Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie ma żadnego znaczenia dla Fiorentiny. My sobie możemy zakładać ceny ale życie jest brutalne, wiele razy pisałem o tych cenach przy Nikolicu, Prijovicu itd. To jest ESA i realnie powyżej 5 dostaniesz za gościa do 21 lat który będzie miał kosmiczne liczby. 

 

Czyli znowu szykuje się rewolucja bo Hlousek poleci do USA pewnie, Remy budzi spore zainteresowanie z Championship choć jego zstąpić najłatwiej.

 

Tak naprawdę jeśli Kule dajmy strzeli wiosną 10+ goli to możemy liczyć 5+ za niego ale to w zasadzie jedyny. 

 

Czytając to co dziś mówił na Onecie Pietrowski jakoś coraz bardziej jestem pewny, że ten przelew nie przyjdzie do Wisły.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem znowu będzie zdziwienie, że nie awansujemy do europejskich pucharów. Tak się nigdy nie zbuduje silnej drużyny. Oby skończyło się na odejściu tylko jednego gracza pierwszej 11, najlepiej Szymańskiego. Tak a propos podobieństw Sa Pinto do Mourinho, to Legia będzie się przygotowywać w Portugalii w ośrodku jego imienia http://legia.com/aktualnosci/zimowe-zgrupowania-legii-w-osrodku-jose-mourinho-60030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to jego idol.

Takie życie @Arkon a my dziś raczej nie możemy odrzucać takich ofert więc to też ma istotny wpływ na wysokości ofert.  

Zawsze można spróbować 4--3-3 zimą wtedy z Kucharczykiem - Kule - Niezgodą w ataku. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co, pewnie to zagrywka po to by ukryć niewygodne papiery i fakty.

Żeby jeszcze się nie okazało,że ci cali "inwestorzy" to bankruci albo gołod.u.p.c.y i jeszcze pieniądze za mecze wyprowadzili...

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?s=825c58abf4261f2b2156d79ad3e5f3a7&t=9691&page=474

 

Chyba najlepiej będzie obserwować forum Wisły by być na bieżąco.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie został spłacony Kamil Wojtkowski z przychodów z meczu z Lechem Poznań http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24315447,wisla-krakow-splacila-zaleglosci-w-stosunku-do-kamila-wojtkowskiego.html#MT_2Zdjecia

Majchrowski też czeka http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24315731,wisla-krakow-pensje-dla-pracownikow-ochrona-catering-i-pilkarz.html#MT_1Zdjecie

Nie rozumiem tych dymisji zarówno w Wiśle Kraków S.A jak i TS Wisła jak warunek przejęcia nie został spełniony http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24316096,marzena-sarapata-zrezygnowala-z-funkcji-prezesa-zarzadu-stowarzyszenia.html#MT_2Zdjecia

 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkon napisał:

Nie do końca- Legia płaci całkiem niezłe pieniądze, poza tym gwarantuje grę o trofea, Sa Pinto to też nie jest anonim w trenerce jak choćby Jozak. Taki Hasi potrafił przekonać do gry w W-wie gracza klasy Vadisa czy Moulina, Sa Pinto już ściągnął Martinsa.

 

Tylko że dla dobrych zagranicznych piłkarzy gra o trofea w polskiej lidze sama w sobie nic nie znaczy. Liczą się przede wszystkim widoki na grę w fazie grupowej pucharów. Co do Vadisa czy Martinsa, to tacy piłkarze nigdy nie trafiliby do Polski, gdyby nie byli po przejściach. I to jest w zasadzie jedyna nadzieja dla polskich klubów na sprowadzenie piłkarza europejskiego formatu - ściągnąć gracza w jakimś kryzysie i liczyć, że w Polsce się odbuduje, ale to nie zawsze się udaje.

