Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, że są. Tak samo jak poziom sportowy. A czyim problemem niby są ?? Wiesz te minimum 10 k. miesięcznie ( oczywiście to jest kwota minimum !!) każdy z nas by przytulił. Obojętnie jak by improwizował na boisku(a tak to wygląda niestety ) szkoda tylko prawdziwych kibiców. A i jeszcze jedno. Aż dziwne, że ekstraklapa nie ma wstydu i żąda takie kwoty za prawa telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Legnicki stadion mieści obecnie 6,3 tys. widzów i na trybunach zajęto prawie wszystkie krzesełka (około 300 miejsc należało wydzielić na sektor buforowy). I tu poważny wniosek dla tych nielicznych, którzy areny na miarę cywilizowanej Europy zamierzają dopiero budować, w tym dla Szczecina: rozważyć realne możliwości własnych kibiców. Nie warto budować molocha, który rzadko będzie się zapełniał w więcej niż w połowie. Na maluchu, ale w zamian wypełnionym po brzegi atmosfera jest kapitalna, co piątkowe popołudnie wykazało ponad wszelką wątpliwość.

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/miedz-legnica/miedz-legnica-pogon-szczecin-relacja-i-wynik-meczu/kwl2nbq?utm_source=przegladsportowy_viasg&utm_medium=nitro&utm_campaign=allonet_nitro_new&srcc=ucs&utm_v=2

 

Tak dla mówiących,że stadion Miedzi jest nieodpowiedni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuciak kolejny boiskowy [beep]. Ciekawe co tam krzyczał do Runje po końcowym gwizdku. :)

 

nie było źle,ja napewno obejrzę jutro Legię w związku z powrotem Zagłębia do elity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia gra z Zagłębiem ale nie tym, co wrócił do elity :)

 

Tak dla mówiących,że stadion Miedzi jest nieodpowiedni..

Troszkę jednak za mały, te 10 tysięcy powinien mieć i byłoby w moim odczuciu okej. Większych stadionów nikt oprócz Legii i może Lecha nie potrzebuje na ten moment. Śląsk jest tego najlepszym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ten stadion na początku nie był budowany pod ekstraklasę, kiedy go budowano Miedź była w 3 lidze z tragiczną sytuacją zarówno organizacyjną jak i finansową. Nigdy wcześniej praktycznie nie był zapełniany, 3k to było na derbach przy dobrych wiatrach.

Teraz 3k to jest karnetów.

Ale Miedź jest idealnym przykładem jak dobre biznesowe zarządzanie robi postęp.

Jeśli będzie frekwencja to jeszcze przed wyborami ogłoszą przetarg na rozbudowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy, do Legnicy mam dosyć blisko, więc niedługo będę musiał się wybrać na jakieś spotkanie :)

 

Z dwojga złego chyba wolę taki przyciasny, trochę pachnący przeszłością, mały stadionik zapełniony w 100% niż piękny obiekt jak we Wrocławiu, gdzie frekwencja jest jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszko, to stan umysłu. On wyciął [beep]ko Novikovasa, bo mu pojazd na instagramie przed mistrzostwami zrobił. Pewno śmieszna komisja ligi mu da ze 3 mecze. Powinien dostać całą rundę za tak żenujący spektakl w jego wykonaniu, ale inteligencją nigdy nie grzeszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskowiak będzie dyrektorem sportowym Lecha, transfery to potwierdzają.  Lech znowu się nie popisał transferem bo Amaral był miesiąc temu do wyjęcia za 500-600k oni Benfice zapłacą koło 1,5 m z bonusami.  W3 tygodnie Benfika z bonusami zarobi prawie bańkę. Genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszko, to stan umysłu. On wyciął [beep]ko Novikovasa, bo mu pojazd na instagramie przed mistrzostwami zrobił. Pewno śmieszna komisja ligi mu da ze 3 mecze. Powinien dostać całą rundę za tak żenujący spektakl w jego wykonaniu, ale inteligencją nigdy nie grzeszył.

Podobno jeszcze przed meczem Peszko chciał się rozmówić z kierownikiem Jagielloniii, za to, że napisał kilka tweetów o jego powołaniu na mundial. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskowiak będzie dyrektorem sportowym Lecha, transfery to potwierdzają.  Lech znowu się nie popisał transferem bo Amaral był miesiąc temu do wyjęcia za 500-600k oni Benfice zapłacą koło 1,5 m z bonusami.  W3 tygodnie Benfika z bonusami zarobi prawie bańkę. Genialne.

Lech chciał go z Vitorii kupić, ale Vitoria wolała dać go Benfice.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć, że ktoś taki jak Sławomir Peszko jeszcze miesiąc temu reprezentował nasz kraj na mundialu, to jest niepojęte. :D

Ja również jestem w szoku że wybrał tak słabą reprezentację.Gdyby miał jakąś prababkę o francuskich korzeniach,to dzisiaj świętowałby mistrzostwo świata :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...