Jump to content
bogdan425

Piłka nożna: Ekstraklasa

Recommended Posts

Czcionka podobna do tej z tablic z rozkładem jazdy na dworcach PKP ;)

PKP. PKO. Czysty przypadek :D

• Haha 1

Ładny dzisiaj mecz w Łodzi.  Pomimo bezbramkowego remisu cały mecz był dość wyrównany.  Spodziewałem się,  że to jednak Lechia będzie górować nad beniaminkiem. ŁKS zdecydowanie zaskoczył. 

Za to bez niespodzianek w pierwszym dzisiejszym meczu.  Jagiellonia wygrała z Arką Gdynia 3:0. Drużyna z Gdynii może być jednym z kandydatów do spadku.  Chociaż w polskiej piłce wiele się może zdarzyć. 

Zdecydowanie przypadła mi dziś do gustu gra beniaminka. Z resztą, gdy spojrzymy na statystyki, zorientujemy się, która drużyna dyktowała rytm gry.  Miłoby było, gdyby ŁKS zakwalifikował się pod koniec sezonu do grupy mistrzowskiej.

• Like 1

Czy wszystkie skróty meczów na ekstraklasa.org w tym sezonie będą bez komentarza? Straszna lipa.

Nie będzie. Mają olbrzymi problem z tworzeniem sytuacji brakowych. Ich moc kończy się na linii pola karnego, gdzie zaczyna się chaos. Jedyne zagrożenie, to strzały z dystansu. Urwali punkty Lechii jadąc na ambicji i dzięki liczebnej przewadze. Być może trochę odżyją, jak przyjdzie im grać z kontry. Na olbrzymi plus, kibice. Szczególnie w pierwszej połowie. Mimo ograniczeń związanych z jedną trybuną, jechali na pełnej _urwie z dopingiem.

Panie,kto wymyślił takie słabe belki w tej ekstraklasie w tym sezonie? Przecież to nieczytelne jest.

• Upvote 1

Zwłaszcza te wysuwane z ilością widzów. O belkach gdzie zamiast kolorów strojów są fragmenty herbów klubów to już nie wspomnę. Narzekałem na nudne poprzednie belki, ale było o niebo lepsze. I te zera przecięte w środku :crazy:

ŁKS mimo wszystko zostawił lepsze wrażenie po sobie niż Raków Czętochowa. 

I skrót z tego meczu też jest bez komentarza na ekstraklasa.org. Żenada.

8 godzin temu, [email protected] napisał:

Przypadek. Średnio Was widzę w tym sezonie.

Nie żebym był złośliwy, ale żeby Wisłę było widać w całym sezonie, gdyż nadal brak poważnego sponsora i ogromne długi...

A nie chcę by klub taki upadł.

5 godzin temu, djadijos napisał:

Nie żebym był złośliwy, ale żeby Wisłę było widać w całym sezonie, gdyż nadal brak poważnego sponsora i ogromne długi...

A nie chcę by klub taki upadł.

Organizacyjnie damy radę, sportowo jak będzie zdrowie to jestem spokojny, mocny środek tabeli.

• Confused 2

Koniecznie niech zmienią te herby na kolory koszulek.

Co do pierwszych meczów beniaminków ŁKS zdecydowanie lepiej niż Raków.  Póki co najsłabiej się zaprezentowali -obok Arki Gdynia. 

Nie no, grafika jak z poprzedniego wieku. Przypominaja mi sie czasy atari i comodore.....porażka

Witam, czy warto oglądać jakiś  mecz z "odtworzenia" z tej mijającej kolejki ? / był jakiś może wyrównany mecz  warty pooglądania..

Piękny mecz Vuko.....pomijając bałagan z dystrybucją biletów i karnetów to kolejny sezon do skreślenia

Teraz, kosmo1987 napisał:

Witam, czy warto oglądać jakiś  mecz z "odtworzenia" z tej mijającej kolejki ? / był jakiś może wyrównany mecz  warty pooglądania..

Piast* Lech

I mecz ŁKS 

No i Jagielonia ale to mecz do jednej bramki Arka tam nie istniała

5 godzin temu, [email protected] napisał:

Organizacyjnie damy radę, sportowo jak będzie zdrowie to jestem spokojny, mocny środek tabeli.

:lol2:Prędzej Legia zagra w fazie grupowej LE niż wy w środku tabeli

Posted (edited)

Niektórzy to mają szczęście lub po prostu są dobrzy w te klocki. Grubo ponad 100 tys zł.

Edited by glaca

36 minut temu, marrak napisał:

Dziś Ekstraklasa w pigułce. Dwa hity na 0:0. :D

Co za różnica, czy 0:0, czy 3:3? :D W Premier League też mamy czasem 0:0 po bezbarwnej, a dyscyplina zupełnie inna. :D

• Like 1

Lech - Śląsk: poziom typu podanie przez środek i gol, nietrafianie w piłkę to standard 

w Lechu dwóch Polaków, a jeden z nich to wymuszony młodzieżowiec

Gdyby nie gole i to, że lubię Lecha to w 15 min do zapomnienia 

Na szczęście o 21 zaczęła się prawdziwa liga 

angielska