Skocz do zawartości

My3


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Poland napisał:

Ogólnie przedział fanów to 5 - 18 lat, ale z tego co wiem, program oglądają też rodzice i dorośli (z przedziału lat 90-tych i 0-wych, tacy jak ja, chociażby z powodu sentymentu do własnego dzieciństwa spędzonego z Polsatem :)).

5-18 lat? @Poland, nie wiem skąd się urwałeś, ale ja - jako rocznikowy osiemnastolatek (tak, starsi wiekiem mogą być w szoku, że czas aż tak leci) - śmiem twierdzić, że mało kogo w moim wieku obchodzi robienie "fascynujących" eksperymentów rodem z lekcji w nauczaniu początkowym oraz przesycone infantylnością teledyski. Gdybym chciał sobie przypomnieć dzieciństwo, to spokojnie sobie obejrzałbym maraton "Smerfów" i "Shreka", a nie wstawał specjalnie na niemal 9 rano - tym bardziej w sobotę, kiedy można odespać cały tydzień - i oglądał "super rzeczy w mytrzy" dla sentymentu do Polsatu :rolleyes:

Edytowane przez manieq01
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał:

Ogólnie przedział fanów to 5 - 18 lat, ale z tego co wiem, program oglądają też rodzice i dorośli (z przedziału lat 90-tych i 0-wych, tacy jak ja, chociażby z powodu sentymentu do własnego dzieciństwa spędzonego z Polsatem :)).

 

O czym ty mówisz? Sentyment to można mieć do czegoś, co oglądało się, gdy było się młodym/młodszym kilka, kilkanaście lat temu. Ten programik chyba nie ma długiego stażu, więc nie bardzo wiem jaki sentyment mógłby budzić?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak pisze wyżej @Bloo411 :D

Mając już tyle lat, ile mam obecnie, sentyment to ja mogę mieć do takich programów, jak np. "Teleranek", "5-10-15", czy "Pan Tik Tak", które to były emitowane w czasach mojego dzieciństwa i które, jak pamiętam, niejednokrotnie oglądałem z wypiekami na twarzy. ;)

Natomiast taki program, jak omawiane w niniejszym wątku "My3", dla mnie nie ma kompletnie żadnej wartości i w żadnym wypadku nie może być dla mnie sentymentem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że sentyment do tego programu mogłyby mieć obecne młode pokolenia, ale tak za jakieś 10 lat. Choć moim zdaniem to też nie jest poziom "Teleranka" czy "5-10-15".

Chociaż akurat tutaj @Polandowi chodziło raczej o sentyment na takiej zasadzie: "kiedyś oglądałem Polsat, jak emitowano programy dla dzieci, i teraz dalej oglądam, gdy one są".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał:

Powiedzmy, że sentyment do tego programu mogłyby mieć obecne młode pokolenia, ale tak za jakieś 10 lat. Choć moim zdaniem to też nie jest poziom "Teleranka" czy "5-10-15".

Chociaż akurat tutaj @Polandowi chodziło raczej o sentyment na takiej zasadzie: "kiedyś oglądałem Polsat, jak emitowano programy dla dzieci, i teraz dalej oglądam, gdy one są".

Dokładnie tutaj masz racje - przy okazji tego zostałem fanem grupy. Myślę zatem że My3 to bardzo dobry następca programów takich jak Ye Ye Ye, Klip Klaps, Talent za Talent czy Hugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na ten temat inne zdanie. Program "My3" ewidentnie nawiązuje do dawnych programów dziecięcych sprzed lat, emitowanych w stacjach naziemnych. Z tego, co się orientuję, program trójki dziewczyn z "My3" formą chociażby od strony wywiadów z gwiazdami, czy kącika dylematów przypomina lekko program "Twój problem, nasza głowa", emitowany kiedyś w TVN-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłę będziesz bronił tego programu? Podajesz argumenty, które nie mają racji. Prostackie i ogłupiające piosenki, promowanie youtuberów, omawianie problemów współczesnej młodzieży, takich jak osiągnąć sukces w internecie, czy kącik "zrób to sam", gdzie uczy się, jak zrobić notes o wyglądzie pączka (tak, znalazłem takie coś w internecie ?) nazywasz ewidentnym nawiązaniem do dawnych programów?! Chyba coś Ci się pomyliło.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eurofan98 napisał:

Na siłę będziesz bronił tego programu? Podajesz argumenty, które nie mają racji. Prostackie i ogłupiające piosenki, promowanie youtuberów, omawianie problemów współczesnej młodzieży, takich jak osiągnąć sukces w internecie, czy kącik "zrób to sam", gdzie uczy się, jak zrobić notes o wyglądzie pączka (tak, znalazłem takie coś w internecie ?) nazywasz ewidentnym nawiązaniem do dawnych programów?! Chyba coś Ci się pomyliło.

