Skocz do zawartości

Koło Fortuny


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Rafał Brzozowski powiedział, że ma dużo zajęć związanych z muzyką i nie wie, czy będzie nagrywał nową serię teleturnieju. To bynajmniej nie oznacza końca teleturnieju. 

Tymczasem śmieszne momenty z Koła Fortuny:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Brzozowski zrezygnuje, to programu raczej na pewno nie zakończą. Już w przeszłości takie sytuacje przecież się zdarzały i teleturniej trwał nadal. Mnie ciekawi, czy w razie zmiany prowadzącego nadal będą piosenki, czy też nastąpi powrót do klasycznej konwencji z poprzednich edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego, ale to co widziałem (czy jakaś powtórka, czy coś na YouTube'ie lub wycinki w Gogglebox) nie przekonuje mnie w ogóle do tego gościa. Sztuczny taki, nienaturalny i jeszcze te denne śpiewanie przy każdej możliwej okazji. Jakby to on był jakimś wielkim artystą. A nie jest. Podrzędny śpiewaczek do przygrywania w radiu czy do występowania na sylwestrach telewizyjnych.

 

Ale co kto lubi… :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poważne zmiany w "Kole Fortuny". Nie ma już rundy muzycznej. Zmieniony także układ.  Teraz taki rundy nr 1, 3 i 5 są rundami, w których kręcą kołem uczestnicy,a w drugiej rundzie stawkę wyznacza prowadzący dla uczestników,a ci podają litery( dawniej była to runda 4) .  W rundzie 4 mamy zasadę rundy startowej i dawnej muzycznej tylko hasło jest z normalnej kategorii.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Co najlepsze "Norbi" i "Brzoza" zamienią się programami: 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rafal-brzozowski-poprowadzacy-jaka-to-melodie-norbi-kolo-fortuny-rewolucja-w-tvp

Jeżeli tak ma być to niech oba teleturnieje będą także w TVP1 gdzie zresztą można by przerzucić też Familiadę skoro eksperyment z "Jednym z Dziesięciu" się udał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skupię się na "Kole Fortuny". Dla mnie niezrozumiała decyzja. Rafał Brzozowski i Iza Krzan stanowili zgrany duet prowadzących,a teleturniej cieszył się dużą popularnością i sympatią. Przyznam się,że jestem/ byłem bardzo zadowolony z obecnej formuły teleturnieju i starałem się oglądać w miarę możliwości każdy odcinek. Moim zdaniem nie warto zmieniać to co dobre. Inne spekulacje co do zmian anten są dla mnie absurdalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegół jest taki, że gdyby "Familiada" była w weekendy o 14:00, ale na Jedynce, to wypadałaby czasem w miesiącach zimowych na rzecz skoków narciarskich. "Jeden z dziesięciu" to wyjątek od reguły, myślę że tutaj już więcej przenosin nie będzie, "Koło fortuny" zostanie tam gdzie jest, tak myślę, bardziej pasuje pod ogólny charakter Dwójki jako stacji bardziej rozrywkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sumie nie powiedziałbym bo Norbi od razu łyknął bakcyla przez co już po pierwszym odcinku widać że daje radę - tak jak kiedyś wspomniał lubi programy gdzie się dużo mówi więc zamiana z Brzozowskim miała sens.

W tym zapisie odcinka od 7:32 najlepszy moment:


Kiedy jesteś gotowy ale tablica śpi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "Kola Fortuny" zniknęla muzyka. Mają być dłuższe pogadanki z uczestnikami, ktore ma prowadzić Norbi z Izą Krzan. Fatalne te zmiany w "Kole". Co mnie interesują prywatne sprawy uczestników? Element muzyki był bardzo ważny w odświeżonej formule teleturnieju. Cieszyły się popularnością telewidzów, którzy wrzucali je do internetu. Powiecie,że się nabijali- pewnie tak,ale zaryzykuję stwierdzenie,że to zbudowało widownię i popularność teleturnieju- bo ludzie choćby dlatego go oglądali. Jakoś np. wersja z Tyńcem przepadła,a przecież zasady gry były te same..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu oglądałem z doskoku parę odcinków i to co zauważyłem, to pewną zależnością z trzecim uczestnikiem (po prawej). Zazwyczaj  jest zafiksowany na punkcie Koła fortuny. Przynajmniej dwóch czy trzech mówiło, że to było ich marzenie, aby się tam pojawić ?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...