Jump to content

Recommended Posts

Interesuje mnie oferta w a2mobile, zarówno połączenia, SMS jak i internet, wydaje się atrakcyjnie cenowo. Przenosił się ktoś może do tej sieci? W obecnych latach już z zasięgiem chyba problemów być nie powinno, od kilku lat mam Aero2 i jest OK. Ciekawi mnie także manewr migracji z Orange do tejże sieci. Zawsze tak było to i pewnie teraz jest, że nie wykorzystane środki na koncie przepadną w momencie przejścia do innej sieci, a więc najlepiej wykorzystać, a dopiero decydować się na przeniesienie? 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Idą podwyżki... :/

 

 

 
Image
 

 

Informacja dla Użytkowników a2mobile

Zmiany w Regulaminie i Cenniku Oferty promocyjnej „Niewyczerpalne Pakiety”

 

 

                                                                                                                                  Warszawa, 15 lipca 2019 r.

 

 

Szanowny Kliencie,

w imieniu Premium Mobile Sp. z o.o., świadczącego usługę pod marką a2mobile, pragniemy poinformować, że od dnia 17 lipca 2019 r.wprowadzamy zmiany w Regulaminie i Cenniku Oferty promocyjnej „Niewyczerpalne Pakiety” (dalej: Oferta promocyjna).

 

W związku z tym, od wyżej wskazanej daty, dla Użytkowników a2mobile rozszerzamy dotychczasową ofertę:

 

1. Dotychczasowy pakiet "Niewyczerpalne Wszystko" w tej samej cenie zyska dodatkowe 5 GB, oferując 10 GB Internetu w pełnej prędkości:

Image

2. Wprowadzony zostaje „Dodatkowy Pakiet 5 GB bez ograniczenia prędkości” (dalej „Pakiet 5 GB”) za5 zł. Aktywacja Pakietu 5 GB nastąpi z chwilą wprowadzenia na klawiaturze telefonu Użytkownika kodu USSD *234*1# , zgodnie z następującymi zasadami:

 

a) Zakup Pakietu 5 GB przy jednoczesnym braku ograniczenia prędkości powoduje zsumowanie ilości danych dostępnych w ramach aktywnego pakietu zawierającego dostęp do Internetu oraz Pakietu 5 GB.

b) Po wykorzystaniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu 5 GB naliczanie progów transmisji danych rozpocznie się od początku pierwszego progu w ramach ostatnio aktywowanego pakietu zawierającego dostęp do Internetu.

c) Pakiet 5 GB jest ważny do końca okresu ważności Pakietu zawierającego dostęp do Internetu.

d) Niewykorzystane dane z Pakietu dodatkowego nie przechodzą na kolejny Okres.

 

3. Wprowadzone zostają nowe Pakiety Niewyczerpalne Wszystko – dzięki którym zyskasz 20 GB lub 30 GB w pełnej prędkości:

Image

Poziomy zużycia transmisji danych w ramach Pakietów wymienionych w pkt 3 powyżej:

Image

Od dnia 17 sierpnia 2019 r., wprowadzone zostają następujące zmiany dla Użytkowników a2mobile:

 

1.      Zmianie ulegają ceny wymienionych w niniejszym punkcie Pakietów:

Image

2. Pakiety aktywowane w okresie od dnia 17 sierpnia 2019 r. do dnia 16 października 2019 r. będą obowiązywały dotychczasowe ceny. Zamiast ceny Pakietu 17,90 zł opłata będzie wynosiła 15,90 zł, a w przypadku Pakietu kosztującego 12,90 opłata będzie wynosiła 9,90 zł. Po tym okresie będzie obowiązywała cena wskazana w tabeli pkt. 1.

 

3. Z dniem 17 sierpnia 2019 r. wyłączona zostanie  usługa umożliwiająca przywrócenie pełnej prędkości transmisji danych poprzez wpisanie na klawiaturze telefonu Użytkownika kodu USSD *200*1#, co powodowało zdjęcie ograniczenia i rozpoczęcie naliczania na nowo progów transmisji danych.

 

4. Wyłączeniu ulegnie także cykliczność Pakietów wymienionych w pkt. 1 powyżej. Tym samym, z dniem 17 sierpnia 2019 r. należy aktywować wybrany Pakiet krótkim kodem USSD, aby ponownie włączyć opcję automatycznego odnowienia tego Pakietu.

 

 

Na naszej stronie internetowejhttps://a2mobile.pl/dokumenty znajdą Państwo treść aktualnego Regulaminu i Cennika Oferty promocyjnej „Niewyczerpalne Pakiety”.

 

Zgodnie z prawem, w przypadku braku akceptacji powyższych zmian, mogą Państwo skorzystać z prawa do wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych do dnia wejścia w życie tych zmian, tj. do dnia 16 sierpnia 2019 r.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta  pod numerem +48 720 20 30 40 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub na mailowy adres: [email protected].

 

Z poważaniem,

a2mobile

Facebook Twitter

Premium Mobile  Sp. z o.o., właściciel oferty a2mobile, z siedzibą w Warszawie (04-028) przy al. Stanów Zjednoczonych 61A;  NIP: 9542746551; REGON: 243444059; Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy; XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000746584; Kapitał zakładowy: 16.619.800,00 PLN

a2mobile.pl

image
 
 
 

 

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...