Skocz do zawartości

Familiada


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W edytowanej dziś ramówce na poniedziałek 5 marca jest o 14:00 Familiada numer 2309, czyli powtórka z początku sezonu 2016/17. To było od początku do przewidzenia, że będą powtórki, te portale jak zwykle zrobiły sensację z niczego nie czekając na pełne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia że będą powtórki, w końcu też samo nagrywanie odcinków byłoby bardziej pracochłonne, gdyby trzeba było 7 na tydzień przygotować, a nie dwa. A portale zrobiły sensację dla kilkalności...

 

 

Swoją drogą kilkanaście lat temu na RTL Familiada była nadawana właśnie do południa. Ale to były inne czasy.

A to to pamiętam, jeszcze tak około 2003 roku niemiecka wersja teleturnieju szła o 11:30, przed południowym magazynem informacyjnym (wtedy jeszcze faktycznie był informacyjny) Punkt 12. I w sumie też właśnie z racji obecności tego magazynu nadawano teleturniej przed nim. Poza tym w Niemczech nie było tradycji weekendowej Familiady, w przeciwieństwie do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familiada jako wzmocnienie pasma teleturniejowego o 16:00 nie byłoby złym pomysłem. Ale nie o 14:00.

 

Swoją drogą kilkanaście lat temu na RTL Familiada była nadawana właśnie do południa. Ale to były inne czasy.

 

Czy ja wiem, czy między 14 a 16 jest jakaś różnica? Większość ludzi jednak do tej 16 pracuje. Ja nie wiem w ogóle po co przenosić to z 14 w niedzielę i sobotę kiedy dużo osób to ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie będzie póki co premier w dni powszednie, co zostało już wyjaśnione oficjalnym komentarzem osoby z TVP. W tej rozpisce z Centrum Informacji jest zwykły błąd. Zamiast "26 lutego" napisano "26 marca". 25 marca ma być odcinek nr 2444, a w Wielką Sobotę 31 marca nr 2445, czyli nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że nigdy nikomu nie przyjdzie do głowy zwiększać liczby premierowych odcinków "Familiady" w tygodniu. Taka zmiana też może doprowadzić do upadku programu. Jedynie mogliby przywrócić premierowe odcinki w wakacyjne weekendy jak to bywało dawniej.

Edytowane przez mno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi jednak na to, że będą to 100% powtórki: 

 

– Ideą ramówki jest zorganizowanie widzom świata według powtarzalnych pasm – mówi nam Jacek Kurski. Stąd wydłużenie w listopadzie do siedmiu dni tygodnia "Pytania na śniadanie" (TVP2) czy wprowadzenie w Dwójce powtórek "Familiady" w dni powszednie o godz. 16, tuż przed premierami "Koła fortuny".

źródło: Business Insider. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Uczestnikami świątecznych wydań ''Familiady'' będą:

 

24 grudnia - Laureaci Konkursu ''Rejs Niepodległości'' vs Studenci Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

25 grudnia - ekipa ''The Voice Kids'' vs uczestnicy I edycji ''The Voice Kids''.

26 grudnia - Blue Cafe vs Pectus.

1 stycznia - YouTuberzy vs Zespół Cello.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam taki pomysł aby w tym roku TVP wypuściła spot promujący 25-lecie Familiady.
Najpierw ukazane zostaną materiały archiwalne w postaci fragmentów starych odcinków tego teleturnieju np. rodziny i drużyny które w ciągu 25 lat były przedstawione w Familiadzie, żarty prowadzącego, naciśnięcia przycisków, poprawne i niepoprawne odpowiedzi z Familiady, opowiedzi które przy pomocy dźwięku były czy radość z głównej wygranej w Familiadzie.
A na końcu lektor mówi "Familiada - Najlepszy teleturniej w TVP z wami od 25 lat".
Pomysł jest ciekawy i myślę że spodoba się szerszej widownii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

Wcale tego nie zdementował. A jak było z Norbim? Pan Strasburger ani nie zaprzecza, ani nie potwierdza. 

Cytat

 Dotarły do mnie takie wiadomości, że ktoś ma mnie zastąpić. Oczywiście, te różne takie opowieści trwają od wielu lat, więc tym specjalnie nie przejmowałbym się. To raz, a dwa, szczerze powiedziawszy, nawet nie mam na to wpływu, gdyby ktoś to wymyślił. I powiem jeszcze drugie zdanie, że nawet nie chcę mieć wpływu na takie różne sprawy – powiedział Karol Strasburger.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tyrla napisał(a):

Krąży plotka że Przemysław Babiarz ma zastąpić Karola Strasburgera w prowadzeniu teleturnieju.

Gdzie to niby krąży? Przecież Babiarz zrezygnował z Va Banque z powodów zdrowotnych, by móc się wykurować do Igrzysk w Paryżu? Jaki byłby cel tego, żeby się brał za Familiadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...