Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek o dziecięcym odpowiedniku The Voice of Poland. W tym roku show wejdzie do Polski. Pierwszy odcinek już 30 grudnia o 20:05 w TVP2. Prowadzącymi będą: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel oraz Adam Zdrójkowski. Trenerami będą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski i Tomson & Baron.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie lubię chociażby reklam gdzie dzieciaki się drą i udają, że śpiewają, tak tego programu tym bardziej nie zdzierżę. Wystarczy, że w samym The Voice wszyscy dookoła muszą się drzeć jak na jakimś targowisku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak premierowa emisja 1 stycznia (w poniedziałek), a regularna emisja od 6 stycznia (w soboty).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragiczny ten program w mojej opinii. Zwykłe The Voice trzyma jakiś poziom, wytykają błędy itp. Tutaj za to praktycznie tylko słodzą tym dzieciom, żeby ich nie urazić.

W sumie jestem ciekaw kolejnych odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie zwykły The Voice jest lepszy. Tu Kwiatkowski nieźle wnerwia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajszy 1 odcinek show oglądało 2,1 mln widzów co w starciu z Kevinem na Polsacie jest bardzo dobrym wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem ww sobotę fragment dłuższy. Dziękuję- nie oglądam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądząc po wydźwięku w internecie, zwłaszcza w mediach społecznościowych, TVP szykuje się kolejny hit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja widziałem ''The Voice Kids'' i powiem tak - dla mnie najbardziej irytujący jest zdecydowanie polski Justin Bieber, czyli Dawid Kwiatkowski jako juror. W mediach społecznościowych są fanki Kwiatkowskiego, więc dlatego ''The Voice Kids'' jest wielkim hitem.

Edytowane przez Frontowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja mama  zapytała co to za koleś- bo ją wkurza. On już się czuje jak władca- dzikie karty rozdaje, tak jakby już była decyzja o kolejnych edycjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba w scenariuszach tego typu rzeczy jest napisane, że ma być ktoś taki - taki "Wojewódzki" z Idola. To chyba program zakupiony, prawda?

Edytowane przez jaszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba nie ten poziom. Kwiatkowski jest tam jurorem, bo go nastolatki kochają. I tylko dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba program zakupiony, prawda?

Tak, ''The Voice Kids'' jest programem zakupionym z zagranicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze lub prawie zawsze w tego typu programach jury skonstruowane jest tak samo. Strzelam w ciemno, że w poszczególnych krajach w jury jest ktoś podobny do Kwiatkowskiego, niże nie dosłownie, ale podobnie denerwujący :) Nie znam się na tym dobrze, ale TVP kupiła gotowy program, należało tylko zrobić wg scenariusza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji "The Voice Kids" jest kilka powrotów do Telewizji Polskiej. We wczorajszym odcinku przesłuchania przeszła Julia Chmielarska, znana z preselekcji do Junior Eurowizji 2016 i castingu do preselekcji w 2017 roku: 

Co ciekawe, za tydzień pojawi się preselekcyjna rywalka Julii, czyli Ania Dąbrowska, która to uczęszcza do tej samej szkoły muzycznej, co Alicja Rega, czyli polska reprezentantka z Junior Eurowizji 2017 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi