Skocz do zawartości

ORF


Mirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No coz, znowu taka roznica miedzy "ORF 2" a "ORF 2E" nie bedzie, z tym ze duzo kodowane. :D

Przez kolege z Austrii mam dostep do tych kanalow. "ORF 1" to naprawde dobry kanal. Tylko mam z powodu "Simpsonow". 8) Co mi sie naj bardziej podoba, ze reklamy sa tylko pokazywane pomiedzy jednym a drugim filmem a nie w czasie jakiegos filmu albo innego programu.

 

@Mirek:

Jesli ci chodzi glownie o ogladanie austriackiej telewizji to jest jeszcze mozliwosc obejrzenia niekodowanego przekazu

"Puls TV" z Astry.

Ten kanal w nastepnym czasie ma byc przemieniony na "Puls 4", bedzie prowadzony przez "ProSiebenSat.1" i czwarta stacja prywatna w Austrii. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu natrafiłem na teleturniej "Milionerzy" na austriackiej ORF2 Europe. W tym samym czasie ten sam teleturniej był emitowany na niemieckim RTL. Zupełnie inni prowadzący, studia różniące się miedzy sobą, choćby oświetleniem - bardzo się zdziwiłem :shock: Oba programy oczywiście leciały po niemiecku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym nie wiedzialem. Musze raz zerknac na "ORF 2" jak poleci.

Ale to przecierz az nie mozliwe zeby ktos z Austrii musial wtedy jechac do Köln zeby sobie wygrac pienadze ?

 

Albo tobie chodzilo o to, ze w sumie prawie wszystkie studia tej gry wygladaja tak samo @ Tiwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowa stacja Puls 4 najprawdobodobniej bedzie zakodowana. Jeszcze nie wiadomo.

 

Teraz na Astrze juz sie pojawila nowa plansza testowa na jeszcze jeden nowy kanal austriacki.

 

image10181416cvbs1pp4.jpg

 

Austria 9, tak jak juz pisze na planszy, bedzie zakodowany i beda go mogli ogladac posiadaczy karty ORF.

Jestem ciekaw co tam bede mogl ogladac.

 

Fajnie sie dzieje w Austrii, to wtedy juz bedzie mozliwe ogladanie 4 albo 5 kanalow przez smartcard z ORF. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

O 19 na ORF2 są wiadomości lokalne z poszczególnych landów. Wiadomości z Wiednia są niekodowane również na ORF 2 W, który normalnie jest zakodowany. Ciekawe po co, skoro te same wiadomości są w tym czasie też na niekodowanym ORF 2 Europe i dodatkowo na Hitradio OE3? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 lat później...
  • 2 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...