Lepsza taka prostacka i ogłupiająca piosenka na tematy związane z przyjaźnią, czy rodziną, niż wiele "sztucznej" muzyki, jaką mamy obecnie w radiu, czy sieci, na czele z tym gorszym Justinem, czyli Bieberem. Nawiązanie jest, jak się porówna "My3" z tym, co było wcześniej emitowane w telewizji, jeżeli chodzi o programy dziecięco-młodzieżowe. Poza tym, też nie zgodzę się z opinią Bartiego i dalej będę uważać, że wspomniany program przypomina te, co były kiedyś. W końcu na tych programach się wychowałem, więc wiem co mówię.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że raczej mało jest podobieństw "My3" do programów z dawnych lat. Tamte były bardziej merytoryczne. Dla przykładu, wspomniany przez Polanda kącik dylematów. Owszem, jest coś takiego w "My3", tyle tylko, że jak dobrze pamiętam, to w czasach świetności takich programów jak "5-10-15" czy "Teleranek" można było zrobić cały odcinek o jednym zagadnieniu, na przykład o hejtowaniu (przy czym wtedy to się inaczej nazywało, ale dam sobie rękę uciąć, że coś o nękaniu uczniów w szkole było, choćby w ramach "Szortpressu"). Teraz taki segmencik trwa góra 3 minuty, niewiele można powiedzieć o danym problemie, pomijając już fakt pewnej sztuczności dyskusji.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 00:19, JokerX napisał:

Ja tam mam za niedługo 16 lat i oglądałem jeden z odcinków to mnie mdliło od cukierkowości i jakichś takich sobie pomysłów na czas wolny.

Raczej na wspomnienia patrzę oglądając np. "Ziarno". @Poland ty to jesteś dzieckiem w ciele dorosłego.

Być może nim jestem - w moim przypadku nie zapomniał wół jak cielęciem był.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tymczasem już wiadomo że program telewizyjny "My3" na jeden sezon trafia do "lodówki" co oznacza że wiosną go nie zobaczymy. Powodem wspomnianym przez prowadzące na live czacie jest eksperyment - wiosną My3 chciałoby skupić się bardziej na działalności w internecie i na koncertach. Nie oznacza to jednak że program całkowicie znika. To przerwa jednosezonowa (jak Kiepscy kiedyś) a program wróci we wrześniu. Oznacza to źe premiery telewizyjnej piosenek 4-tej płyty w Polsacie nie będzie ale za to pewnie w 4Funie i internecie. Z płyty już 3 piosenki są gotowe co potwierdzono wcześniej.
Źródło od 10:47:


 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Właśnie organizowany jest casting na nowe członkinie zespołu My3. Moją uwagę zwróciła dokumentacja castingowa a precyzyjniej mówiąc zgoda na wykorzystywanie wizerunku. Widnieje tam bowiem adres Telewizji Polskiej co oznacza że program „My3" zamiast do Polsatu trafi do TVP ABC: https://my3official.pl/wp-content/uploads/2022/12/Zgoda-na-wykorzystanie-wizerunku-Uczestnika-.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak udało mi się ustalić mimo wznowienia działalnosci zespołu My3 i szukania dla niego nowego składu nie ma szans na wznowienie programu telewizyjnego. Zespół którego opiekunkami będą dwie z trzech dotychczasowycj członkiń postawi na działalność internetowo-sceniczną. Moim zdaniem to zrozumiałe choć przy kontynuowaniu współpracy z Polsatem mogliby nie tylko wznowić polską wersje programu „Iedereen K3" bedącą u nas po prostu pod nazwą „My3" ale i zorganizować na podstawie niedawego castingu live talent show pod nazwą „My3 szuka My3" który to idealnie sprawdziłby się w weekendowe popołudnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...