Skocz do zawartości

Jaka to melodia?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wtedy MC i Janowski mogą ew. zadać odszkodowania. Tak samo jak zawodnicy (zwlaszcza Ci, którzy w tych odcinkach sporo ugrali).

 

Normalnie to przypomina się sprawa Wielkiej Gry, kiedy to nie wyemitowano odcinka z zawodnikiem, który wygrał główną nagrodę. Później program spadł z ramówki. Zawodnik co prawda wygrał w sądzie sprawę, ale sąd zasądził zaledwie czwartą część wygranej.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że TVP raczej nie wyemituje 10 odcinków ''Jakiej To Melodii?'' z Janowskim.

 

A co do żony Janowskiego, to coś czuje że poda TVP do sądu za dzisiejszy materiał w ''Wiadomościach'' - zwłaszcza, że jej adwokatem jest Roman Giertych.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że TVP raczej nie wyemituje 10 odcinków ''Jakiej To Melodii?'' z Janowskim.

 

A co do żony Janowskiego, to coś czuje że poda TVP do sądu za dzisiejszy materiał w ''Wiadomościach'' - zwłaszcza, że jej adwokatem jest Roman Giertych.

To jest celowy chwyt - TVP ewidentnie trzyma z ZPR i pomaga im upokorzyć Janowskiego (z wzajemnością), stąd my mamy tą dramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Janowski też podobno maczał w tym palce i to nawet wraz z żoną.
Swoją drogą, jaki mamy piękny zbieg okoliczności - w publicznej radiofonii jedna para małżonków o imieniu Monika i Robert jest szanowana przez te media, podczas kiedy w publicznej telewizji inni małżonkowie o tych samych imionach są znienawidzeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz wyolbrzymiać :) Wspomnieli pół minuty o sprawie pani Janowskiej i tyle. Słabe to , jednak to odpowiedź na wpisy Janowskiego krytykujące TVP, które pojawiły się wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest już wszystko słabo rozgrywane, w tym momencie jesteśmy na etapie wzajemnego obrzucania się słowami. "Super Express" wypuszcza artykuły, potem Janowski to krytykuje, następnie w Wiadomościach jest wzmianka o żonie Janowskiego, co też już spotkało się z ostrą reakcją, i tak można to ciągnąć jeszcze długo, tyle tylko że do niczego to nie doprowadzi, bo dalej nie wiemy, jaka będzie przyszłość programu, a myślę, że większości widzów ta kwestia interesuje nieco bardziej niż przepychanki słowne.

 

Cała sprawa z programem powinna być moim zdaniem załatwiona po dżentelmeńsku: kierownictwo telewizji proponuje zmiany w programie, ale chce dalej współpracować z Janowskim, chce aby on dalej prowadził program. Podpisałby umowę - świetnie, robimy program. Nie podpisałby - cóż, trudno, w takim razie serdecznie dziękujemy za ponad 20 lat pracy, może jakieś pożegnanie w fajnym stylu z widzami. Wtedy możliwe, że uniknięto by całej tej niedobrej sytuacji, tych wszystkich oświadczeń na Facebooku, wszelakich nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przyszłości programu dowiemy się we wrześniu, choć pewnie ona już znana, nowy prowadzący, może lifting studia, możliwe nowa nazwa ,  choć może MC odsprzeda prawa do nazwy, bo co im po nazwie jak praw do formatu nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem tak jak wspomniałem na shoutboxie trafiłem na oficjalną grupę JTM na Facebooku i z tego co widzę to tam część z zarzutów wobec graczy ma jakby nie patrzeć swoje potwierdzenie.

Dla zainteresowanych grupa widnieje pod nazwą: JTM - dyskusje :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ta grupa. Jak sprawdzisz sobie opis, jeśli nadal jest, to w niej chodzi, jak sama nazwa wskazuje, o dyskusje o programie, a nie o zgłaszanie się zawodników. To nie jest żadna oficjalna grupa, bo założona została przez zawodników i jest otwarta dla każdego, w przeciwieństwie tej "słynnej grupy", gdzie wstęp mają osoby po występie w programie, by się zgłaszać ponownie już bez udziału w eliminacjach twarzą w twarz.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza on jednak kilka rzeczy jak spotkania prowadzącego z graczami i fanami programu w zacytowanej kiedyś knajpie zwanej "Burger Mamą" która to w jednym z artykułów lub wpisów została wymieniona.

