Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączę do chwalących Redmi 6A - kupiłem jednej osobie z rodziny za 360 zł, jest bardzo zadowolona. Chwilę się bawiłem podczas przenoszenia danych i jeśli chodzi o jakość wykonania, działanie itp sprawia wrażenie 2 razy drozszego niż jest :).

Alternatywnie Lenovo C2 Power - słabszy procek niż Redmi, ale też 2 GB RAM i sensowny czas pracy na baterii.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jaki telefon od Asusa moglibyście polecić? Dodam że obecnie mam Samsunga Galaxy J1 i jest trochę wysłużony, często zawiesza się, bateria krótko i słabo trzyma. Więc czas wziąć nowy telefon innej firmy. Myślę o Asusie. Podaję najważniejsze parametry:

 

- 3GB RAM

-  mocna i wytrzymała bateria

- dobra jakość robienia zdjęć

- wytrzymałość

 

Przedział cenowy to 450-700 zł a mam na oku kilka modeli:

Asus ZenFone 3Max

Asus ZenFone GO ZC500TG

Asus ZenFone 4Max

Asus ZenFone Live 5.0

 

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Witam.Poszukuję jakiegoś telefonu w przedziale cenowym 300-400 zł do podstawowego użytkowania.Rozmowy,przeglądanie wiadomości w sieci,lte i w miarę wytrzymała bateria

Dzieciakom kupiłem wiosną ub. r. myPhone MAGNUS. Dzisiaj modele te chodzą na aukcjach za ok 350 zł. Dzieciaki użytkują go naprawdę intensywnie - gry, YT, itp. Wszystko działało i działa. 2 GB RAM, bateria chyba 2500 mAh (co najważniejsze wymienna, nowa oryginalna to koszt 40 zł). Wyświetlacz 5,5'', ma LTE (3 popularne pasma).

2 godziny temu, nieczęstygość napisał:

myPHONE, bo to "coś" się nadaje najwyżej do wbijania gwoździ w piasek

Nie przesadzałbym. W czym polski chińczyk jest gorszy od chińskiego? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jaszek napisał:

Dzieciakom kupiłem wiosną ub. r. myPhone MAGNUS. Dzisiaj modele te chodzą na aukcjach za ok 350 zł. Dzieciaki użytkują go naprawdę intensywnie - gry, YT, itp. Wszystko działało i działa. 2 GB RAM, bateria chyba 2500 mAh (co najważniejsze wymienna, nowa oryginalna to koszt 40 zł). Wyświetlacz 5,5'', ma LTE (3 popularne pasma).

Nie przesadzałbym. W czym polski chińczyk jest gorszy od chińskiego? )

Bo markowe Chińczyki takie jak Xiaomi, Huawei/Honor,  Oppo, Vivo czy OnePlus są robione na lepszych podzespolach (często tańszym kosztem niz IPhone czy Samsungi) i nie chodzi mi o flagowce, które potrafią kosztować po kilka tysięcy złotych, ale też o budżetówki. A marki takie jak Manta, GoClever czy K&G tylko importują badziewie  na najgorszych podzespolach i często identyczne smartfony możesz spotkać za granicą pod innymi markami. Prawda jest taka że wciskają byle co z Chin, a to "coś" szybko  się psuje, a  serwis to istny kabaret. Dlatego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowałem się jednak na kupno telefonu Huawei, tylko nie wiem który model lepiej wybrać w założonym przez siebie budżecie. Poniżej podaję modele które mam na uwadze:

 

Huawei P Smart 2018

Huawei Y7 2018

Honor 9 Lite

Honor 7A

 

 

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nikt nie odpowiedział więc ponawiam swoje pytanie. Na który model w cenie 450-700 zł warto się zdecydować:

 

Huawei P Smart 2018

Huawei Y7 2018

Honor 9 Lite

Honor 7A

 

Parametry to:

- 3GB RAM

- 32/64 GB ROM

- mocna i wytrzymała bateria

- dobra jakość robienia zdjęć

- wytrzymałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

potrzebuję rady.

 

Ponieważ sieć GSM Plusa to porażka (słabszy zasięg, sporo problemów technicznych przynajmniej u mnie) poszukuję telefonu przystosowanego do potrzeb seniora (czytelny wyświetlacz i duże klawisze) z łącznością 3G. Miażdżąca większość telefonów dla seniora ma tylko 2G. Nic ciekawego nie mogę znaleźć. Interesuje mnie tylko nowy sprzęt, nie chcę dawać w prezencie sprzętu używanego.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jax napisał:

A po co 3G?

Choćby dla zasięgu. Plus ma znacznie mniej stacji 2G od 3G. To raz. Dwa - w mojej okolicy jest kłopot z 2G, już przy niewielkim deszczu pomimo pełnego nawet zasięgu nie działają usługi. Robią od stycznia i wątpię, że zrobią, skoro 3G i LTE działają dobrze.

3 godziny temu, wuzel napisał:

MAXCOM Comfort MM721

I to chyba będzie dobry wybór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.Mam dylemat jaki telefon zakupić  w cenie 800-1000 zł.

Na chwilę obecną wytypowałem 4 modele jak poniżej:

Huawei P 20 Lite

Nokia 6.1 Plus dual sim

HTC Desire 12s

Motorola One dual sim

Ktoś coś poleci z tych wymienionych wartego uwagi,czy może jakiś inny telefon w tym przedziale cenowym?

A może Lenovo P2 graphite grey z pojemną baterią?

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...