Skocz do zawartości
  • 0

Moduł CAM do nc+ po migracji z n na kartę


kurczakt
 Udostępnij

Pytanie

Witam, na początku miałem n na kartę z dekoderem adb2849, później przeszedłem do nc+ na umowę i ten dekoder mam do dzisiaj. Mam TV Panasonic P42VT30E. Czy jakbym dokupił jakiś moduł CAM, np. z Allegro i przełożył kartę z tego dekodera do modułu i wsadził ten moduł do TV to wszystko by działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie, nic nie będzie działać. Zarówno w ofercie abonamentowej platformy nc+, jak dawnej "n na kartę", karta jest sparowana z dekoderem lub modułem CAM, z którym jest dostarczana i działa tylko i wyłącznie z nim.

Zatem, karta znajdująca się w twoim obecnym dekoderze nie zadziała w żadnym innym dekoderze, czy też w jakimkolwiek module CAM. Tzn. zadziała, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Wówczas będą dostępne tylko te kanały, które akurat są nieparowane, czyli z oferty Smart HD+. Reszta kanałów pozostanie niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem dokładnie, jak jest przy przedłużeniu umowy, ale przy zawieraniu nowej na pewno można wziąć od nc+ moduł CAM.

Wszelkie informacje na ten temat dostępne są w tym oto wątku: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/16689-modu%C5%82-cam-ci-platformy-nc-%E2%80%93-pytania-problemy-komentarze/

Zatem tam proszę się kierować i tam zadawać ewentualne pytania związane z modułem CAM platformy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obecnie w nc+ mam pakiet comfort+. @kaspian007 A na jakiej zasadzie będą te oferty? Wiadomo już to?

A mój TV Panasonic p42vt30e na pewno ma wbudowany tuner satelitarny, ale czy będzie obsługiwał te moduły? Jest to TV z 2011 roku.

Panasonic jest jednym z twórców CI+, więc ich telewizor z 2011 raczej na pewno to obsługuje.

 

Pytanie tylko czy moduł może wymagać określonej rewizji ci+, bo było ich kilka po 2011.

Ale wyjściowy standard jest z roku 2009.

Edytowane przez Maker3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę, że dyskusja tutaj zmierza w kierunku tematu związanego z samym modułem CAM CI+ platformy nc+.

O nim jest już odpowiedni wątek w odpowiednim dziale forum. Mianowicie tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/16689-modu%C5%82-cam-ci-platformy-nc-%E2%80%93-pytania-problemy-komentarze/

 

Niniejszy wątek więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...