Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

często w dyskusji podawany jest przykład włoski jako super hiper sprawne oczyszczenie korupcji ALE należy pamietać że tam śledztwo trwało prawie 3 lata i zaczeło sie od przekrętów finasowych we włoskich klubach a nie korupcji.korupcja wyszła dopiero po pewnym czasie gdy założono podsłuch L. Moggiemu i innym działaczom.Większości z nich i tak nie udowodniono korupcji ale np.machlojki finasowe ,niedozwolone wpływanie na sędziów itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy takie wogóle będą. Bo coś jest nie tak. Skoro aresztowali takiego Fijarczyna i mieli niby na niego dowody a wychodzi on na wolność. To jednak daje do myślenia. a wyszedł on 1,5 roku temu na wolność. To samo pewnie będzie z fryzjerem i innymi. Więc czyżby prokuratura nie miała aż tak niezbitych dowodów aby ich skazać? Takie wnioski się nasuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwróćcie uwagę co do końca ma na celu ten artykuł. Autor sugeruje, znajomości i nowe układy które mają pomóc Polsatowi na przejęcie OE czyli panowie Rusko i Nurowski. Totalna żenada i bzdura ale nie ma co się dziwić skoro ukazało to się w dzienniku. Kilka dni wcześniej piszą o rzekomym rozbicie jednych układów a potem już próbują tworzyć nowe. Szukanie sensacji charakteryzuje tabloidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy niemów nigdy. n-ka, też może wykazać, zainteresowanie ligą polską. Komentatorzy, właśnie ci najlepsi, zawszę będą tam, gdzie "smrodek" pieniędzy. A w tym przypadku, najmniejsze znaczenie będzie miało logo firmy - którejkolwiek platformy cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta ten artykuł tutaj z Jackiem Okieńczycem, Dyrektorem ds. Sportu w CANAL+ Polska - widać wyraźnie, że Jacek Okończyc,"dobrze nadepnął na odcisk" TVP, n-ce i Polsatowi.

Cyfra+ to telewizja typu premium.

TVP - to kanał dla małych miasteczek i wsi, z ogromnym przywiązaniem do lokalnych zespołów. :!:

n-ka się nie liczy. :?:

Zostaje jeszcze nieobliczalny Polsat - to dlatego te "ciepłe" słowa.

O Cyfrze+ same ochy i achy - więc nie bedę tego komentował.

O prawa do polskiej ligi będą walczyć - a jednak - czegoś (kogoś) się obawiają, :?: powyższych słabeuszy, czy jeszcze kogoś. :?: Optymizmem, tu powiało. :?::?::?: Ciekawe, jak to wszystko się skończy. :idea: Bardzo ciekawe..... - ......że w tym artykule, tyle pychy.

Ktoś utrze nosa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta ten artykuł tutaj z Jackiem Okieńczycem, Dyrektorem ds. Sportu w CANAL+ Polska - widać wyraźnie, że Jacek Okończyc,"dobrze nadepnął na odcisk" TVP, n-ce i Polsatowi.
Cyfra+ to telewizja typu premium.

TVP - to kanał dla małych miasteczek i wsi, z ogromnym przywiązaniem do lokalnych zespołów. :!:

n-ka się nie liczy. :?:

Zostaje jeszcze nieobliczalny Polsat - to dlatego te "ciepłe" słowa.

O Cyfrze+ same ochy i achy - więc nie bedę tego komentował.

O prawa do polskiej ligi będą walczyć - a jednak - czegoś (kogoś) się obawiają, :?: powyższych słabeuszy, czy jeszcze kogoś. :?: Optymizmem, tu powiało. :?::?::?: Ciekawe, jak to wszystko się skończy. :idea: Bardzo ciekawe..... - ......że w tym artykule, tyle pychy.

Ktoś utrze nosa ??

 

Trudno, przez moją nieuwagę, zepsułem Twojego posta.

-bogdan425 :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tym forum 'nowy' ale tylko tu, jestem abonentem cyfry od 98r.[kombatant] przechodziłem różne zawirowania z BOK, ale dorzeczy, wejście polsatu cyfrowego na krótką chwile wniosło świeży powiew do c+ ale to była chwila platforma UPC wizja jak szybko weszła tak wyszła ,ale TVN jest już poważnym konkurentem dla c+ nie doczekałbym się tak szybko telewizji w HD jakby nie wejście N-ki, można odczuć pewien popłoch w c+ na szybko załatwino dekodery [totalna wsypa] potem cam-y i do dzisiaj nierozwiązana sprawa tunerów z HD innych firm, czy są akceptowane przez c+, gdzie spytasz inna odpowiedz, a co do przetargów na polską lige, tym razem c+ się udało, ale podejrzewam że w nastepnym podejsciu nie bedzie już tak łatwo to tak pokrótce moje spostrzeżenia myśle że zagoszcze na tym forum. POZDROWIENIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczpospolita:

FIFA nie ukarze Polski wcześniej niż w połowie lutego. - Mam nadzieję, że do tego czasu sami rozwiążemy konflikt - mówi Michał Listkiewicz.

Ja w to wątpię - tak samo, jak i w to, że mieliśmy kiedykolwiek szanse na współorganizatora Euro12 (Polska z Ukrainą). Teraz poprzez kolejne pokolenia, w nieskończoność, będzie się o tym mówić, "że gdyby wiedział, że się przewróci, toby usiadł".

Jestem realistą, choć marzyć, bardzo lubię. :lol:

 

Rzeczpospolita:

-Pomysł Zbigniewa Bońka, zakładający, że minister odwiesza zarząd tylko po to, żeby jego członkowie podali się do dymisji i zeby miejsce kuratora zajął inny, wprowadzony przez sąd, nie jest dobry. Wprawdzie kuratora sądowego uznałyby FIFA, ale działacze PZPN obawiają się,

że byłby to ktoś mało zainteresowany rozwojem polskiej piłki.

Świetne - tak "wszyscy" byli zainteresowani "piłeczką" :twisted: - a, że do tej pory, pogrywali we wszystkim, w pingponga. :twisted: - to, kogoś obchodziło?.......

Co za wylewna troskliwość - pogratulować dobrego samopoczucia - bo ktoś, mógłby jeszcze zepsuć, nadgniły "owoc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ich wszystkich pozamykał i było by po kłopocie :wink: Pamiętam jak mój brat dostał czerwona kartkę tuż po zakończeniu meczu bo powiedział do sędziego "I tak wszyscy pójdziecie siedzieć" , ubaw później w szatni był po pachy :lol: a było to po tym jak zatrzymali jakiegoś sędziego ze korupcję bo woził w kole zapasowym kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...