Tymczasem pewien profil na Youtubie podaje listę możliwych kandydatów na nowych prowadzących Jaką to melodię:

Jestem bardzo ciekaw jakby wyszedł program prowadzony przez którąś z wymienionych pań i ogólnie z prowadzącą a nie prowadzącym.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. W burgerowni były koncerty artystów programu. Normalnie i jawnie były ogłaszane, normalnie biletowane i mógł przyjść na nie każdy, nie tylko zawodnicy, ale zawodnicy stanowili główne grono fanów tych artystów. Na tych koncertach, ANI RAZU nie było RJ. Pojawił się dopiero na ostatnim, żeby się pożegnać.

Tak samo, ani razu nie było RJ na zjazdach zawodników (jak sugeruje SE), mimo że sporo osób go za każdym razem zapraszało. Gdyby się pojawił choć raz, to dopiero by teraz była kręcona afera.

 

Super źródło newsa o tych prowadzących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest już wszystko słabo rozgrywane, w tym momencie jesteśmy na etapie wzajemnego obrzucania się słowami. "Super Express" wypuszcza artykuły, potem Janowski to krytykuje, następnie w Wiadomościach jest wzmianka o żonie Janowskiego, co też już spotkało się z ostrą reakcją, i tak można to ciągnąć jeszcze długo, tyle tylko że do niczego to nie doprowadzi, bo dalej nie wiemy, jaka będzie przyszłość programu, a myślę, że większości widzów ta kwestia interesuje nieco bardziej niż przepychanki słowne.

 

Cała sprawa z programem powinna być moim zdaniem załatwiona po dżentelmeńsku: kierownictwo telewizji proponuje zmiany w programie, ale chce dalej współpracować z Janowskim, chce aby on dalej prowadził program. Podpisałby umowę - świetnie, robimy program. Nie podpisałby - cóż, trudno, w takim razie serdecznie dziękujemy za ponad 20 lat pracy, może jakieś pożegnanie w fajnym stylu z widzami. Wtedy możliwe, że uniknięto by całej tej niedobrej sytuacji, tych wszystkich oświadczeń na Facebooku, wszelakich nieprzyjemności.

 

W dzisiejszych czasach nie ma szans na jakiekolwiek dżentelmeństwo związane z TVP, bo ludzie są totalnie zaszczuci przez wszelakie media. Każde odejście z TVP, nie ważne, czy miernoty, czy kogoś dobrego, zostanie upolitycznione. Zresztą miernotom w to graj, bo ich mizeria schodzi na drugi plan. Janowski należy do gwiazd, ale owa szopka jest mu jak najbardziej na rękę, ponieważ z pozycji cierpiętnika dużo łatwiej o kolejną, dobrze płatną fuchę, np w TVN.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna olewałem ten program. Za dużo ludzi po zwykłym ''brzdęk'' znało tytuł. Nic mnie nie zdziwi, prawdziwych programów jest niewiele. Za to mamy mnóstwo programów, które tylko mają otoczkę np. muzyczną, kuchenną, fryzjerską. Wszystko gra na emocjach widzów. Zwykłe show dla nabijających średnie ''oglądanie telewizji w Polsce''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym odgadywaniem po 1 sekundzie to bym nie przesadzał. Przecież wielokrotnie było tak, że ludzie nie odgadywali poprawnie piosenki. Wiadomo, że jak się wyświetla dany zespół czy wykonawca to oni/on/ona mają 1, 2 hity, więc się po prostu czasami strzela. Lubię ten program czasem obejrzeć, chociaż czasem śmieszy, irytuje, ale jest idealny do popołudniowej kawy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...