Skocz do zawartości

Czy wymyśliłem "Podłoga to lawa"?


matjot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł clickbaitowy, jak na YouTube, ale chcę się dowiedzieć, kiedy powstało "Podłoga to lawa". Wszędzie tego teraz pełno, od wiosny gdzieś tak, a mi się przypomniało właśnie, że przez całe moje dzieciństwo (gdzieś tak do 7 lat), kiedy byłem naprawdę rozbrykany i ześwirowany, zawsze, kiedy w telewizji był ident "Reklama" to szybko musiałem wskakiwać na cokolwiek, żeby nie dotknąć podłogi. Na ten pomysł wpadłem sam, a zabawa trwała wiecznie. Czy to oznacza, że wymyśliłem "Podłoga to lawa" jako pierwszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Pierwszy raz w ogóle o czymś takim słyszę! :shock::roll:

Nigdy nie zetknąłem się z zabawą typu "Podłoga to lawa"... :?

Takich [beep]skich gier to jest masę, dziś jest moda na zarabianie na tym hajsu.  Sama ta gra o której autor pisze, dokładnie ujmując pierwsze ślady o niej można znaleźć w latach 70  więc dawno dawno temu, gra funkcjonowała  też pod inną nazwą nie dotykaj ziemi. Tak naprawdę nie wiadomo kto to wymyślił i gdzie ale zapewne było to w USA bo tam są zdolni do takich [beep]stw.  Znajomy pisał pracę magisterską na to w co bawili się ludzie w latach 60/70/80 i jest masę takich dziwnych gier które dziś  są odświeżane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...