Skocz do zawartości

Koło Fortuny


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, dzisiaj było blisko zdobycia samochodu, trochę szkoda. A prowadzący się wyrobili, Brzozowski na początku słabo, ale się rozkręcił, Krzan też jest świetna.

Tylko denerwuje mnie klaskanie przy każdym kręceniu kołem, nawet jak jest bankrut i masakrowanie piosenek w wykonaniu Brzozowskiego.

 

Tak przy okazji - pisałem w wątku TVP2 już, ale od 9 grudnia będzie też emisja sobotnia. I tak powinno być od początku! Widać, że reaktywacja formatu okazała się sukcesem.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z tą radością z emisji sobotniej wstrzymał, dopóki nie pojawią się numery odcinków. Możliwe, że od 4 grudnia będą powtórki, chociaż też bym się cieszył, gdyby całą zimę były premiery, a w święta i sylwestra odcinki specjalne.

A ogólnie powrót "Koła" mi się podoba, mimo, że na początku byłem sceptycznie nastawiony do prowadzącego i nieco zmienionej formuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj było blisko zdobycia samochodu, trochę szkoda. A prowadzący się wyrobili, Brzozowski na początku słabo, ale się rozkręcił, Krzan też jest świetna.

Tylko denerwuje mnie klaskanie przy każdym kręceniu kołem, nawet jak jest bankrut i masakrowanie piosenek w wykonaniu Brzozowskiego.

 

Tak przy okazji - pisałem w wątku TVP2 już, ale od 9 grudnia będzie też emisja sobotnia. I tak powinno być od początku! Widać, że reaktywacja formatu okazała się sukcesem.

Jak już to dzisiaj było 50 tysięcy w kopercie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Krzan z przyklejonym uśmiechem nie przekonuje nadal :( Brzozowski - było by ok gdyby nie to śpiewanie.. Niestety nie ma głosu co do części utworów.. Dla mnie pora emisji trafiona, w sumie o tej porze ja przynajmniej w kanałach jakie mam nic nie znajduję ciekawszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzozowski na początku słabo, ale się rozkręcił, Krzan też jest świetna.

A w czym ta Krzan jest niby taka świetna? :lol2: W tym, że przejdzie się ze strony na stronę i poprzyciska podświetlone pola na tablicy, czy w tym, że powtarza po Brzozowskim "oczywiście", "dokładnie tak", itp.? Moim zdaniem jej tam w ogóle nie powinno być. Za czasów Pijanowskiego funkcja Masny była zrozumiała, bo musiała ona mechanicznie odsłaniać litery (były to obrotowe klocki). Teraz litery (i całe hasło) generowane są elektronicznie, a zatem mogą one odsłaniać się same (jak w rundzie startowej czy muzycznej).

Na początku miałem o niej zdanie neutralne, jednak po obejrzeniu kilkunastu odcinków "Koła Fortuny" i po jej odzywkach zmieniłem na jej temat zdanie. Jest mało sympatyczna, zarozumiała i sztuczna (zgadzam się z @wislokiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie dla prasy ponumerowali odcinki aż do 17.12 (jakiś czas temu były bez numeru). W soboty będą normalne nowe odcinki, tak jak i w pozostałe dni.

 

I dzisiaj kolejny samochód powędrował do uczestnika. W zapowiedziach o tym nie wspominali, więc może ktoś z TVP przeczytał moje posty.

Edytowane przez kamilos951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Kole Fortuny pojawiła się nowa runda: 

Runda 4:

 

Prowadzący kręci kołem, kwota która zostanie wykręcona (dzisiaj było 500zł) będzie kwotą do wygrania. Każdy z uczestników podaje jedną literę (samogłoskę lub spółgłoskę) i jeśli ta litera będzie w haśle, to uczestnik ma 3 sekundy na odgadnięcie hasła. Dzisiaj uczestniczce udało się za pierwszym razem zgadnąć (hasło brzmiało: Budżet domowy). 

 

Czyli od teraz jest 5 rund + runda startowa i finał. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...