Skocz do zawartości
PIOOLE

Co lepsze? Serwisy VOD, czy kanały Premium?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna wada VOD: niektórych nie zobaczymy na tv. Tak Cineman nie ma aplikacji dla Android TV więc sporo potencjalnych widzów odpada.W VOD.pl nie ma w aplikacji na TV opcji wyszukiwarki tytułu. To bez sensu by szukać wśród setek filmów tego konkretnego, który nas interesuje. No i ta cena. 13 zł za HD w przypadku filmów, które były w Canal+ np. 2 lata temu to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jest dostepny w Android TV więc odpada. Serwis powinien byc powszechny by każdy mógł go mieć (jak Netflix), przy różnch ograniczeniach wolę premium TV (nie muszę przynajmniej zmieniać telewizora)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka filmów sprawdzonych z brzegu - brak polskiego tłumaczenia. Dziękuje, nie skorzystam. Usługa ma być dopasowana do mnie a nie ja do usługi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem Apple TV.filmy w 4K w dodatku HDR w cenie HD.Mnostwo promocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka filmów sprawdzonych z brzegu - brak polskiego tłumaczenia. Dziękuje, nie skorzystam. Usługa ma być dopasowana do mnie a nie ja do usługi.

To ciekawe jakie filmy sprawdziłeś, bo tez sprawdziłem kilka nowości "z brzegu" typu "Spider-Man: Homecoming", "Wonder Woman", "War of the Planet of the Apes", "Despicable Me 3", "Alien: Convenant", "Gifted" i wszędzie polska wersja jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za pomoc i poradę, wybrałem pakiet Entry z C+ oraz HBO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, 

mam pytanie odnosnie urzadzenia-chromecast.i przesylanie obrazu z komputera do tv

rozumiem ze mozna to robic, ale czy istnieje taka opcja ze mamy karte odpalamy tam jakis np. mecz czy cos innego klikamy cast i przeylany jest obraz a nastepnie robimy nowa karte i ktos pracuje na laptopie a obraz idzie z tej poprzedniej karty ? czy to jest nie mozliwe  i to dziala tylko na takiej zasadzie jak hdmi do tv tylko bez kabla 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi