Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Arkon napisał:

Dziwne, że nigdzie nie jest napisane ile pensji Legia ma mu zapłacić. Jedna z największych pomyłek Wojskowych. Od początku byłem przeciwnikiem tego transferu. Podobno najbliżej mu do Śląska.

Tajemnica umowy. Z tego co działo się podczas negocjacji to mowa o 1-2 pensjach. Nie no @Arkon największą pomyłką to był Eduardo w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mad85 napisał:

Tajemnica umowy. Z tego co działo się podczas negocjacji to mowa o 1-2 pensjach. Nie no @Arkon największą pomyłką to był Eduardo w ostatnich latach.

Miodek zaryzykował, jakby wypaliło wszyscy by go chwalili. Natomiast takich przeciętnych zawodników jak Mąka Legia powinna sobie darować, tym bardziej w takim wieku.

@Madekp

Coś dużo tych zmian w Jadze. Sprzedać wszystkich napastników i podstawowego skrzydłowego w jednym okienku, to jednak duże ryzyko. Tym bardziej, że Novikovas też przebiera nogami, żeby odejść.

@djadijos

Piękny gest Miedzi, naprawdę jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the cable guy napisał:

Te zgody i kosy są dla dorosłych z umysłami dzieci...

Ale wiesz że te zgody i kosy mają swoje korzenie historyczne i nie tylko ??

Sojusze między klubami (i kibicami) są normalne.

Tak samo "kosy". Nie mówię tu o chorych bijatykach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Arkon napisał:

Miodek zaryzykował, jakby wypaliło wszyscy by go chwalili. Natomiast takich przeciętnych zawodników jak Mąka Legia powinna sobie darować, tym bardziej w takim wieku.

 

Nie no @Arkon, każdy wyróżniający się gracz w lidze, każdy reprezentant na którego stać jest Legię powinien do niej trafiać ale wiadomo nie każdy odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

46 minut temu, djadijos napisał:

Ale wiesz że te zgody i kosy mają swoje korzenie historyczne i nie tylko ??

Obecnie zgody i kosy mają zupełne inne korzenie i decydujący głos mają ci których chcesz usunąć ze stadionu, jeśli o tym nie wiesz to jesteś nieświadomy. :grin:

 

PS. Kwestią kilku dni jest odwieszenie licencji Wiśle. No i stanometr dobił do 100%. Ave Wisła :beer:

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mad85 napisał:

Nie no @Arkon, każdy wyróżniający się gracz w lidze, każdy reprezentant na którego stać jest Legię powinien do niej trafiać ale wiadomo nie każdy odpali.

Już w momencie kontraktowania Mąki różniliśmy się podejściem. Ja byłem przeciw, Ty za. Niestety to ja miałem rację. Problem polega na tym, że Mąka nawet w Wiśle nie był wiodącą postacią. Taki przeciętny gracz, z braku lepszej alternatywy powoływany przez Nawałkę. Frankowski to też reprezentant, a nie chciałbym go w Legii, podobnie Szymańskiego w Płocka. Jeden wcale nie jest lepszy od Kucharczyka, a drugi od Cafu czy Martinsa. Nawet autentyczna gwiazda tej ligi w zeszłym sezonie- Carlitos ma problemy w Legii, choć ja cały czas uważam, że nie powinien być ustawiany na 9, tyle że musimy ogrywać Szymańskiego. Z tej ligi w Legii widziałbym tylko Novikovasa czy Haraslina, ale to niestety raczej nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne informacje z Lechii- znowu poważnie kontuzjowany jest Rafał Wolski http://weszlo.com/2019/01/18/wolski-bedzie-miec-operacje-a-lechia-spory-problem/ Dla mnie to jeden z największych, zmarnowanych talentów w polskiej piłce kontuzje, złe wybory, może problemy mentalne? Szkoda, wielka szkoda, bo to mógłby być etatowy reprezentant Polski. Przy okazji znowu dochodzą sygnały o złej sytuacji finansowej zespołu z Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Madekp napisał:

Świderski out do Paok-u Saloniki

Frankowski out Chicago Fire

Jesus Imaz in Jagiellonia

Martin Konstal in Jagiellonia obaj 3,5 letnie kontrakty. Brawo Kulesza.

 

Ciekawe jak sobie poradzą w Jagiellonii. Mieliśmy już wiele gwiazd, które po transferach do innego klubu okazały się niewypałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrali kilka świetnych meczów i tyle. ;) Czekamy na kolejne. ?

Frankowski w co drugim meczu grał padakę, więc raczej żadną sztuką go zastąpić. :)

Ciekawe jak Scepovic zastąpi Świderskiego. :)

Zresztą największym wzmocnieniem Jagi, jest pozostanie Runje. :)


 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świderski zagrał kilka meczu dobrych w których padały bramki ( 2 miesiące ostatnie) a przez 3i pól roku w Białym wszyscy go chcieli wywalać na zbity pysk. Trafiła się oferta godna to go szybko puścili. Sam już nie chciał przedłużać kontaktu zresztą. Frankowski w Jadze a Franek w kadrze dwie różne postacie. W Jadze ostatnia runda słabo.

2 minuty temu, ezequiel93 napisał:

Zresztą Lechię będzie Jadze trudno dogonić, pewnie znowu skończą na pudle, ale za Legią i Lechią. :)

Lechia piłkarze sami załatwią. Nie ma kaski nie ma grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...