Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje taniego TV.

-SMART TV

-40-43 cale

-do 1500 zł

Mam dwie swoje propozycje.

SAMSUNG UE40J5200 - 1379 zł

Hitachi 43HB6T62 - 1300 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak potrzebujesz TV z ogarniętym na Polskę smartem, to odpuść sobie Hitachi, Sharp, Toshiba, Panasonic, Philips bez Android TV  itd. Najlepszy Smart pod Polskę ma Samsung, całkiem niezły LG. Sony i wspomniany Philips, tylko modele z Androidem. Bierz tego Samsunga, bo widełki cenowe które podałeś, bardzo mocno ograniczają wybór. Jednak musisz widzieć, że samsungowa seria J to modele z 2015r, więc na dzień dzisiejszy jakieś leżaki magazynowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym przedziale cenowym kupiłem 2 lata temu Samsung UE40 EH5300.Teraz pewnie jest tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykład Philipsa z Android TV to np. model 6412. W odróżnieniu od Sony, Philips nie wprowadza tego systemu Smart tylko do telewizorów segmentu Premium, ale też do TV dla tzw. zwykłych Kowalskich. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokadnie jak pisz koledzy wyzej. Smart TV w Polsce to tylko LG i Samsung. Ewentualnie Android TV. Mialem kilka dni Sharpa ze smart TV - porazka, podobnie Philips sprzed 3 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety duzi gracze mają w tym przypadku o wiele łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co myslicie o Curved - Samsunga cena troszke wyzsza warta inwestycji ?

szukam tv do pokoju corki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wiadomo, że Curved to niewypał. Na krótko zainteresował klientów, ale generalnie sens zakrzywienia ekranu tak naprawdę zaczyna się od 80 cali. Jeśli miałbym coś poradzić ze swojej strony muszę dyskutować o konkretnych modelach, bo nie wiem jaki masz budżet ani jaka wielkość cię interesuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Budzet do ok . 2000zl , przekatna 37-40 cali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu prześwietliliśmy rynek telewizorów ekonomicznych.

Bezapelacyjnie wygrał (i wszystkie egzemplarze bezawarynie chodzą do dziś) model Samsung UE32 (40) J5100. Ewentualnie do tego zewnętrzny Smart TV. Dziś literkę J pewnie już zastępuje K.

Wybór dokonany na podstawie wielu opinii z sieci, a teraz potwierdzonych przez kilku bardzo zadowolonych uzytkowników. 40-ka pewnie kosztuje dziś ok. 1200 zł.

Chociaż w domu korzystamy z modeli Sony.

Edytowane przez qmaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno dyskutować o cenach jak się ich nie zna. Przy budżecie 2500 wybór jest znacznie większy i już można pozwolić sobie na Philipsa ze 100 Hz matrycą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co polecacie w tej cenie i rozmiarze bez bajerów typu Smart TV? Co myślicie o LG 43LJ515V? Ciężko znaleźć o nim opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja od czasu pierwszego posta na ten temat w tym wątku zdania nie zmieniłem - albo Philips 6412 albo 6262. Jeśli chodzi o ten LG warto jednak mieć jakiegoś smarta - to naprawdę jest coś wartościowego w czasach, w których ciężko o jakiś fajny film w telewizji. Ale to Ty wybierasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu prześwietliliśmy rynek telewizorów ekonomicznych.

Bezapelacyjnie wygrał (i wszystkie egzemplarze bezawarynie chodzą do dziś) model Samsung UE32 (40) J5100. Ewentualnie do tego zewnętrzny Smart TV. Dziś literkę J pewnie już zastępuje K.

Wybór dokonany na podstawie wielu opinii z sieci, a teraz potwierdzonych przez kilku bardzo zadowolonych uzytkowników. 40-ka pewnie kosztuje dziś ok. 1200 zł.

Chociaż w domu korzystamy z modeli Sony.

Mam Samusng UE40J5100 od ponad roku i pod względem cena/jakość jest naprawdę świetnie. Kupiłem go na promocji za 1099 zł więc śmieszne pieniądze. Tylko, że TV nie ma SMART TV. Jednak może sobie dokupić Chromecasta 2 za niecałe 200 zł i już masz. Ja telewizor polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android - najlepsze rozwiązanie smart na rynku. Z tym się zgadzam w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi