Skocz do zawartości

The Voice of Poland


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''The Voice of Poland'' jest to muzyczny talent show, który jest emitowany w TVP2 od 2011 roku i na chwile obecną jest teraz emitowana ósma edycja programu. Dzisiaj się odbędzie drugi koncert ''Live'', natomiast Wielki Finał odbędzie się w sobotę, 25 listopada br. - dzisiejszym gościem muzycznym będzie Sarsa, jedna z finalistek ''TVoP''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych programów tego typu, który oglądam. Przede wszystkim cenię go za wysoką poprzeczkę, która jest postawiona uczestnikom. Podejrzewam, że jeden z końcowych uczestników VOP bez problemu wygrałby każdy program typu Mam talent, Idol itp. Oby tylko go nie spiep...yli machlojakmi przy Finale, tak jak w ostatniej edycji, bo ewidentnie coś tam było nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego programu wybili się na polskim rynku muzycznym komercyjnym : Monika Lewczuk, Natalia Nykiel, Sarsa, Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Mateusz Ziółko , Filip Lato, Adam Stachowiak, Natalia Sikora, Wynik dość dobry. 

Jeśli chodzi o prowadzenie to z pań, które prowadziły ten program najbardziej lubiłem Marikę. 

TVP jest zadowolona z programu i chce go nadal emitować : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/9-edycja-the-voice-of-poland-tvp2

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Kukulska była gościem programu. Radością nie tryskała. Oto jej wypowiedź o jej udziale w programie dla "Echo Dnia". 

 

Inspirujące doświadczenie. Miałam okazję spotkać ludzi z wielką pasją i talentem. To zawsze fajna wymiana energii. Byłam też blisko muzyki, którą kocham. Początkowo zakładałam ,że będę zachowywać dystans, pozwolę sobie na żarty, żeby nie było to takie napuszone. Ale na koniec się zaangażowałam , pojawiły się emocje, zaczęłam walczyć o sprawiedliwość. Ponieważ jestem idealistką, nie potrafiłam do końca wpisać się w ten format.  Okazało się,że nie wszystko ode mnie zależy- bo jest też producent,, telewizja, format. Trochę więc musiałam walczyć o swoje.

Gorzkie słowa w połączeniu do tego,że dała do zrozumienia wczoraj,że nie wygrywa tu najlepsza osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, wiele emocji i odsłon wywołał duet zwyciężczyni ze swoim trenerem Michałem Szpakiem - wiele osób widzi ich nawet razem na Eurowizji 2018 w Lizbonie: http://www.gala.pl/artykul/marta-galuszewska-i-michal-szpak-wspolny-wystep-w-finale-the-voice-of-poland-171125111740
Sam uważam, że jest to nawet nie głupi pomysł, gdyż samo "Don't Poision Your Heart" powstało u twórców eurowizyjnej piosenki Szpaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A tymczasem jedna z uczestniczek "The Voice of Poland" przypomniała o sibie o to w dość niespodziewany sposób. Mowa tutaj o Emilii "Mila" Dębskiej która to wystąpi... w słoweńskich preselekcjach do Eurowizji. Szerzej o tym pisałem w temacie o Eurowizji ale tutaj przypomnę jej występ z szóstej edycji programu The Voice of Poland:

Co ciekawe to nie był już jej debiut telewizyjny gdyż brała udział w programach Studia Buffo przygotowywanych dla Telewizji Polskiej czyli na przykład w wieczorach narodowych, Złotej Sobocie czy Przebojowej Nocy.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Marcin Sójka z drużyny Patrycji Markowskiej wygrał 9 edycję The Voice of Poland.

Według mnie edycja była w miarę udana, bo ciekawe głosy się pojawiły, a nowe jury nie było takie najgorsze.

Zobaczymy co pokażą za rok w jubileuszowej edycji, bo ta raczej na pewno się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wrażenia po pierwszych odcinkach. Praktycznie ten sam gatunek muzyczny. Za dużo historii pobocznych a za mało uczestników.Nie wiem co tam robią dwie osoby z 'Rodzinki pl", wcześniej Musiał sam sobie dobrze radził- no z nim to trzy. Na plus prowadzący czyli Kammel i Musiał. I taki widok. Dziewczyna śpiewa "Dziesięć przykazań" a jury siedzi i myśli: Kurcze jest lepsza od nas.Tak mi się skojarzyło po tym występie. Inaczej mówiąc jury w formie :rofl:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wczoraj ruszyła nowa, dwunasta edycja "The Voice of Poland" w której to zgodnie z przewidywaniami Sylwia Grzeszczak świetnie odnalazła się w roli jurorki podobnie jak Justyna Steczkowska po długiej przerwie. Coraz gorzej za to Tomson i Baron którzy to wraz z Cleo powinni zostać przy The Voice Kids. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj TVP wraz z jurorami sprytnie zaorali internautów i portale plotkarskie sprytnie szukających okazji do węszenia konfliktu w programie. Wstawiono też się za Sylwią Grzeszczak której to obrywa się od "wiedzących lepiej" przez co może pojawi się także w kolejnej edycji na złość jej krytykom: https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-the-voice-of-poland-tomasz-kammel-nabija-sie-z-plotek-o-konf,nId,5659097?fbclid=IwAR1mHb3VV6f4D_koXapgMm_sgs-vx246ApKk4zMTS_dJv3SjV-gXqMZgvQA

TVP za to przesadza z emisjami powtórkowymi "na życzenie widzów" z tego co się orientuje... konkurencyjnego TVN'u.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Oto nowa czołówka show „The Voice of Poland": 

Zmieniła się też oprawa graficzna wraz ze studiem a dodatkowo w miejsce Sylwii Grzeszczak pojawiła się nowa trenerka a konkretniej mówiąc była uczestniczka tego programu Małgorzata „Lanberry" Uściłowska która podobno daje sobie radę w nowej funkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Małgorzata Tomaszewska nie pojawi się w 14. edycji "The Voice of Poland” i 7. odsłonie "The Voice Senior”, które TVP2 pokaże odpowiednio jesienią i zimą. Powodem jest ciąża prezenterki, o której Tomaszewska poinformowała w social mediach. Tomasz Kammel będzie prowadzić solo oba show.

 

źródło: wirtualne media.
 

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...