Skocz do zawartości

Milionerzy


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie,że jak już ktoś dojdzie do pytania za milion to ono nie jest z gatunku tych trudnych , a to było wyjątkowo łatwe. Jednak musiała do niego dojść.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby regulamin teleturnieju na to zezwalał to by pewnie rzucano, ale ogólnie, w każdej edycji tego formatu, w której są eliminacje "Kto pierwszy, ten lepszy", w przypadku uzyskania dokładnie tego samego czasu przez 2 lub więcej zawodników organizuje się dogrywkę z tymi, którzy właśnie ten sam czas odpowiedzi mieli zanotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Pan Tomasz Orzechowski stał się piąty  w historii „Milionerzy" ! 

Co ciekawe ten zawodnik jest mistrzem teleturniejów gdyż między innymi był rekordzistą „Jednego z Dziesięciu" choć w finale edycji już mu tak dobrze nie poszło: 

Dodatkowo wygrywał on także w „Va Banque" przez około 8 odcinków z rzędu gdzie uzbierał 64 tysiące złotych i w „Grze słów - Krzyżówka". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Poland napisał:

Osiem bo liczyłem też eliminacje tegorocznego Turnieju Mistrzów. 

A to nie, to ja liczyłem tylko te odcinki nieturniejowe.

A co do pytania @tyrla- na początku nowej wersji w regulaminie było tak, że limit był tylko dotyczący wygranych pieniędzy, natomiast można było wziąć udział w tylu grach, ile było potrzeba aby zdobyć te 100 tysięcy, co zresztą się kilku osobom udało. Można było nawet dla przykładu wziąć udział w 20 odcinkach i w każdym wygrać po 5 tysięcy.

Obecnie jest tak, że są dwa limity: 5 odcinków albo zdobycie łącznej kwoty 100 tysięcy złotych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Nowy sezon "Milionerów" ruszy 4 września o 20:55. Ciekawie natomiast zapowiada się to, co szykowane jest najprawdopodobniej na późną jesień, czyli gra o 2 miliony złotych. Odbędzie się turniej - najpierw uczestnicy będą grać o milion, zaś potem najlepsi z tej grupy wezmą udział w odcinku, w którym główną nagrodą będą 2 miliony. Wprowadzona zostanie funkcja ruchomego progu gwarantowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...