Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
51 minut temu, Tomo21 napisał:

 Jeszcze parę lat temu należeli do czołówki ligi, zdobywali mistrzostwo, wicemistrzostwo, czy 3 miejsce. Niestety o tym mało kto już tam chyba pamięta.

Są miejsca we Wrocławiu przypominające o zdobytym mistrzostwie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arka Gdynia wygrała , Wisła Płock wygrała i pytanie co zrobi teraz Śląsk Wrocław bo  chyba nie ma wyjścia jak wygrać , choć Górnik Zabrze też musi wygrać  żeby myśleć o utrzymaniu. Mam przeczucie że Wisła Kraków odpuści ten mecz i Zagłębie Sosnowiec wygra go  :) 

Zapowiada się dobry mecz we Wrocławiu i ten co wygra ma szanse na utrzymanie w ekstraklasie :)  Ale pusto na stadionie we Wrocławiu :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje porównując do Canal+ Sport HD  to EUROSPORT  wygląda bardzo słabo :)  Co do wyniku to narazie jest dobrze ale Górnik jeszcze nie powiedział ostatniego słowa :)  Kibicuje Górnikowi żeby wygrał ten mecz bo w następnej kolejce będzie jeszcze ciekawiej :)

ps 

A nie mówiłem że Górnik Zabrze pójdzie za ciosem i oby tak do końca:)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Śląsk spadł, a wreszcie skończy cykliczna, coroczna żenada. Zresztą wrocławianie też już mają serdecznie dość. Tam potrzeba inwestora, a nie miejskiego towarzystwa wzajemnej adoracji, które nic nie musi, bo miasto zawsze wyłoży kasę. Kasę podatnika, postrzeganą jako niczyją, tzn którą można trwonić.  

 

https://www.youtube.com/watch?v=uFH2Jf60jB8&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Mówiłem że Wisła Kraków przegra ten mecz , bo nie musi wygrać

Wisła przegrała nie dlatego, że nie musiała wygrać, tylko dlatego, że ma ogromne problemy kadrowe i z zawodników kontuzjowanych można by złożyć kilka razy lepszą 11stkę niż z tych co są do grania.

Swoją drogą do obrona Sosnowca też nie błyszczała.

Jak dla mnie do spadku Arka i Śląsk.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że Wisła przegrała specjalnie ale też nie musiała wygrać bo teraz może spokojnie myśleć o nowym sezonie a Zagłębie Sosnowiec musiało i stąd taki wynik a nie inny :) Arka Gdynia i Miedź Legnica nie odpuszczą i stąd Śląsk będzie miał ciężko o utrzymanie. Na pewno spadnie Zagłębie Sosnowiec a druga drużyna to się wszystko okaże. 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wisl@k06 napisał:

Wisła przegrała nie dlatego, że nie musiała wygrać, tylko dlatego, że ma ogromne problemy kadrowe i z zawodników kontuzjowanych można by złożyć kilka razy lepszą 11stkę niż z tych co są do grania.

Swoją drogą do obrona Sosnowca też nie błyszczała.

Jak dla mnie do spadku Arka i Śląsk.

Popieram totalnie nic nie grają, tego nie da się oglądać. Jeden Raków wart więcej niż oni razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

Nie twierdzę że Wisła przegrała specjalnie ale też nie musiała wygrać bo teraz może spokojnie myśleć o nowym sezonie a Zagłębie Sosnowiec musiało i stąd taki wynik a nie inny :) Arka Gdynia i Miedź Legnica nie odpuszczą i stąd Śląsk będzie miał ciężko o utrzymanie. Na pewno spadnie Zagłębie Sosnowiec a druga drużyna to się wszystko okaże. 

Hola, hola, lepij,aaby zaczęła jednak coś punktować , bo przy 7 porażkach się okaże,że Wisła Kraków może spaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy jednak realistami, nie ma na to szans, żeby Wisła Kraków w tym sezonie spadła, zostało pięć kolejek a mają 11 punktów przewagi nad Śląskiem. W dodatku te drużyny grają między sobą więc siłą rzeczy potracą punkty.

 

Co do Śląska, kompletnie mi tego klubu nie szkoda, mają dokładnie to, na co zasłużyli i na co pracowali od mistrzowskiego sezonu. Ewentualne utrzymanie w tym sezonie i tak niczego nie zmieni oprócz tego, że powegetują sobie w Ekstraklasie kolejny sezon.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wszystko jest możliwe (patrz Podbeskidzie kilka sezonów temu), ale nie sądzę by był to realny scenariusz. Niestety najsłabszym obecnie zespołem jest Śląsk, a tuż za nim Arka i jeśli nic się nie zmieni to może być tak, że właśnie te dwa zespoły polecą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wislok napisał:

Hola, hola, lepij,aaby zaczęła jednak coś punktować , bo przy 7 porażkach się okaże,że Wisła Kraków może spaść. 

Za 90minut.pl:

Ryzyko spadku do Fortuna I ligi:

Zagłębie Sosnowiec - 88,9% 
Miedź - 43,8% 
Śląsk - 43,2% 
Arka - 21,2% 
Wisła Płock - 2,0% 
Górnik - 0,9% 
Wisła - mniej niż 0,001% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę imponuje mi praca Fornalika w Piaście. Nie ma narzekania na terminarz jak u Probierza, ale przede wszystkim widać postęp u większości zawodników.

@mad85 Na pewno się ze mną nie zgodzisz, ale po raz kolejny napiszę, że widziałbym chętnie tego trenera w Legii zamiast wynalazków typu Sa Pinto czy Jozak.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Legii dochodzi przeogromne ciśnienie związane z presją na wynik i praca z humorzastymi, lubiącymi strzelać focha gwiazdeczkami. Moim zdaniem, Fornalik nie dałby sobie rady w takim klubie. On ceni sobie spokój, a Wawie bez przerwy patrzono by mu na ręce. Od prezia, po dziennikarzy.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany, ale pewnie i tak Mioduski nawet nie pomyśli o zatrudnieniu tego fachowca i znowu czeka nas karuzela trenerska. Dziwne, że choćby do Lecha nie pójdzie- presja mniejsza, a i na wychowanków mógłby postawić i rozwijać ich piłkarsko. Bo z całym szacunkiem do Piasta, to oni nawet w Gliwicach nie mają wielu kibiców. Drużyna gra jak z nut, a na trybunach pustki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Arkon napisał:

Nie jestem przekonany, ale pewnie i tak Mioduski nawet nie pomyśli o zatrudnieniu tego fachowca i znowu czeka nas karuzela trenerska. Dziwne, że choćby do Lecha nie pójdzie- presja mniejsza, a i na wychowanków mógłby postawić i rozwijać ich piłkarsko. Bo z całym szacunkiem do Piasta, to oni nawet w Gliwicach nie mają wielu kibiców. Drużyna gra jak z nut, a na trybunach pustki.

 

Nie wiem czy taka mniejsza. Lech w ciągu roku zwolnił już trzech trenerów. Ani w Poznaniu, ani w Warszawie nikt nie pozwoliłby Fornalikowi na sezon przejściowy, w którym spokojnie mógłby sobie układać te klocki bez ciśnienia na wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...