Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MartinFC napisał:

 Ciekawe czy tak samo bronił Polonii lub ŁKS, albo broniłby innego klubu, do dyskusji wnosił najmniej.

A to nie wiesz, że latał po Warszawie jak degradowali Polonię i chciał hajsu na uratowanie klubu od HGW a do tego żeby dali grunty i wybudowali stadion na dziwnych zasadach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2019 o 14:57, the cable guy napisał:

Wisła już tam poleciała kiedy o tym pisałem, że znowu będzie śmieszna zmiana nazwy, a długi się wyzerują. Było to w połowie grudnia. Niestety tutaj były ataki jej fanów, że bredzę, piłkarze zostaną itp.

I nic się nie zmienia, dalej bredzisz :mrgreen:

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji Legii wpadło trochę grosza za transfer Prijovicia http://weszlo.com/2019/01/10/25-30-baniek-dla-prijovicia-10-dla-paok-u-prawie-milion-dla-legii/

Nadal uważam, że za tanio poszedł do Grecji, tym bardziej że miał jeszcze długi kontrakt z Wojskowymi. Jeszcze jest szansa na wpadnięcie kasy za ewentualne transfery Beresia, Dudy czy o dziwo Hildeberto(może zbyt szybko pozbyto się go z W-wy?). Ponoć też blisko odejścia jest ktoś z rezerw, czyli Kante, Mąka, Phillips, Pasquato lub Malarz. Za to blisko Legii jest Kostorz z Podbeskidzia. Kojarzy ktoś jak gra, bo statystyki ma na poziomie Szymańskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wisl@k06 napisał:

I nic się nie zmienia, dalej bredzisz :mrgreen:

Nie spodziewaj się, że kiedykolwiek coś mądrego napisze.

 

Z Beresiem i Dudą to na pewno nie w tym okienku. A co do Berto to  grać to on potrafi ale z głupotą nie wygrasz, ile razy można dawać szansę gościowi który ma wywalone na wszystko ? Grecy interesowali się nim przed transferem do Legii.

 

Nie wyciągnęlibyśmy nawet wtedy Chińczycy dawali poniżej milion za niego.  Około 2,5 mln zarobionych na gości z 2 ligi tureckiej to dobra kasa, oby za każdym razem tak było na takich transferach.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wisl@k06 napisał:

I nic się nie zmienia, dalej bredzisz :mrgreen:

Słabiutka prowokacja. Wiem, że w Krakowie kibice dalej się martwią, że Leśnodorski ich mistrzostwa pozbawi przez wgląd w dokumenty :D. Pewnie taką wiarę masz bo stan konta Wisły podobno wzrósł do 170 tys. zł. Brawo! :D Jeszcze tylko kilkanaście milionów od naiwniaków z trybun i licencję Wisełce odwieszą. Piłkarze z pewnością wniebowzięci obrotem spraw.

Edytowane przez the cable guy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, the cable guy napisał:

 @wislok 4 liga niedługo, a Ty o najwyższych celach. Widzę, że humor ciągle dopisuje sympatykom Wisły Kraków.

 

Moja uwaga dotyczyła każdego klubu , czyli Legii, Lecha i każdego innego. Wisła teraz walczy o przetrwanie to jasne, ale mówię,że klub finansowany przez miasto nie ma szans w długotrwałej perspektywie na sukcesy. Zresztą budżet samorządów jest ograniczony, rodzi konflikty, o każdą grosz trzeba się wykłócać. Niech sobie każdy odpowie- czy wolałby aby to ratusz byl właścicielem Legii czy Miodulski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the cable guy napisał:

Wiem, że w Krakowie kibice dalej się martwią, że Leśnodorski ich mistrzostwa pozbawi przez wgląd w dokumenty

Ja się nie martwię, inni których znam też się nie martwią, jeśli ktoś się martwi to jego problem.

 

Godzinę temu, the cable guy napisał:

Jeszcze tylko kilkanaście milionów od naiwniaków z trybun i licencję Wisełce odwieszą.

