. Przekaz FTA z Hot Birda - tp. 10,723H. Jak mówi nazwa, jest to kanał muzyczny (głównie teledyski z Iranu, ale nie brakuje też tych puszczanych przez telewizje muzyczne w Europie). Na Gem TV jest coraz mniej muzyki i zapewne będzie jeszcze mniej, albo i wcale. Za to więcej pojawi się seriali, filmów i programów dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...