Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bot może czuć się moralnym mistrzem. Sam się nie ośmieszaj. Smoliński ewidentny kontakt nogi jego z Vaclavikiem. Zresztą nie mam sensu z tobą gadac. I teraz należy czekać aż sprzedawczyki z Lublina wylecą ligi tak jak Arka i Łęczna. Obejrzyj sobie mecz Premiership czy Bundesligi. Jak ktoś gra jak panienka to nie ma miejsca dla niego w 1 lidze.

Ciekaw jestem wypowiedzi Lenczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepodobało mi się, jak zagłębie w szatni śpiewało "Legła Warszawa" żałosne to było, wyszły ich wszystkie kompleksy. Zdają sobie sprawe, że z zagłębiem już takiego wyniku nie powtórzą. Jak Legia zdobyła mistrza na Górniku Zabrze to tam nikt nie śpiewał głupich piosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu(mad85) powiem tak, zawsze każdego poprawiasz, zawsze ktoś wie żle,poprostu jesteś śmieszny masz swoj świat życze ci powodzenia :lol: jedyny plus to zawsze można się pośmiać z twoich postów, z tego jak płaczesz ,że Legie wszyscy oszukują, i zastanawia cię wypowiedź Lenczyka? a nie zastanawia cię wypowiedź Piotra Lecha, który powiedzał , że jak zrobiono porzadek z sędziami to m.in, Legia nie wygrywa? pewnie cie nie zastanawia bo przecież Legia jest świeta i zawsze poszkodowana :D bez odbioru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak Zagłębie;] Jeśli teraz KGHM wylozy pieniadze to na nastepny sezon Zaglebie moze byc ponownie bardzo silne. A co do postow mad 85 nie gadajcie ze sie chlopak osmiesza bo pewnie zaraz znowu zrobi wywod ze cala Polska leczy sobie kompleksy na porazkach Legii. Parodia....Równiez bez odbioru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Zagłębie jest takie mocne i super i wygrało mistrzostwo zasłużenie to niech wejdą chociaż do 3 rundy eliminacji LM.

A jakoś nie zapowiada się nawet na to...

 

Widziałem ostatnie 25 minut i uważam, że taki gol w 87 minucie powinien być uznany. Ludzie, przecież to był gol na wagę mistrzostwa. W takich chwilach nie gra się jak panienki w szpileczkach. Takich rzeczy się nie odgwizduje.

 

Nie jestem kibicem ani Legii, ani BOTu, anie Zagłębia, ani jakiejkolwiek polskiej drużyny, ale uważam, że sędzia zawalił mecz i pomógł Zagłębiu.

 

Ale chyba zanosi się na najmniejszy wstyd w LM od jakichś 10 lat.

Powód: 2 rundę eliminacji mało krajów pokazuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mad85 jak ci mówiłem, że to tak się skończy to bełkotałeś, ze piszę głupoty. I co? Głupio ci teraz? Przez twoją nieudolną Legiunię złodzieje z Zagłębia okradli BOT z mistrza. Żenujące. Na szczęście w el. LM się skompromitują, tak jak ostatnio w PUEFA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr - ale ja wiem, że faul był. Ale kurcze jak tak się bawić będziemy to wszystkie mecze 0-0 się by kończyły. W Anglii by to chyba przeszło.

 

Ale generalnie jest mi to obojętne jak to się skończyło. Gwizdnął to gwizdnął, ale zgadzać się z tym nie muszę ;)

 

Rozumiem Wasze zdania o faulu, bo oczywiście macie rację. Tylko tak jak mówię - nie powinno to decydować o mistrzostwie Polski....

 

 

PS> Piotr co mam wstawić w beep ? :D

 

PS2> No i oczywiście gratulacje dla Zagłębia, bo jeszcze nie napisałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niech będzie ten faul tam . Choć ten faul mogę porównać do zagrania Reiny gdzie Robben padł jak po serii z kałasza. Takich fauli w polu karnym jest dużo. Piłka nie jest grą panienek a twardych facetów. Gdyby sędziowie je gwizdali to każdy rożny były przerywany. Smoła ewidentnie wycięty. Noga bramkarza ewidentna miał styk z jego noga. Może było tam za mało aktorstwa a może za dużo. Jovik nie pisz, że Legia odpuściła mecz bo zagranie Dikiego pokazuję, że grali całkiem serio i do końca, przy większym pechu bodajże Piszczek mógłby więcej w piłek nie zagrać. Bo zagranie naprawdę było idiotyczne i kierowało się emocjami bo Diki jest ogólnie spokojny na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant jeśli sam piszesz, że to był faul to nie rozumiem dlaczego się dziwisz że FAUL został odgwizdany.

 

mad85 jeśli uważasz że zagłębie gra jak panienki bo Roger ewidentnie odepchnął obrońce, to dlaczego się domogasz faulu na Smolińskim? :shock: tam było jeśli w ogóle było to muśniecie jego nogi. I mówienie że ktoś gra jak panienka pokazuje że to ty masz kompleksy i chyba dzisiaj nie aśniesz bo twoja Legiunia dała [beep] aha i jeszcze jedno gdyby to zawodnik Zagłębia tak faulował jak Roger to byś siedział cicho i mówiłbyś że był ewidentny faul, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.TYLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...