Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym to akurat miał rację, bo średnia praca trenera w Europie to 1 sezon, Legia oczywiście to zaniża. Był o tym tekst w jakiejś angielskiej czy niemieckiej gazecie.  Real np. ma 4 trenera, Southampton, Everton, Dortmund także. Wiele takich klubów znajdziesz. Tyle, że to nie jest żadne usprawiedliwienie. To też pewnie wynika z czasów jakie są obecnie, możliwości podróży wszędzie ale to nie oznacza, że nie można znaleźć trenera który przez rok zrobi jakąś pracę a potem zatrudnić podobnego który to ulepszy a nie tak jak u nas każdy jest totalnie inni, od gry w piłce do defensywy i czego to nowy nie wymyśli. Obłęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisałem zawsze , ofensywa, wolność.  Vesovic to dziś najlepszy na boisku, jego współpraca z Kuchym fajnie wyglądała. 

 

Jest wiele do poprawy ale takiej Legii chcemy.

 

Nawet na trybunach ten entuzjazm w grze zawodników Legii było czuć. 

 

 

Vuko mega przemiana, właśnie słuchałem wywiadu w C+  i jestem pod wrażeniem, zupełnie inny człowiek. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mioduski, nie Miodulski, to po pierwsze. Po drugie Vuko sam mówił ile zawdzięcza Legii, po trzecie jeśli Legia będzie wygrywała, to wcale nie jest powiedziane, że Vuko nie zostanie. Jest to jednak ryzykowne jak pokazał przykład z Klafem. Też czekam jak w końcu w Legii trener będzie mógł popracować dłużej i oczywiście będzie miał wyniki. Nie mam nic przeciwko temu, żeby to był Vuko razem z Saganem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon mój drogi - Ok, Vuko tak mówił, co nie wyklucza ,że Legia mogłaby pamiętać o zasługach Vuko dla Legii i traktować go odpowiednio. No przykro mi bardzo,ale pan Mioduski nie zasłużył sobie bym pamiętał jego nazwisko, co innego Leśnodorski, który wprowadził Legię do CL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie jak Legia powinna traktować Vuko? Podpisać z nim kontrakt na 3 lata? Przecież on nie ma żadnego doświadczenia. Mimo wszystko wolałbym, żeby taki klub trenował ktoś, kto sprawdził się gdzie indziej, ale jak napisałem wcześniej życzę mu jak najlepiej. Zresztą Żuraw w Lechu jest traktowany podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Lecha i Legii pokazują najlepiej jaka patologia rządzi w polskiej piłce. Piłkarze, którzy jeszcze trzy dni wcześniej kompromitowali się nagle po zwolnieniu trenerów błyskawicznie przypomnieli sobie, że można grać ładnie w piłkę i prezentować na boisku pełne zaangażowanie. Dopóki właściciele będą przyzwalać na takie cyrki i będą tolerować rządy piłkarzy w klubach, to nasza piłka nadal będzie staczać się względem Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwróciłeś uwagę na to, że zmienił się pomysł na grze w Legii ? RSP wymagał dyscypliny taktycznej, trzymania się ram, założeń , Vuko wymaga kreatywności. Zmienił się balans, Legia teraz ma grać w piłkę a nie przeszkadzać rywalowi. 

 

Nic mnie nie śmieszy jak ktoś pisze o zaangażowaniu, to jedno ze słów wytrychów w piłce. Jak jest słaba głowa to nogi nie dają. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Według Ciebie jak Legia powinna traktować Vuko? Podpisać z nim kontrakt na 3 lata? Przecież on nie ma żadnego doświadczenia. Mimo wszystko wolałbym, żeby taki klub trenował ktoś, kto sprawdził się gdzie indziej, ale jak napisałem wcześniej życzę mu jak najlepiej. Zresztą Żuraw w Lechu jest traktowany podobnie.

Tak jak Wisła Kraków Macieja Stolarczyka. Wiesz,żeby nabyć doświadczenie to trzeba zacząć gdzieś i nabrać doświadczenia. Taki klub? Czyli jaki ? Niestety,ale taka Legia nie może równać się z Realem Madryt,a właśnie Real postawił na osobę bez doświadczenia trenerskiego - tym kimś był Zidane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...