Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Bądźmy szczerzy,ani Francja ani Brazylia nie będzie mieć problemu pokonać Anglii.

A może tak finał Francja- Anglia? :P

Spokojnie.... piłka nożna uczy pokory. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Świetny w sensie że mega emocjonujący i zupełnie rozniacy się od pojedynków rozgrywanych przez aktorów reklam z równymi przedzialkami. Zresztą to moja opinia. Trenerzy, "znafcy" futbolu i wyznawcy dennej ekstraklapy mogą mieć inną, nic mi do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Anglia. W końcu wygrali po karnych. Może całe mecze nie stoją na jakimś bardzo wysokim poziomie,ale wiele z nich przynosi emocje. Faworyci nie mają łatwo, są karne,aż trzy mecze w 1/8 rozstrzygnięte w ten sposób, kapitalny mecz Francja- Argentyna, dobry Urugwaj-Portugalia, piękny zwrot akcji w meczu Belgia- Japonia. Tylko jedno spotkanie na 56 dotychczas zakończone bezbramkowo. Nie możemy narzekać na ten Mundial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak finał Francja- Anglia? :P

Spokojnie.... piłka nożna uczy pokory. ;)

 

To bez znaczenia,będzie jak finał LM.Wygrany znany przed meczem.Anglia jest słaba,ledwo pokonała zwykłego outsidera...grającego bez najlepszego swojego zawodnika.Sam Phil Neville wczoraj powiedział w studio ITV że ani Lingard ani Deli nie mają jakośći by pociągnąc ten zespól porządnie do ataku.I to niestety prawda.Ja wiem,podniecenie itp ale patrzmy na ich zawodników....prócz w miarę dobrego Kane reszta to przeciętniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym właśnie rzecz, że każdy mówi, że Anglia jest słaba, nie ma zawodników itd. Tak samo Portugalia wygrywała ostatnie Euro czy kiedyś Grecja czy wcześniej Dania. Finały się wygrywa a nie rozgrywa. Tu wcale faworyt nie musi być faworytem, jedno zdarzenie na boisku może wiele zmienić a mentalnie ci Anglicy na pewno są wysoko wygrywając te rzuty karne. Ja bym ich nie skreślał, Francja też miała wygrać np Euro i do finału jakoś szło, potem każdy pamięta. To finał 1 mecz, wiele może się zdarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko popatrz na dotychczasowe występy Anglików,jeden ważny mecz i porażka,wczoraj byle przeciwnik...i karne.A i Francja i Brazylia idą gładko,mając zdecydowanie mocniejsze składy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą ale wiesz jak to jest, nie zawsze trzeba dobrze grać aby wygrać. Oni bardzo słabo wyglądają nawet Rosja wygląda lepiej. Mają w 1/4 drugi najsłabszy zespół z tej 8. Z tymi Belgami to też trzeba pamiętać o 1 miejsce oni grali w rezerwowym składzie i nie do końca im zależało na 1 miejscu w grupie, 2 miejsce dawało więcej korzyści w postaci słabszej drabinki. W 3 kolejce zawsze jest dużo kombinacji. Ja w Chorwację nie wierzę więc może okazać się, że ich droga do finału to Szwecja i Rosja (nawet jak będzie tak Chorwację) to łatwiej chyba nie mogłoby być, a w tej 2 drabince kto by nie grał w finale to czekają go 2 bardzo ciężkie mecze więc to też może być przewaga Anglików a skoro przełamali się w karnych już nie będą musieli na siłę rozstrzygnąć meczu w 90 minut. Mają najsłabsza drużyną od bardzo dawna a wbrew pozorom może się okazać, że ona osiągnie sukces. A też ta drużyna nawet jak dojdzie do finału to ona nie będzie musiała wygrać a mogła nie to co jej rywal.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wygra. Nie będę zgadywał,ale jeśli np. Anglia czy Chorwacja dojdą do finału to będzie decydował ten jeden mecz, Portugalii też mało kto dawał szansę dwa lata temu, to Francuzi grali pięknie, wygrywali pewnie i byli faworytem nad zespołem, który miał łatwą drabinkę i się męczył. Nie mogę wykluczyć niespodzianki w końcowym rozstrzygnięciu. Hiszpanie zapewne by wygrali 9 na 10 spotkań z Rosjanami, ale to jest play-off - 1 mecz i ten jeden przegrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Bardzo dobrze że Hiszpania odpadła bo nie podoba mi się styl gry tej reprezentacji. Taka klepka, multum podań z których nic nie wynika. Mało atrakcyja gra, wręcz usypiająca jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa w studiu tvp sport. Robili charaktwrystyke Mbappe i Suareza i Frankowski stwierdzil ze Suarez duzo wiecej biega bo ma kilka km przebiegniete wiecej a pokazuje to dobitnie jak przygotowali sie do meczu gdyz Killian w meczu z Dania zagral 17 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Francja jedziemy, jedziemy dalej z tym Urugwajem.
Brawo. :D

edit:

Za mało jedziemy dalej. Francja strzelamy 3 bramki.

Potem Belgia pokonuje Brazylię. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...