Skocz do zawartości

[INEA, Mulitmedia, Vectra] Dekoder ADB 3831 CDX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Posiadam dekoder ADB HD/HD PVR  3831. Próbuję spiąć go z amplitunerem RVX 685 Yamaha i TV Samsung przez ARC i CEC. Czy ten dekoder wspiera funkcj ARC i CEC żeby włączał się po wybraniu odpowiedniej SCENE na amplitunerze?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Od 2 tygodni mam problem z dźwiękiem. Na wielu kanałach dźwięk jest wyraźnie ciszej niż na pozostałych. Wcześniej wszystkie kanały były ze zbliżoną głośnością dźwięku.

Kanały na których dźwięk jest zdecydowanie ciszej to np. : Ale Kino, AXN HD, cały pakiet Canal+, BBC Earth, Planete+, Kino Polska.

Powoduje to że zmieniając kanały cały czas muszę podgłaśniać lub przyciszać dany kanał.

Odbieram przez dekoder z nagrywarką ADB 3831 CDX.

Zresetowałem ustawienia dźwiękowe w telewizorze oraz przywróciłem ustawienia domyślne dekodera. Nic nie pomogło .

Czy Wy macie taki problem?

Jakieś podpowiedzi?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych kanałach jest inny rodzaj dźwięku DD3/2.1. To dźwięk wielokanałowy. U mnie też ciszej przez soundbar. Naduś "Audio" na pilocie, tam zmieniasz dźwięk danego kanału. Jak będzie 2.0 to będzie głośniej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

mam prośbę, czy ktoś kto posiada ten dekoder podłączony do netu może sprawdzić czy aplikacja Pilot enka wykrywa ten dekoder i czy działają przyciski numeryczne, on/off i zmiana kanału lub głośności?

Ewentualnie jak nie wykrywa automatycznie dekodera to czy po wpisaniu adresu IP da się zapisać dekoder.

Jak to zadziała to dorobię właściwy układ kanałów dla danego dostawcy tv.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Pilot enka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...