Skocz do zawartości

Opticum HD AX 502 Combo


Frazes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tematu o tym sprzęcie (chyba, że coś przeoczyłem :grin: ), a po przejrzeniu instrukcji obsługi zainteresowało mnie, że obsługuje on system plików NTFS na podłączanych do niego pamięciach i tu naszła mnie ciekawość, czy ma to również wpływ na ewentualną możliwość wyłączenia dzielenia plików z nagrywanymi audycjami, jeśli używamy pamięci sformatowanej właśnie w systemie NTFS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Mam okazję od wczoraj używać tego tunera i na razie odkryłem brak w menu możliwości utworzenia pełnej kopii zapasowej oprogramowania, albo chociaż samej listy kanałów na pamięci usb. Znalazłem tylko opcję wgrywania takiej kopii, ale skąd ją wziąć, skoro nie można jej zrobić i co gorsza nigdzie w sieci nie udało mi się znaleźć pliku, nawet z fabryczną wersją oprogramowania (podejrzewam, że można zrobić kopię przez port RS232, ale powinna być taka opcja też w menu !)...

 

Wie ktoś może jakim programem można zrobić tę kopię oprogramowania przez RS232, albo ewentualnie posiada wersję oprogramowania, z opcją jej utworzenia???

 


Witam, czy ten dekoder koduje nagrania?

 

Nie koduje. Format nagrań to oczywiście pliki z rozszerzeniem ts.

 

Nie sprawdzałem jak wygląda sprawa z ewentualnym dzieleniem plików nagrań, jeśli używamy dysku usb sformatowanego w NTFS (przy najbliższej okazji sprawdzę). Dysk w NTFS na pewno obsługuje, bo taki do niego podłączyłem.

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-)  .

 

Aktualnie tuner odłączyłem, ale jak go znowu podłączę to wypróbuję :-)  .

 

Nie mogłem właśnie uwierzyć, że w tym tunerze nie ma funkcji tworzenia backupu, bo jego oprogramowanie jest bardzo podobne do tego w Golden Media Uni-Box 9060, a tam taka funkcja jest w menu systemowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...