Skocz do zawartości

Jaka to melodia?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o pana Roberta Janowskiego to na obecny moment jego stanowisko jest następujące:

[facebook]https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=951323315050488&id=345965152252977&fs=0&focus_composer=0[/facebook]

Szczerze mówiąc na jego miejscu bym zrezygnował - przynajmniej oddzieli właściwą "melodię" od tej niewłaściwej kreowanej przez Telewizję Polską. Zresztą ta już za bardzo rozpędza się ze zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to było do przewidzenia, że Robert Janowski nie chce się oficjalnie związać z TVP, tylko z firmą Pana Węgrzyna. A co do nowego prowadzącego ''Jakiej To Melodii?'', to bardziej bym stawiał albo na Jacka Borkowskiego (który już w 2001 roku prowadził ''JTM?'' w zastępstwie za Janowskiego), albo na Macieja Miecznikowskiego.


A co do Basi Kurdej-Szatan, to ona odpada, bo prowadzi już w TVP programy (''Kocham Cię, Polsko!'', ''The Voice Kids'').

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "Super Express" ciągnie dalej temat "JTM", tutaj tekst: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/jaka-to-melodia-tajemnica-jednej-nutki-aa-X46W-oPPG-qvdy.html?question=result#quiz-

 

Swoją drogą to zarówno ten tekst jak i wczorajszy wydają mi się nieco naciągane, szczególnie że pewne rzeczy są już dementowane, nie tylko przez Janowskiego, ale na przykład przez Grzegorza Wilka, który był na jednym z castingów w lutym tego roku. Nieco też jest przesady w tych artykułach, na przykład nazywanie wielokrotnych graczy "sektą". Owszem, może i okres karencji powinien być wydłużony, ale naprawdę... nazywanie stałych widzów i graczy "sektą"?

Mam też pewne wrażenie, że redakcji "SE" może zależeć na robieniu zamieszania, w końcu ZPR, właściciel gazety, będzie teraz produkować program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - do tego były opinie dwóch osób: Piotra Rubika i Rudiego Schuberta! Najlepsze było w rogu - reklama castingu do JTM. Było też coś z listą 600 piosenek, które podobno dostawały osoby biorące udział w castingach. Nie ukrywam, że "ciekawy" artykuł. 

 

Ale nie ukrywam, że wywalanie pana Janowskiego, twarzy programu Jaka to melodia moim zdaniem jest skandaliczne, i dalej mnie to szokuje i smuci. Ciekawe, kto będzie nowym prowadzącym JTM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że piosenki się powtarzają to też w sumie nie jest odkrycie, bo pamiętam jak ktoś się chwalił, i to chyba nawet w samym programie, że nagrywa sobie odcinki i ćwiczy odgadywanie. A to zabronione nie jest, to forma przygotowania do programu. Natomiast są osoby, które na przykład pod postami Janowskiego piszą, że były w programie i żadnej listy nie dostawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Janowski dostał propozycje prowadzenia programu , którą odrzucił, więc nikt go nie wyrzucił,a sam się wyrzucił. Po drugie- Se.pl robi czarny PR poprzedniej produkcji,ale ziarnko prawdy w tym jest. Karencja- śmieszna i dwa- faktycznie stworzyła się grupa osób , która sobie zrobiła z "JTM" sposób na życie, bo nagrody są stosunkowo wysokie. Oni już tak wyspecjalizowani mogący startować co chwilę - ten fakt sprawiał,że inni faktycznie szans nie mieli za wielkich. Opinia Grzegorza Wilka- przecież on współtworzy ten program bo jest jednym z głównych śpiewających, więc nie jest to opinia osoby bezstronnej. 

Druga strona medalu- babcie i dziadkowie oglądali ten program ze względu na Janowskiego. Tu żadne zmiany formuły nie przyciągną większej widowni, a widownia z obecnych 1,9 mln spadnie do ok. 0,5 mln i teleturniej zleci po jesieni. Są takie produkcje, gdzie postać tego prowadzącego jest kluczowa, nieodłączna i takim programem jest "JTM?" "Sukcesy" Marka Bika też znamy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki teleturniej jest liderem w paśmie, dopóty nie powinno się przy nim grzebać. Poza tym spadek oglądalności jest czymś naturalnym. 21 lat temu w Polsce może było nadawanych 15-20 kanałów. Dzisiaj jest ich ok. 250. Widownia się rozproszyła, jest dużo konkurencji i większy wybór. To nie te czasy, kiedy Jedynka i Dwójką łącznie miały ponad połowę udziału w rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod profilem "Jakiej to melodii?" na Facebooku zaczynają pojawiać się głosy potwierdzające to co napisał "Super Express" czyli jednak jakaś "sekta" tam istnieje.

