Skocz do zawartości

Nasz Nowy Dom


Alek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek o popularnym reality-show Polsatu, w którym są robione wielkie remonty dla ludzi potrzebujących. Program prowadzi Katarzyna Dowbor i jest emitowany w czwartek o 20:05. Wiadomo, że tradycyjnie w grudniu w okolicach świąt zostanie wyemitowany odcinek świąteczne, w którym ekipa jeszcze raz odwiedzi niektóre rodziny i obdaruje je prezentami.

Ja bardzo lubię ten program. Mimo, że realizacyjnie można się w nim przyczepić do wielu rzeczy to jednak brak tych negatywnych emocji powoduje, że chce się to oglądać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami oglądam ''Nasz Nowy Dom'' - jest to bardzo ciekawy program, jednak trochę mi się już nudzą słynne słowa Katarzyny Dowbor pt. ''Wybudujemy nasz dom'', jak to się zastanawia, czy faktycznie trzeba rodzinie wyremontować dom - ciekawe są też historie tych rodzin, których życie ich zbytnio nie doświadczyło losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bardzo złych incydentów doszło podczas i po realizacji ostatniego odcinka w Szczytnie. http://natemat.pl/223133,umiesz-liczyc-licz-na-siebie-mieszkancy-szczytna-nie-kwapili-sie-do-pomocy-przy-znanym-programie-telewizyjnym

Nie pomóc, OK. Ale zniszczyć pracę ekipy? Nie mam słów, by to nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Bardzo lubię program "Nasz nowy dom", obejrzałem już wszystkie odcinki tego programu i jesienią będę oglądał kolejne. Ale mam zastrzeżenia:

1. Mogliby zmienić prowadzącą program. Widok Katarzyny Dowbor staje się nudny.

2. Skoro od razu dają dekoder, to powinni kupować do niego zwykły monitor a nie telewizor (po co kupować telewizor skoro będzie używany jako monitor?)

3. To trochę nieestetyczne zepsuć nową elewację anteną satelitarną.

4. Niech pomyślą o ochronie środowiska. Przeraża mnie widok gdzie się palą wszystkie światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do punktu pierwszego to mogłaby już będąca tam Pani architekt Martyna Kupczyk (czy jak jej tam) poprowadzić program bo w niektórych odcinkach to ona zamiast Dowborowej wyjeżdżała do rodzin w trakcie remontu domu. Jeżeli chodzi o punkt drugi to oto chodzi w tych właśnie programach - nakupować wszystkiego ile się da żeby potem rodziny miały problem z tymi domami. Tak było zresztą w "Domu nie do Poznania" gdzie ekipa programu zostawiła mieszkańców ze zbyt dużym luksusem a co za tym idzie wysokimi rachunkami do spłacenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio zauważyłem, że w programie "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor odwiedza rodziny z poprzednich odcinków mieszkające blisko rodziny której się remontuje.

Jakby Katarzyna Dowbor odwiedziła rodziny z pierwszych odcinków, to jaka by była oglądalność - myślę, że nawet 5-6 milionów widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest bardzo dobry. Spełnia rolę pomocy potrzebującym rodzinom, a zarazem jest ciekawie zrobiony. Oglądam go w miarę systematycznie.
Co do tego czy ktoś czego potrzebuje, czy nie to nie ma to znaczenia. Chodzi o to aby sponsor programu miał w nim swoją minutkę. W tego typu programie tak częste lokowanie produktu, a jest tego naprawdę dużo w każdym odcinku jest usprawiedliwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Przez osiem lat jednym z członków grupy ekspertów był Artur Witkowski. Teraz kierownik budowy podjął decyzję o zakończeniu przygody z show, a produkcja opublikowała w sieci poruszające pożegnanie.🙁

https://www.rmf.fm/magazyn/news,51339,nasz-nowy-dom-produkcja-pozegnala-jednego-z-czlonkow-ekipy-remontowej-nasza-przygoda-sie-zakonczyla.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...