Jump to content

Recommended Posts

Dołączę do chwalących Redmi 6A - kupiłem jednej osobie z rodziny za 360 zł, jest bardzo zadowolona. Chwilę się bawiłem podczas przenoszenia danych i jeśli chodzi o jakość wykonania, działanie itp sprawia wrażenie 2 razy drozszego niż jest :).

Alternatywnie Lenovo C2 Power - słabszy procek niż Redmi, ale też 2 GB RAM i sensowny czas pracy na baterii.

Edited by bugmenot

Witam :)

Jaki telefon od Asusa moglibyście polecić? Dodam że obecnie mam Samsunga Galaxy J1 i jest trochę wysłużony, często zawiesza się, bateria krótko i słabo trzyma. Więc czas wziąć nowy telefon innej firmy. Myślę o Asusie. Podaję najważniejsze parametry:

- 3GB RAM

-  mocna i wytrzymała bateria

- dobra jakość robienia zdjęć

- wytrzymałość

Przedział cenowy to 450-700 zł a mam na oku kilka modeli:

Asus ZenFone 3Max

Asus ZenFone GO ZC500TG

Asus ZenFone 4Max

Asus ZenFone Live 5.0

Edited by pawlo

2 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Witam.Poszukuję jakiegoś telefonu w przedziale cenowym 300-400 zł do podstawowego użytkowania.Rozmowy,przeglądanie wiadomości w sieci,lte i w miarę wytrzymała bateria

Dzieciakom kupiłem wiosną ub. r. myPhone MAGNUS. Dzisiaj modele te chodzą na aukcjach za ok 350 zł. Dzieciaki użytkują go naprawdę intensywnie - gry, YT, itp. Wszystko działało i działa. 2 GB RAM, bateria chyba 2500 mAh (co najważniejsze wymienna, nowa oryginalna to koszt 40 zł). Wyświetlacz 5,5'', ma LTE (3 popularne pasma).

2 godziny temu, nieczęstygość napisał:

myPHONE, bo to "coś" się nadaje najwyżej do wbijania gwoździ w piasek

Nie przesadzałbym. W czym polski chińczyk jest gorszy od chińskiego? )

@pawlo tylko dlaczego Asus ? W tej cenie znajdziesz coś lepszego jak Moto G6, Honor 9 Lite czy Huawei P Smart czy  Xaomi Redmi Note 5.

Tak na marginesie odradzałbym zakup niskobudżetowego smartfona z niewymienną baterią. Nie będę się rozpisywał o powodach.

11 minut temu, jaszek napisał:

Dzieciakom kupiłem wiosną ub. r. myPhone MAGNUS. Dzisiaj modele te chodzą na aukcjach za ok 350 zł. Dzieciaki użytkują go naprawdę intensywnie - gry, YT, itp. Wszystko działało i działa. 2 GB RAM, bateria chyba 2500 mAh (co najważniejsze wymienna, nowa oryginalna to koszt 40 zł). Wyświetlacz 5,5'', ma LTE (3 popularne pasma).

Nie przesadzałbym. W czym polski chińczyk jest gorszy od chińskiego? )

Bo markowe Chińczyki takie jak Xiaomi, Huawei/Honor,  Oppo, Vivo czy OnePlus są robione na lepszych podzespolach (często tańszym kosztem niz IPhone czy Samsungi) i nie chodzi mi o flagowce, które potrafią kosztować po kilka tysięcy złotych, ale też o budżetówki. A marki takie jak Manta, GoClever czy K&G tylko importują badziewie  na najgorszych podzespolach i często identyczne smartfony możesz spotkać za granicą pod innymi markami. Prawda jest taka że wciskają byle co z Chin, a to "coś" szybko  się psuje, a  serwis to istny kabaret. Dlatego. 

No może miałem szczęście, ale mój MAGNUS od wielu miesięcy przechodzi prawdziwe katusze, których nie wytrzymał TP-Link o podobnych parametrach :) 

Dzięki wam za sugestie i polecane modele.Już sobie zrobiłem z tych polecanych małą listę na brudno i na dniach myślę na początek trzy sklepy odwiedzić.Zobaczę co jest na stanie i przy okazji jak to leży w ręku. 

Posted (edited)

Zdecydowałem się jednak na kupno telefonu Huawei, tylko nie wiem który model lepiej wybrać w założonym przez siebie budżecie. Poniżej podaję modele które mam na uwadze:

Huawei P Smart 2018

Huawei Y7 2018

Honor 9 Lite

Honor 7A

Edited by pawlo

Nikt nie odpowiedział więc ponawiam swoje pytanie. Na który model w cenie 450-700 zł warto się zdecydować:

Huawei P Smart 2018

Huawei Y7 2018

Honor 9 Lite

Honor 7A

Parametry to:

- 3GB RAM

- 32/64 GB ROM

- mocna i wytrzymała bateria

- dobra jakość robienia zdjęć

- wytrzymałość