Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018 - turniej finałowy


Pepek94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skład Francji imponujący na pewno to jedni z faworytów :)

 

Max 1/4 przy dobrych wiatrach. Jak wyjdzie z grupy z pierwszego to w 1/8 ma kogoś z grupy  D(Argentyna , Chorwacja, Nigeria , Islandia) jak ich przeskoczy to w 1/4 może trafić na kogoś z grupy A,B ( Hiszpania/Portugalia/Urugwaj etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 1/4 przy dobrych wiatrach. Jak wyjdzie z grupy z pierwszego to w 1/8 ma kogoś z grupy  D(Argentyna , Chorwacja, Nigeria , Islandia) jak ich przeskoczy to w 1/4 może trafić na kogoś z grupy A,B ( Hiszpania/Portugalia/Urugwaj etc.)

Portugalia? Urugwaj? Proszę Cię..na papierze nie mają żadnych szans na walkę z Francją..

Zresztą Chorwacja,Islandia czy nawet rozbita Argentyna również.

A tu skład Portugalii: http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-05-17/mundial-nie-dla-naniego-sklad-reprezentacji-portugalii-na-ms-2018/

Brak Naniego nie zaskakuję obserwując jego formę..dla mnie zaskoczenie to brak Nelsona Semedo oraz Rubena Nevesa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pewnie wszyscy będziemy kibicować najbardziej lub przede wszystkim reprezentacji Polski, ale mnie ciekawi czy macie może jakieś ukryte opcje? Znaczy się inne reprezentacje, które lubicie lub macie do nich sentyment, a które zagrają na MŚ w Rosji?

 

Ja mam takich kilka:

 

Grupa A: Arabia Saudyjska

Grupa B: -

Grupa C: Australia, Francja

Grupa D: Argentyna, Nigeria

Grupa E:

Grupa F:

Grupa G: Panama

Grupa H: POLSKA, Kolumbia

 

8/32, bywało więcej  :wink:  Raczej nie spodziewam się żeby któraś zawojowała ten mundial, ale liczę, że przynajmniej jedna załapie się do strefy medalowej. Najbliższa z tego zestawu powinna być Francja. 

 

Do większości tych ekip mam sentyment jeszcze z poprzednich edycji MŚ, eliminacji i innych imprez. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze mniej reprezentacji, które lubię. Oprócz, co oczywiste, Polski trzymam kciuki za Argentynę, bo uwielbiam Messiego. Ucieszyłbym się też z triumfu Hiszpanii, bo byłoby to piękne pożegnanie Iniesty. Fajnie jakby w końcu na miarę potencjału zagrała Belgia, ze względu na Hazarda i De Bruyne. Od zawsze podziwiam też Brazylię, gdyby nie Neymar.

A wracając do odrzuconych graczy to autentycznie mi żal Makuszewskiego, który miał duże szanse na wyjazd, gdyby nie ta paskudna kontuzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pewnie wszyscy będziemy kibicować najbardziej lub przede wszystkim reprezentacji Polski, ale mnie ciekawi czy macie może jakieś ukryte opcje? Znaczy się inne reprezentacje, które lubicie lub macie do nich sentyment, a które zagrają na MŚ w Rosji?

 

 

Niemcy, Francja, Belgia, Argentyna, Szwajcaria i Islandia. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Wielka szkoda że nie będzie Włoch i Holandii.

 

 

 

Czuje to samo ;-/

 

Gr. A    Egipt

Gr. C   Peru

Gr. D   Argentyna, Islandia

Gr. E   Serbia

Gr. H   Senegal

 

Italia, Holandia i Chile ale to z grupy niemistrzowskiej.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holandii rzeczywiście szkoda, choć jak patrzę na nazwiska, to słabiutko to teraz wygląda. Belgia ich wyprzedziła o kilka długości. Z nieobecności Włoch bardzo się cieszę. Ile razy się wkurzałem jak grali beznadziejnie i pokonywali pięknie grające inne ekipy. Z Włochów szkoda mi tylko Buffona, ale on już stary jest. :) Jedyny ofensywny włoski piłkarz jakiego lubiłem, to był pechowiec Roberto Baggio. Nie cierpiałem tych ich napastników typu Rossi, Schillaci czy Inzaghi. Wszyscy według jednego formatu wyszkoleni. Gdzie im do Van Bastena czy Brazylijskiego Ronaldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...