Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekan to z Łodzi do Wawy na imprezy co noc jeździł heh. Tylko też pamiętaj o jednym @Arkon tamto pokolenie to przepiłoby obecnych kilka razy. heh

To ja wiem i pamiętam jak się wypowiadał, że jak otwiera okno w samochodzie z Łodzi do W-wy, podczas zbliżania do stolicy od razu lepiej mu się oddycha. :) On, Kowal przepili swoje kariery, choć nie wiadomo jak Dziekan wyglądałby, gdyby pozwolono mu na transfer do Interu. Choć ja się będę upierał, że tak utalentowanego zawodnika polskiego jak Darek nigdy nie widziałem. To był magik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem i pamiętam jak się wypowiadał, że jak otwiera okno w samochodzie z Łodzi do W-wy, podczas zbliżania do stolicy od razu lepiej mu się oddycha. :) On, Kowal przepili swoje kariery, choć nie wiadomo jak Dziekan wyglądałby, gdyby pozwolono mu na transfer do Interu. Choć ja się będę upierał, że tak utalentowanego zawodnika polskiego jak Darek nigdy nie widziałem. To był magik.

Dariusz Marciniak. Na oczy nie widziałem go w latach świetności ale każdy powtarza, że to był największy talent polskiej piłki. Oczywiście skończył jeszcze gorzej niż w/w .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kapustka też miał być talentem. I jak widać wyprawa do mojego Leicester pogrążyła chłopaka.  :/

On gra dzieś jeszcze? Może nowy trener da mu szanse ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Kapustka nie ma startu do w/w. Może trafi do Legii, w Polsce mógłby się odbudować, ale sprawa jakoś ucichła. Tak to jest jak piłkarz wyjeżdża za wcześnie do tak trudnej ligi. Marciniak tak naprawdę nie zaistniał w kadrze, Dziekan jednak grał na Mundialu. Gdyby był troszkę szybszy... Okoński to też był imprezowicz, ale wyjątkowo szybko się regenerował. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak przez alkohol bo mówią, że takiej głowy jak on to nie miał nikt.  Dlatego najbardziej zmarnowany, Dziekan sporo mimo wszystko wyciągał ze swojego talentu.

 

Kapustka próbuje rozwiązać umowę ale średnio mu to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Szkoda że nasze "drewno" nie potrafiło tak grać. Dużo muszą się jeszcze uczyć bo wszystkie mecze rozegrali beznadziejnie pod każdym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Widziałem Peszkę na żywo jak grał ze Śląskiem i coś tam biegał.  ;)

Może na naszą ligę się nadaje, ale do kadry to on tam już nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Na YT taki film widziałem jak  przed mundialem jeden kibic z trybun chciał polać Peszko w trakcie meczu, ale Peszko odmówił i wnerwiony był.

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Marciniak. Na oczy nie widziałem go w latach świetności ale każdy powtarza, że to był największy talent polskiej piłki. Oczywiście skończył jeszcze gorzej niż w/w .

 

Widziałem kilka jego meczy w 97 roku i muszę przyznać że nawet jak miał ponad 30 lat to było w nim to coś ,choć już wtedy z wiadomych przyczyn grywał niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

No to teraz mecz się na dobre zacznie. Gol dla Szwecji.

Szwecja wygrała zasłużenie. Właśnie informują, że Sławomir Peszko jako pierwszy w sieci podziękował Nawalce. Brawo Peszko, jesteś wielki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszko już nie dostanie szansy w Reprezentacji, co by się nie działo. :) 

 

Szwedzi bez Zlatana wyglądają dużo lepiej niż kilka lat temu, każdy wie co ma robić, a kiedyś to wyglądało tak, że gramy do Zlatana na aferę i nic z tego nie wynikało.

 

 

Dokładnie to samo chciałem napisać. Ten Mundial jak na dłoni pokazuje, że czasy grania na jednego gracza to archaik. Szwecja ma spore szczęście że nie ma w swych szeregach Ibrahimovicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...