Edytowane przez sailor91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @sailor91, dodam tylko że to nie to że nie zawsze się udaje czasem podpisuje się nazwisko mając resztę gdzie jak z Eduardo, gościa od 2 lat trafiły mikro urazy, ciągle nie trenował itd, to zawodnik który zawsze musiał być dobrze przegotowany aby grac dobrze a potem szok (a ja pisałem od tym jak przychodził, że to nie wypali)  czy Necida zawodnika który nie pasował wtedy do Legii(dziś np. idealnie by pasował). My za bardzo czasem podpalamy się na samo nazwisko. trzeba wiekowych szukać jak Ljuboja techników a nie takich jak Eduardo a wbrew pozorom Polska ligi jest wymagająca, nie ma tu pięknej ale jest dużo walki co wbrew pozorom wcale łatwe do przestawienie też nie jest.

 

A co do Wisły to żadne zaskoczenie, wiele osób o tym pisało.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś kto myśli logicznie, to taki obrót sprawy nie powinien dziwić. Liczę na to, że teraz cała trójka naszych niedoszłych właścicieli zapadnie się pod ziemię. Oprócz kolejnych strat wizerunkowych to nic więcej nie przynieśli.

I gorąco wierzę, że w niedalekiej przyszłości znajdzie się prawdziwy inwestor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew został zrealizowany - nieoficjalne informacje od osób będących blisko klubu i prowadzących fanpage "W naszym życiu tylko Wisła Kraków". Potwierdzenie ze strony klubu ma być w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy trzeźwo - kto mógłby być źródłem tej informacji dla klubu? Vanna Ly? Hartling? Czy może Petrowski? Jedynym wiarygodnym potwierdzeniem powinny być pieniądze na koncie lub potwierdzenie przelewu na dokumencie. Ja naprawdę szczerze się modlę, żeby żaden przelew nie doszedł, wówczas dla klubu będzie być może jakiś ratunek. Jak czytam ten niby biznesplan, o hotelach, szkółkach, to to wszystko wygląda tak absurdalnie, jakby ktoś robił sobie po prostu jaja.

 

Pieniądze nie dotarły i to jest na teraz jedyny fakt. Teraz mogą co najwyżej czekać z nadzieją do nawet 2 stycznia, bo zapewne wtedy wyjdzie na jaw na 100%, że żaden przelew nie został zrealizowany. Zresztą, poważny inwestor byłby w tym dniu na miejscu, w Krakowie, a nie nieuchwytny w samolocie.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wislok napisał:

Przelew został zrealizowany - nieoficjalne informacje od osób będących blisko klubu i prowadzących fanpage "W naszym życiu tylko Wisła Kraków". Potwierdzenie ze strony klubu ma być w weekend.

Ja tylko wyczytałem, że czekają kolejny z dzień na potwierdzenie. :) Średnio wierzę w ten przelew, zresztą chyba lepiej dla Wisły będzie jeśli nie przyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ezequiel93 napisał:

Ja tylko wyczytałem, że czekają kolejny z dzień na potwierdzenie.

Na co tu czekać? Jaki poważny inwestor tak robi? :) Po pierwsze to przelew powinien być zrealizowany o czasie. Albo pieniądze się ma, albo nie. Jeśli już jednak faktycznie byłoby opóźnienie (święta), to po zrealizowaniu przelewu wysłanie potwierdzenia to kilka chwil. Potwierdzenia nie ma, bo przelewu nie ma. Jestem zdumiony, że ludzie wciąż liczą na ten przelew od tych dziwnych ludzi, a kibice Białej Gwiazdy winnych szukają tam, gdzie ich nie ma. Wychowałem się na Wiśle Kraków, ale jak patrzę co wyprawiają niektórzy jej "kibice", to może i faktycznie zasługują oni na Wisłę w IV lidze.

Poza tym jestem zdruzgotany tym, że w Polsce można zrujnować klub z tak wielkimi tradycjami.

 

Zamiast czekać, powinni ruszyć swoje 4 litery i ratować klub, póki są jeszcze jakiekolwiek szanse...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...