Zacytuje ten wpis:

Jeśli brali udział zgodnie z regulaminem to dlaczego jedni byli po 56 razy po 3 osoby z domu a inni nie mogli się doprosić ponownego występu po 10 latach? Dlaczego jednym i tym samym osobą dawano kupę kasy i samochody a inni nie oblizali nawet cukierka? Dlaczego byli w programie stali zawodnicy od 20 lat? Dlaczego w Burger Mamie spotykali się stali gracze? Dlaczego pani Ola prowadziła zamkniętą grupę na fejsie i pisała z zawodnikami? Dlaczego pomimo tylu eliminacji w programie byli tylko jedni i ci sami? Dlaczego osoby z produkcji pisały na fejsie z zawodnikami? Dlaczego stali gracze przyprowadzali córki, matki, żony i kochanki i oni grali regularnie? Dlaczego o doborze do programu decydowała jedna osoba?

A więc jednak to jest prawda a ten materiał pana Janowskiego z graczem który odgadł cały finał w 3 sekundy (co jak twierdzą na Facebooku jest fizycznie niemożliwe) faktycznie potwierdza tą tezę. Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że ja zawsze mam dystans do wpisów, mogą to pisać wynajęci ludzie. Na pewno nie podoba mi się zachowanie tabloidu , które szeroko rozpisuje się o nieprawidłowościach,a nawet nie zająknie się,że ich właściciel przejął teraz produkcję tego programu. To,że często występowali tam jedni i Ci sami gracze to przecież widzieliśmy. Janowski nawet nie ukrywał,że jest z nimi nie wiem w zażyłej relacji,że znają się od dawna, że to wieloletni gracze. To jednak większości widzów nie przeszkadzało. TVP też uzasadnia to,że chce niby produkować sama po czym okazuje się,że to pic, bo nadal zdecydowaną większość programów robi ktoś z zewnątrz. Więc to jest pic, bo taki Karnowski nie zweryfikuje słowotoku Prezesa TVP z faktami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam te odcinki jako bonus i finał września na nowych zasadach :)

Ale w jednym odcinku Tomasz Bednarek powiedział, że jest to nawet w 2 sekundy możliwe. Ale nie o tym chciałem pisać. Jak wg was będzie to wyglądało. Zostało wg Janowskiego 10 odcinków. I co z finałem września? Jakie wg was są ścieżki w tej drodze?

W sumie to mało brakowało a byłyby te 2 sekundy gdyby pan Tomek udzielił właściwą odpowiedź na zagadkę nr. 3 od razu:

O dziwo ten materiał jest na profilu pana Janowskiegi co pasuje do tych informacji o oszustwach :P

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie SE, to daleko zajdziecie.

Przy łatwych piosenkach da się to zrobić w tyle, ile wynosi opóźnienie aparatury blokującej grzybek. Nawet poniżej 1,5 s., ale trzeba w to włożyć sporo pracy i treningu. Żadnej ustawki tam nie było. 

Po 10 odcinkach ma być koniec JTM, a początek Name That Tune.

Zobaczycie, co to będzie za twór, to wtedy oceniajcie.

 

Sekciarz  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tymczasem ciekawi co z zespołem muzycznym działającym przy programie. Z tego co powiedziała mi nasza reprezentantka z Eurowizji wiem że nic jej jeszcze nie wspominał o zmianach i dodaje coś takiego:

 

Na wszystko przychodzi czas, może trzeba ruszyć własną drogą na 100%
Jest smutne że w taki sposób

Czyli wychodzi na to że zespół dowie się ostatni ale i tam są już przygotowani na każdą ewentualność.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ''Wiadomościach'' przypomniano problemy z prawem żony-menadżerki Roberta Janowskiego - czyżby to była zemsta Kurskiego za to, że Janowski się nie zgodził na prowadzenie ''Jakiej To Melodii?'' po zmianach?

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...