Skocz do zawartości

Milionerzy


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze pytanie najczęściej jest trudniejsze od tego. Dlatego tak jak napisałem wyżej - jeśli daliby min. dwie odpowiedzi 7 cyfrowe to byłoby ok. Tutaj przy tylko jednej 7 cyfrowej odpowiedzi, to problemu żadnego nie było.

Jednak jak znam teleturnieje, to gdyby nie to, że pomaga charytatywnie, to na pewno dostałaby trudniejsze pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie najczęściej jest trudniejsze od tego. Dlatego tak jak napisałem wyżej - jeśli daliby min. dwie odpowiedzi 7 cyfrowe to byłoby ok. Tutaj przy tylko jednej 7 cyfrowej odpowiedzi, to problemu żadnego nie było.

Jednak jak znam teleturnieje, to gdyby nie to, że pomaga charytatywnie, to na pewno dostałaby trudniejsze pytanie.

Zapewne tak jest jak piszesz Urbański wyciągnął jej łatwe pytanie  które miał dla wybranych. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie oglądam na RTL-u niemiecką wersje ''Milionerów'', która trwa 3 godziny i tak się zastanawiam co by było, gdyby TVN przedłużył ''Milionerów'' z 30 minut do 3 godzin? ;)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, 3 godziny to stanowczo za długo. To już by się zbyt nudne robiło. :roll:

Ja myślę, że w przypadku polskich "Milionerów" optymalne byłyby odcinki trwające 1 godzinę, góra półtorej godziny.

Obecne, półgodzinne odcinki są, moim zdaniem, zdecydowanie za krótkie. :? Daje się też odczuć to szybkie tempo gry w każdym odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami też się zdarza, że nawet są 2-godzinni ''Milionerzy'' w Niemczech. Co ciekawe, w niemieckiej wersji ''Milionerów'' jest nawet pytanie muzyczne, że po odgadnięciu tekstu piosenki/wykonawcy pojawia się w tle piosenka - mogliby coś podobnego w Polsce wprowadzić, no ale dla Huberta byłaby to zrzynka z ''Jeden z dziesięciu'' ;)

 

Ile razy w tygodniu je emitują?

 

''Milionerzy'' na RTL-u są emitowani w poniedziałki i piątki o godz. 20:15. Ostatnio w piątki ''Milionerów'' nie było, ponieważ była wtedy emitowana niemiecka wersja ''Tańca z Gwiazdami'' (''Let's Dance'').

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

No i istotnie padł trzeci milion w historii polskiej edycji. Pytanie warte główną nagrodę brzmiało tak:

Która z tajemnic różańcowych nie jest chwalebną?

-Wniebowzięcie Matki Boskiej

-Zmartwychstanie Chrystusa

-Śmierć Chrystusa na krzyżu

-Zesłanie Ducha Świętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość proste pytanie, nawet jak się nie jest wtajemniczonym w tajemnice różańcowe - można było to wydedukować... co też uczyniła uczestniczka. Tylko 1 z tych 4 odpowiedzi nie pasuje do czegoś, co ma być chwalebne. Natomiast poprzednie pytania miała trudniejsze, więc jak najbardziej gratulacje!

Szkoda, że w nowych "Milionerach" nie ma tej dramatycznej muzyki, która kiedyś była przy pytaniach o najwyższe kwoty. Nadawała ona klimatu, a teraz podkład jest chyba ciągle ten sam przy każdym pytaniu (może przy początkowych jest inny, nie wiem - nie oglądam nowych odcinków, ale w skrótach na TVN24.pl przy pytaniach przed milionem słychać w tle taki całkiem zwykły podkład; te stare można odtworzyć sobie chociażby na YT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Emil.1603 napisał:

Mogłeś dać to pytanie w spoiler. Nie wszyscy oglądali i nie każdy może chce sobie to zdradzać. To tak jakby bezczelnie napisać kto z głównych bohaterów zginie na koniec gry, filmu czy sezonu serialu.

Zanim ja to pytanie napisałem, to kilkanaście portali już je podało, więc podanie w spoiler nie miałoby już sensu. Jakby pytanie krążyło przed emisją to co innego, ale teraz nie ma sensu tego spoilerować. Szczególnie że i tak dość sporo osób wiedziało, że padnie dziś milion.

 

@szymekskl - o ile dobrze kojarzę, to dalej jest tak, że pod każde pytanie jest inny podkład, tylko po prostu te przy wyższych pytaniach w obecnej edycji nie są tak wyraziste, jak choćby te z pierwszej wersji teleturnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...