Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem,pieniądze nie grają.Może dlatego mecz,który właśnie leci to nuda.

Umek chodzi o to,że to drużyny narodowe - nie kupisz sobie najlepszych piłkarzy, tylko dysponujesz tym czym masz, dlatego piłka klubowa nie ma takiego elementu zaskoczenia, gdyż kilka klubów właśnie finansowo zbudowali bardzo silne zespoły . W piłce reprezentacyjnej to niemożliwe. To chcę Ci wyjaśnić od kilku minut. Dawniej piłka klubowa nie była tak globalna, nie dochodziło do tak ogromnych transferów i wymiany piłkarzy. To się zmieniło. Moim zdaniem nie jest to dobry kierunek dla piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie żałuję, że nie ma Argentyny, że nie ma Hiszpanii. Te drużyny same sobie zasłużyły swoją postawą na odpadnięcie. Zresztą zawsze w mundialach były niespodzianki, odpadały największe futbolowe nacje w grupie. Dzisiaj nie może dziwić obecność Belgii w półfinale, mam nadzieję Chorwacji w półfinale. Wystarczy spojrzeć na składy tych drużyn. Wszyscy grają w topowych ligach. Mam wrażenie właśnie, że na tym mundialu bardziej niż na poprzednich przekłada się forma zawodników w klubach na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mam wrażenie właśnie, że na tym mundialu bardziej niż na poprzednich przekłada się forma zawodników w klubach na wyniki.

Co najbardziej to widać na przykładzie naszej reperezentacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to rozumiem,nie neguję tego.Tylko zadajmy sobie pytanie jaką wartość mają mistrzostwa w których ćwierćfinal to Szwecja z Anglią Chorwacja z Rosją a nie ma Argentyny i reszty.Czy nie jest jak na mundialu że zwyczajnie im to wisiało,

Bo w Argentynie nie ma trenera. Sampaoli to..... Szkoda słów, skoro Messi na korytarzu omawia taktykę a trener się go pyta kogo zmienić ? Tam jest potrzebny facet z charakterem który ustawi wszystkich do pionu i przewietrzy szatnię. Samym Leo meczów nie wygrasz, a jak trzymasz takich zawodników jak Dybala czy Higuain na ławce przez większość czasu no to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Słaby mecz, ale Anglia dalej gra.

Gratulacje. :)

Teraz kibicuje Chorwacji.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93 W końcu najlepsza liga na świecie  :wink:

 

Bardziej się zmęczyłem tym meczem niż zawodnicy obu drużyn, co gorsza wieczorem może być bardzo podobnie. Trochę szkoda, że ta drabinka wygląda jak wygląda ale co poradzić?

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ezequiel93 W końcu najlepsza liga na świecie  :wink:

 

Dokładnie. ;)

Tak na marginesie, ktoś z was stawia dzisiaj na Rosję?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej uczcie dostaliśmy zakalec. Mimo całej sympatii dla Czerczesowa, stawiam na Chorwatów, bo to artyści futbolu są i taki Modrić czy Rakitić będą bronić honoru La Liga. :) Co by nie mówić to obok Premier League najlepsza liga na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek, wczoraj w pierwszym składzie Belgów wyszło ośmiu graczy z Premier League, a mieliśmy najlepszy mecz mundialu. :)

 

No tak ale pisaliśmy o dziesiejszym że tak powiem "widowisku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mundial jest świetną reklamą Premier League.

Można powiedzieć, że od początku do końca ton tej imprezie nadają gracze z Premier League. 

 

Wielu naprawdę trafiło z formą. Świetnie mi się ogląda np. takiego Lukaku, no i oczywiście Kante. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...