Skocz do zawartości

Zestaw antenowy platformy CANAL+


ezequiel93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy anteny z konwerterem Unicable będą też do zgarnięcia za 1 zł w sklepie internetowym? Jeśli standardowa cena za zestaw antenowy w nc+ wynosiła 79 zł to pewnie za ten nowy, odpowiedni do Ultraboxa, będzie trzeba zapłacić około 160 zł.

Edytowane przez Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to NC+ ma większą czaszę, że tą z CP nazywasz małą?

 

Dla mnie to co najmniej 80, nic mniejszego, a bardzo dobrze to obrazuje pracę tej anteny podczas np. deszczu. Oczywiście jak ktoś mieszka przy granicy z Niemcami to mu i ta CP spokojnie wystarcza. Im dalej na wschód to jest coraz gorzej z sygnałem, ale to nie temat o tym.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem antene przesunać w prawo bo podczas deszczu zanika sygnał

W tej chwili nie mam sygnału wogóle siła 70% i jakość zero na tvn

Czy ma znaczenie na jakiej wysokości wisi antena? Przesuwam w lewo albo w prawo i pisze brak sygnału na wejsciu sat 2 nie zmieniałem nic w ustawieniach niesądze żeby konweter monoblok sie popsół skoro rano wszystko działało Talez ma być w pionie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ncplus.pl/Pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/Zagadnienia-techniczne/Instalacja-antenowa/Jak-zainstalowac-antene

Luknij tutaj- antena nie ma byc w 'pionie' tylko pod odpowiednim kątem dla danego miasta. Potem będziesz kręcił prawo-lewo aż złapiesz sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Ja mam stare logo Nki i jestem zadowolony.

Po co ci logo 4K na talerzu??

Sąsiad ma widzieć? Mi wystarcza dekoder 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oto chodzi, pytam, bo ciekawi mnie czy dają te talerze z logo C+4K tylko do zestawów z konwerterem unicable, czy może nc+ będzie teraz tak promować C+UHD na swoich talerzach. :wink:  Chodź nie powiem, ten napis Canal+ pod logiem 4K przypomina mi dawne czasy, kiedy było samo logo Canal+ na antenach. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam satelitę zbiorczą w bloku- czy idzie sprawdzić czy jest to instalacja unicable? Mam 2 osobne kable ale to i tak nie będzie w pełni wykorzystanie deka 4k... W menu grzebałem przy opcjach unicable ale nie mam pojęcia jak to skonfigurowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...