Ci jak to ich nazywasz naiwniacy, to są Kibice przez duże "K". Ci "naiwniacy" dają impuls zamożniejszym, żeby ten klub uratować. Sam jestem pod wrażeniem, że pomimo tylu wtop zwykli kibice dalej przeznaczają swoje pieniądze na Wisłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisl@k06 jaki impuls? Myślisz, że poważni ludzie wtopią miliony bo im się łezka w oku zakręci, że Antek z Jackiem wpłacili po kilka stówek? Te akcje są śmieszne i żałosne. To ich pieniądze i mogą sobie je wydawać jak chcą. Tylko lepiej chyba by oddali te pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Dom Dziecka albo inny cel warty zachodu, a nie wyrzucali w błoto. Wtedy bym mógł być pod wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól,że każdy będzie sam dysponował swoimi pieniędzmi i sam uzna na co je lepiej wydać. Wisła Kraków to coś więcej w życiu, to pewna wartość , idea itd. Jeśli ktoś nie jest kibicem to tego nie zrozumie. Serce rośnie patrząc na akcje kibiców i zachowanie tego biznesmena od IT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok taka wielka wartość, że normalnie serce rośnie. Zwłaszcza po reportażu Szymona Jadczaka, który ujawnił ile w tym klubie wartości. Trzeba przyznać, że liczy się tam rodzina, mąż, narzeczona :D. Członkowie zarządu coś o tym wiedzieli zatrudniając ludzi i podpisując umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wisl@k06 napisał:

to są Kibice przez duże "K"

Tak kibice przez duże "K" obrażają i grożą rodzinie Korta i jemu, tylko dlatego że rozwiązał kontrakt, nie pomyślą już o tym że nie ma za co żyć od kilku miesięcy.  (Żeby nie było, nie mam nic do Wisły Kraków, życzę im jak najlepiej) tylko od 2 tygodni nie słyszę o niczym więcej, z całym szacunkiem jeśli nie przestrzegasz zasad to nie grasz w ekstraklasie, bo takiego cyrku nie można tolerować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MartinFC napisał:

Engel bronił komisji ligi, PZPN i Wisły. Ładnie go kontrował Żelazny. Argumenty liche, nie wiem po co go zaprosili - chyba żeby Wisły bronił. Świetny pomysł żeby Kraków wspierał Wisłę, tylko czemu solidarnie tyle samo nie ma dostać Cracovia?

 

Z takiego samego powodu jak z tego, że ma mniejszy stadion bo po prostu mniej ludzi jej kibicuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Globus903 napisał:

Tak kibice przez duże "K" obrażają i grożą rodzinie Korta i jemu, tylko dlatego że rozwiązał kontrakt, nie pomyślą już o tym że nie ma za co żyć od kilku miesięcy.

Ludzie co wy z tym Kortem? To wszystko [beep]y wymyślone przez media a wy to łykacie..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko w Ekstraklasie kręcą się podejrzani i dziwni inwestorzy. Wokół mojego Stomilu Olsztyn również:

 

http://olsztyn.wyborcza.pl/olsztyn/7,48726,24350902,wbrew-oczekiwaniom-inwestor-dla-stomilu-do-olsztyna-nie-dolecial.html

 

https://ro.com.pl/tajemniczy-inwestor-stomilu-nie-pojawil-sie-w-olsztynie-spotkanie-przelozono-bo-jego-lot-z-usa-byl-opozniony-co-dalej/01430479

 

Tak więc jak widać wszystko zmierza już do poziomu poniżej dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, the cable guy napisał:

To ich pieniądze i mogą sobie je wydawać jak chcą.

O to to... sam sobie przeczysz.

 

23 godziny temu, korni007 napisał:

Akurat Wisły mi nic a nic nie szkoda. Klub który ma swoje czasy świetności już dawno za sobą, do tego problemy finansowe i komedia z inwestorami. Niech spadają do B klasy, i czas na inne krakowskie kluby by pięły się do góry.

:lol2: Generalnie zreformujmy ligę, ciągle grają w niej Legia, Lech, Wisła... A jest tyle innych klubów. A taką Bronowiankę Kraków, czy Marymont Warszawa by się chętnie obejrzało.

 

22 godziny temu, Globus903 napisał:

Tak kibice przez duże "K" obrażają i grożą rodzinie Korta i jemu, tylko dlatego że rozwiązał kontrakt, nie pomyślą już o tym że nie ma za co żyć od kilku miesięcy.

Jeden palnął głupotę, [beep]y to nagrały i wielka afera. Nie łykajcie wszystkiego jak pelikany.

 

22 godziny temu, Globus903 napisał:

(Żeby nie było, nie mam nic do Wisły Kraków, życzę im jak najlepiej) tylko od 2 tygodni nie słyszę o niczym więcej

Uwierz mi, w obecnej sytuacji też już mam dość słuchania wszędzie o Wiśle.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wisl@k06 przeczę sobie bo napisałem, że mogą wydawać kasę na co chcą, ale bardziej bym szanował oddanie jej na dom dziecka albo WOŚP? :D Polska język trudna dla ciebie. 

Nadal dla PZPN nie ma pewności kto jest właścicielem Wisły. Świetny ten ruch z wydaniem akcji przed otrzymaniem pieniędzy na konto. Dziwi mnie też pochwalanie nowego prezesa przez np. Weszło.com. Przecież to jeden z ludzi, którzy uwierzyli w bajeczki słynnej trójki "kupców".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...