Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję,że starczy im sił chociaż na 30 kolejek :)

Chociaż w gruncie rzeczy mają szeroki skład :)

Bo Bartkowski/Palcić

Sadlok/Arsenic/Wasilewski i młodzi

Pietrzak/Grabowski

Basha/Laskoś

Kort/Halilović

Wojtkowski/Plewka/Imaz

Boguski/Bartosz

Małecki/Kostal

Ondrasek/Kolar

Źle to nie wygląda i fajnie,że wreszcie więcej młodych chłopaków w Wiśle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ta Legia wyprawia? Nie ma na kogo zwalić bo trenerzy zbyt często zmieniani to teraz prezes winien? Oczywiście część winy spada na Niego ale w dużej mierze obarczyłbym takim stanem rzeczy piłkarzy.

Ja bym ich nawet nie nazwał piłkarzami. Prawda jest taka że odkąd Leśniodorski i Magiera odeszli to Legia ma zjazd. Miodulski już nie panuje na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom gry mówi sam za siebie, liga jak najbardziej do przebudowy, wg mnie maksymalnie 10 klubów grające między sobą mecz-rewanż x2, a start podobnie jak w krajach Austria/Szwajcaria. I tutaj nie czepiam się Legii (bo oni już dawno dna dotknęli i wygrzebać się z mułu nie potrafią), ale inne kluby jeszcze miesiąc temu reprezentujące Nas w eliminacjach europejskich pucharów również obniżają poziom w obecnych rozgrywkach Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołeczni kibice znów mieli okazję zaśpiewać swoją tradycyjną przyśpiewkę "Legia grać ***** mać!" :D Oraz swojemu własnemu zawodnikowi po czerwonej kartce żeby wy********* :D 

Ta liga nam cały czas pokazuje, że wystarczy mieć dobrze przygotowanych fizycznie zawodników, jakiś pomysł na mecz i łatwo pokonać rywala. 

ESA 37 wam przeszkadza? To nie wpływa na poziom. Nie będzie lepiej dopóki będą w strukturach osoby powiązane z handlem meczami. Czyli za jakieś kilkadziesiąt lat można się spodziewać poprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ale wstyd

Ja już nie wiem co może uzdrowić naszą piłkę

Brak zainteresowania przez stacje telewizyjne oraz zakaz sprowadzania "szrotu" z zagranicy. Lub przynajmniej jego ograniczenie. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha jak prawa telewizyjne idą w górę to już widzę zakaz transmisji jak operatorzy TV mają gdzieś poziom. Co do szrotu trzeba by wprowadzić zakaz od 3ligi wzwyż, bo tutaj też tego nie brakuje i duż mniejsze zarobki. Bo jak taki Słowak czy Czech  dostaje kilka tyś euro to o czym my rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że teraz piłkarze za dużo grają, a za mało trenują. :) Kilka lat temu poziom ligowy był wyższy, było więcej graczy godnych uwagi. :)

Jakbym miał powiedzieć, który piłkarz jest obecnie największą gwiazdą ligi, to bym miał nie lada problem, bo nikt mi nie przychodzi do głowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, to był najgorszy mecz Legii na jakim kiedykolwiek byłem, nigdy nie spodziewałem się że da się przebić stare czasy, lata 90.

Niestety przebiliśmy dno i jesteśmy zagrzebani w mule. Nie ma się od czego odbić. Symptomatyczne, że Rado na ławce, a wchodzi odsunięty od składu Pasquato i małolat Kulenovic. Najgorszy na boisku Jędza, czekam na Stolarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był najgorszy, było kilku gorszych zaczynając od Hamalainena, Hołowni (jego można usprawiedliwić jeszcze jakoś choć bardzo zakręcony dziś był).. Choć mnie najbardziej irytował Kante, niby biegał, niby zrobił najwięcej kilometrów ale robił to w takim tempie i w takich sektorach, że to było po prostu nie potrzebne, jego gra to wielkie alibi. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak że Miedź się utrzyma w top8 a Legia spadnie hahahaha. Jestem dobrej myśli na derby po grze z Jaga i Koroną. Forsell wreszcie pokazał co potrafi bo ten chłopak ma piękne uderzenie !

Widziałem nie raz na treningach jego strzały i ma tą nózię.

Mam nadzieję tylko że Bozič nie jest jakoś mocno kontuzjowany i będzie gotowy na derby z krecikami.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...