Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście nie powinna zdarzyć się taka sytuacja jak za Engela czy Janasa, że wydawałoby się pewniacy jak "Franek łowca bramek" nie pojechali. Może trochę szkoda Szymańskiego czy Żurkowskiego, ale jestem pewien, że ich czas jeszcze przyjdzie. Z przecieków wynika, że coraz lepiej radzi sobie Jędza. Może ktoś się skusi i wykupi go z Legii po udanym Mundialu? :)

Jędza to powinien w tv sobie mistrzostwa obejrzeć razem z Peszkinem, Mączyńskim i tym całym Dawidowiczem. Niestety Nawałka oprócz Dawidowicza ich zabierze... Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w sieci trochę niewiadomą jest powołanie Mączyńskiego. Bardzo cenię tego zawodnika za to jak grał w Reprezentacji w ostatnich latach. Chociaż z drugiej strony, to dla mnie śmieszne, że on więcej się leczy niż gra od dłuższego czasu. Nawet nie grał w hicie ligowym pewnego razu, bo się oszczędzał przed zgrupowaniem kadry. :D Czy dostanie powołanie? Już za chwilę się okaże.


Glik nie pojedzie na mundial... To sobie pogramy...

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już dzisiaj info jakiego koloru kupkę zrobił rano Robert?

 

@up Co się dziwisz, przecież od tego gościa z piłką mają więcej wspólnego hokeiści.

Ogólnie ta cała oprawa Tvp jest biedna w porównanij z Polsatem, nawt Nawałka z nimi nie gadał. Feddek takie rzeczy miał...

 

Puścilem radio... Lepiej Twara posłuchać.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że takich przewrotek podczas siatkonogi każdy zawodnik wykonuje spokojnie z kilkanaście. Glik musiał mieć sporego pecha, bo zawodnicy doskonale potrafią upadać w taki sposób, aby się nie połamać przy pierwszym lepszym starciu. Trudno, stało się, taki jest sport.

Mam za to jedno życzenie; Zyczę Sławkowi Peszce bramki w 90-tej minucie spotkania z Japonią, która da nam awans do 1/8 finału. Chcę zobaczyć tych wszystkich ekspertów muszących ugryźć się w język :D Szkoda, że mamy tak dużą grupę osób, która kompletnie nie ufa decyzjom trenera i kwestionuje wszystko co robi.

 

edit: Dziwi mnie też lament, że nie jedzie Szymański. Z całym szacunkiem dla Sebastiana, ale starcie z Senegalczykami czy Kolumbijczykami prędzej by go połamało niż dało mu pozytywne doświadczenia.

Edytowane przez Vinni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędza to powinien w tv sobie mistrzostwa obejrzeć razem z Peszkinem, Mączyńskim i tym całym Dawidowiczem. Niestety Nawałka oprócz Dawidowicza ich zabierze...

A jednak Mąka nie jedzie, co jednak jest trochę zaskakujące bo w kadrze nie zawodził. Trzeba wziąć pod uwagę, że on nie grał od dłuższego czasu, widocznie Nawałka nie chciał ryzykować. Ze środkowych pomocników jest tylko trzech Krycha, Góralski i Linetty. Niech się jeszcze Krychowiak posypie i bieda straszna. Ogólnie wyjście z grupy będzie sukcesem.

EDIT

Czyli tak jak myślałem Mąka nie wyleczył do końca urazu. Nie jest to mój ulubiony zawodnik, ale współczuję.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Mąka nie jedzie, co jednak jest trochę zaskakujące bo w kadrze nie zawodził. Trzeba wziąć pod uwagę, że on nie grał od dłuższego czasu, widocznie Nawałka nie chciał ryzykować. Ze środkowych pomocników jest tylko trzech Krycha, Góralski i Linetty. Niech się jeszcze Krychowiak posypie i bieda straszna. Ogólnie wyjście z grupy będzie sukcesem.

EDIT

Czyli tak jak myślałem Mąka nie wyleczył do końca urazu. Nie jest to mój ulubiony zawodnik, ale współczuję.

 

Akurat jego szkoda ale w obecnym ustawieniu drużyny raczej i tak by nie było z niego pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym większe słowa uznania dla Pepa, że potrafił takich kolesi jak Sane czy Sterling wpasować z korzyścią dla drużyny. Mimo wszystko szkoda Leroya, bo liczyłem że będzie jedną z gwiazd tych mistrzostw. Chciałbym się mylić, ale obawiam się że większość drużyn będzie grała defensywny futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...