Skocz do zawartości

My3


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My3 zaskakuje! Już za miesiąc nowa płyta My3 - tym razem będzie ona zdecydowanie wyjątkowa. Będą tylko... 3 piosenki własne zaś reszta to... covery utworów sprzed lat: http://www.empik.com/drugi-album-deluxe-edition-my3,p1200924509,muzyka-p

Premiera pierwszej nowej piosenki "Pidżama Party" już w sobotę a płyty 25 maja.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirku, tu się z Tobą nie zgodzę. Tu nie chodzi o tekściarzy, tylko o wyciąganie pieniędzy. Pokaż mi kto w tak krótkim `odstępie od premiery pierwszej płyty wydaje drugą? Przecież praca nad płytą trwa niekiedy nawet lata,a tu po prostu taśmowa produkcja,a wiadomo,że dzieci choć nie mają pieniędzy są bardzo skuteczne w wymuszaniu zakupów . Mówiłem od początku w jakim celu powstał ten twór i ten program. To jest tylko biznes i nic więcej, żadna pasja itp.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jeśli ktoś pracuje nad utworami to nie wyda więcej niż jedną płytę w roku, więc w sumie takiej osoby nie pokażę, bo nie ma (przy czym oczywiście mamy tu na myśli kogoś kto by wydawał płyty z nowym materiałem, bo składanki "best of" to jest inna sprawa kompletnie). A że łatwiej jest nagrać covery do znanego tekstu niż napisać nowy, bo to szybsze jest, to i już mamy info o nowej płycie, zacznie się nowa kampania promocyjna (choć cały program to jest takie lokowanie produktu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej płycie chyba pójdą w stronę zespołu dla dzieci, młodzieży oraz rodzin. Ja też lubię ich słuchać i się tego nie wstydzę.

Swoją drogą od wczoraj 2/3 zespołu jest już pełnoletnie - po Gefi pełnoletność przekroczyła Julka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oto już drugi w historii programu "My3" wywiad z zagraniczną gwiazdą - tym razem jest to Karol Sevilla czyli odtwórczyni tytułowej roli w serialu "Soy Luna":
https://www.youtube.com/watch?v=ARzVxog2BW4
Wywiad nagrywano w Wiedniu i jak widać dziewczyny są chyba dobre w rozmowach z gwiazdami zagranicznymi.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Dzień Zaduszny wyjdzie trzecia płyta dziewczyn z My3 o prostym tytule... 3:
https://www.facebook.com/events/179375932973923
Od dzisiaj płyta w Empikowej przedsprzedaży.
Co ciekawe kiedyś inny trzy osobowy na wokalu zespół wydał płytę teź z tym numerem i okazała się ona sukcesem. To dobry znak  :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cóż... nie było chyba danych o oglądalności tego programu, ale sprawdziłem wyświetlenia filmów z ich kanału na YT, niektóre z klipów były obejrzane niekiedy nawet 200 tysięcy razy. Nie zdziwiłbym się, gdyby to było więcej niż wynosi średnia liczba oglądających ten program w Polsacie. Jeśli dziewczyny się zdecydowały na nagrywanie na YouTube, to w sumie mogą na tym lepiej wyjść, bo materiały mogą sobie wrzucać nawet codziennie, od razu po realizacji (odpada czekania na emisję odcinka w telewizji), do tego mogą dotrzeć do większego grona odbiorców i więcej na tym zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał dedykowany dla dzieci, nie łapię się. Także generalnie wolałbym "Ziarno", "5-10-15" , ale teraz dzieci mają smartfony, YT, itd. Teraz takie programy, jak z mojego dzieciństwa, czy "My3", nie są atrakcyjne dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kirk napisał:

Cóż... nie było chyba danych o oglądalności tego programu, ale sprawdziłem wyświetlenia filmów z ich kanału na YT, niektóre z klipów były obejrzane niekiedy nawet 200 tysięcy razy. Nie zdziwiłbym się, gdyby to było więcej niż wynosi średnia liczba oglądających ten program w Polsacie. Jeśli dziewczyny się zdecydowały na nagrywanie na YouTube, to w sumie mogą na tym lepiej wyjść, bo materiały mogą sobie wrzucać nawet codziennie, od razu po realizacji (odpada czekania na emisję odcinka w telewizji), do tego mogą dotrzeć do większego grona odbiorców i więcej na tym zarobić.

Na innym forum ktoś pisał że oglądalność programu to jakieś 150 tysięcy widzów bodajże jeszcze za emisji o 07:45. Więc może coś w tym jest. Poza tym masz racje aczkolwiek część materiałów z kanału "My3" zasilana była z programu.

Poza tym nagrywanie odcinków jedną sprawa ale to jaka jest atmosfera na planie programu to druga - pomiędzy nagraniami prowadzące się bawią z dziećmi niczym starsze siostry i tak pomagają im się odstresować. Dlatego jest też zainteresowanie ze strony dzieci by przyjechać na plan programu :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Poland napisał:

Nie nazwałbym tego programu nieporozumieniem, bo zebrał on grono swoich fanów i to w różnym wieku. Polsat zresztą w latach 90-tych miał gorsze programy dla dzieci.

Myślę, że fani tego programu i przedział do którego jest adresowany, to 11-18l. Ty chyba nie mieścisz się w tym przedziale. Może czas najwyższy dorosnąć @Poland , bo 30-tka już niebawem zapuka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...