Skocz do zawartości

Jaka to melodia?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Cytat

Obecny skład[edytuj | edytuj kod]

Agata Dąbrowska (od 2003)

Lena Zuchniak (od 2005)

Grzegorz Wilk (od 2005)

Martin Fitch (od 2009)

Marek Kaliszuk (od 2015)

Dagmara Jaworska (od października 2018)

Tomasz Pacak (od października 2018)

 

Nie wiem, czy Wikipedia w tej kwestii jest wiarygodnahttps://pl.wikipedia.org/wiki/Jaka_to_melodia%3F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w programie występuje Grzegorz Wilk. Spotkałem się z nim 28 grudnia 2018 r. w Poznaniu, po koncercie "Wielkopolanie śpiewają Niepodległej. W chwilach próby zwycięstwo!" i zamieniliśmy kilka słów na Starym Rynku. Pan Grzegorz na moje pytanie o występy w Jaka to melodia? (czy cały czas śpiewa), odpowiedział, że tak.

Niektórzy fani zastanawiali się nad odejściem Grzegorza z JTM. Takie przypuszczenia były jeszcze na początku grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Już od jakiegoś czasu nie oglądam JTM. Po za tym jak dla mnie mimo tego jaki by nie był Robert Janowski to on był twarzą tego programu i nie chcę oglądać tego jak prowadzi Norbert choćby z uwagi na to jak sobie przypomnę jego wizytę w studio podczas Pucharu Świata w siatkówce w 2011-tym roku. To była masakra wtedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Od poniedziałku zmiany w odcinkach zwykłych: nie będzie gwarancji, czyli zapewnienia sobie udziału w 3 rundzie przy zdobyciu 200 złotych, zaś właśnie w rundzie 3 piosenka za 400 złotych (ta, gdzie podaje się tylko hasło typu "mężczyzna - polski przebój" bez podpowiedzi) będzie wybierana losowo, nie tak jak dotychczas, jako numer 6, i pieniądze za nią nie będą wpadać do rywala, jeśli gracz nie odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

TVP zamroziła współpracę z Mikołajem Dobrowolskim co z miejsca oznacza zmiany w Jakiej to Melodii: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mateusz-matyszkowicz-zamraza-wspolprace-z-rezyserami-koncertow-w-tvp-mierzeja-to-poczatek

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ostatnio na nowy sezon programu zmieniły się pulpity dla uczestników. Ostatnio też użyto nowych rozmiarów kadrów stosowanych też w programach The Voice of Poland.

 

A w jubileuszowym weekendzie z sezonu 2022 roku (to było rok temu), w zespole Super Band czyli trio Ola Radwan (kiedyś Kasia Dereń), Hubert Stroński oraz Piotr Matysik gościnnie wystąpiły Joanna Dudkowska na basie oraz Wiktoria Bialic (perkusja). Szkoda że tylko na jubileuszowy weekend 2022 roku. Mogliby na stale dać te instrumentalistki.

 

Na razie podobnie jak w Kole Fortuny (przepraszam za off-topic) ten sezon jeszcze bez publiczności w studiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi się podoba ten program muzyczny, często go oglądam. Uważam, że Rafał Brzozowski daje radę w prowadzeniu "Jaka to melodia", choć najlepszym prowadzącym wiadomo był Janowski rzecz jasna, fajne są występy w trakcie programu, choć w rundach czasami zdarza się, że często powtarzają się piosenki niektórych wykonawców np często dużo jest do ogadnięcie piosenek Anny Jantar, Maryli Rodowicz czy Wojciecha Młynarskiego czy Danuty Rinn mogli by np czasami dać do odgadnięcia np piosenki Marii Koterbskiej i innych przebojów z lat 60 i 70 a zagranicznych to np piosenki Savage Garden, Dido, Akcent (rumński), Backstreet Boys, Radiohead, Bon Jovi, Green Day, Rihanny, Jay-z, Basshuntera, Groove Coverage , Def Lepard, ATB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że właśnie przez to, iż wiele zagadek się powtarza, program robi się bardzo schematyczny i generalnie wystarczy wykuć na blachę poszczególne fragmenty, by móc startować.

Czasem oglądam, choć niezbyt często, myślę że można by było przywrócić publiczność do studia podczas samej gry, nie tylko na występach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

775 tys. widzów „Jaka to melodia?”. Show Rafała Brzozowskiego straciło prawie 300 tys. widzów
 

Cytat

Średnia widownia premierowych odcinków teleturnieju „Jaka to melodia?” wyemitowanych w okresie od 28 sierpnia do 11 września 2023 roku wyniosła 775 tys. osób. Udział TVP1 w rynku telewizyjnym ukształtował się na poziomie 9,71 proc. w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 4,47 proc. w grupie 16-49 i 5,13 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...