Jump to content
Sign in to follow this  
Mirek

ORF

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym zapytać o możliwą dostępność kanałów ORF 1 i ORF 2 za pomocą dekodera Cyfrowego Polsatu (mam nadzieję, że pytanie zadaję we właściwym dziale- jeżeli nie, to przepraszam). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie ma takiej możliwości - kanały ORF 1 i ORF 2 są kodowane. Dostępna jest jedynie ORF 2 Europe - coś ala TV Polonia u nas - FTA z Astry. Oczywiście program 100000000x mniej ciekawy niż na zwykłym ORF 2.

No coz, znowu taka roznica miedzy "ORF 2" a "ORF 2E" nie bedzie, z tym ze duzo kodowane. :D

Przez kolege z Austrii mam dostep do tych kanalow. "ORF 1" to naprawde dobry kanal. Tylko mam z powodu "Simpsonow". 8) Co mi sie naj bardziej podoba, ze reklamy sa tylko pokazywane pomiedzy jednym a drugim filmem a nie w czasie jakiegos filmu albo innego programu.

@Mirek:

Jesli ci chodzi glownie o ogladanie austriackiej telewizji to jest jeszcze mozliwosc obejrzenia niekodowanego przekazu

"Puls TV" z Astry.

Ten kanal w nastepnym czasie ma byc przemieniony na "Puls 4", bedzie prowadzony przez "ProSiebenSat.1" i czwarta stacja prywatna w Austrii. :wink:

Jakiś czas temu natrafiłem na teleturniej "Milionerzy" na austriackiej ORF2 Europe. W tym samym czasie ten sam teleturniej był emitowany na niemieckim RTL. Zupełnie inni prowadzący, studia różniące się miedzy sobą, choćby oświetleniem - bardzo się zdziwiłem :shock: Oba programy oczywiście leciały po niemiecku :D

czwarta stacja prywatna w Austrii. :wink:

Nie, drugo. Ale czwarta po ORF1, ORF2 i ATV.

Zupełnie inni prowadzący, studia różniące się miedzy sobą, choćby oświetleniem - bardzo się zdziwiłem :shock:

Hmm. Ten program kreca w tym samym studio.

Masz racje @ Tiwo.

Oczywiscie ze drugi prywatny program a czwarty w sumie. :wink:

Dzieki tobie.

"Milionerzy" z RTL i ORF2E w tym samym studiu nagrywane? Dobre sobie :lol: Nie wiedziałem :shock::oops:

Tez o tym nie wiedzialem. Musze raz zerknac na "ORF 2" jak poleci.

Ale to przecierz az nie mozliwe zeby ktos z Austrii musial wtedy jechac do Köln zeby sobie wygrac pienadze ?

Albo tobie chodzilo o to, ze w sumie prawie wszystkie studia tej gry wygladaja tak samo @ Tiwo ?

"Die Millionenshow" takze produkuja w Kolonii (Hürth).

Nowa stacja Puls 4 najprawdobodobniej bedzie zakodowana. Jeszcze nie wiadomo.

Teraz na Astrze juz sie pojawila nowa plansza testowa na jeszcze jeden nowy kanal austriacki.

image10181416cvbs1pp4.jpg

Austria 9, tak jak juz pisze na planszy, bedzie zakodowany i beda go mogli ogladac posiadaczy karty ORF.

Jestem ciekaw co tam bede mogl ogladac.

Fajnie sie dzieje w Austrii, to wtedy juz bedzie mozliwe ogladanie 4 albo 5 kanalow przez smartcard z ORF. :D

"Fajnie sie dzieje w Austrii, to wtedy juz bedzie mozliwe ogladanie 4 albo 5 kanalow przez smartcard z ORF. Very Happy"

plus 15 kanałów z pakietu Premiere Thema już od listopada :)

No tak, ale te kanaly wtedy nie beda darmowe tylko bedzie czeba za nie placic. :wink:

Masz go zapisanego na liście pod nazwą TW1... Kanał ten nadaje niekodowane pasma w ramach pogodowego kanału TW1, więc nie zawsze też jest dostępny.

Guest Anonymous

O 19 na ORF2 są wiadomości lokalne z poszczególnych landów. Wiadomości z Wiednia są niekodowane również na ORF 2 W, który normalnie jest zakodowany. Ciekawe po co, skoro te same wiadomości są w tym czasie też na niekodowanym ORF 2 Europe i dodatkowo na Hitradio OE3? :D

ORF jako tako nie istnieje jest wsplne pasmo TW1 w godzinach popoudniowych ten kanał zmienia się ORF Sport.

mam pytanie jakie prawa sportowe posiadaja ??

wiem ze sporty zimowe tak ( skoki czy narciarstwo alpejskie )

Posiadają prawa do pokazywania ligi austriackiej na żywo, również turniejów tenisowych rozgrywanych na terenie Austrii, widziałem również skróty meczów Ligi Europejskiej.

Z tego, co się orientuję to chyba pokazują też mecze austriackich drużyn w europejskich pucharach. Mam pytanko gdzie i za ile można dostać kartę ORF?

W zeszły piątek ORF eins powrócił do starej nazwy ORF 1, zmieniona została oprawa graficzna oraz wprowadzono nowe logo.