Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwe 3 punkty Górnika :lol2:

 

 

A teraz Wam wyjaśnię jak to widzi strona druga. Jeżeli jesteś fanatykiem, to barwy klubowe to świętość. Ważniejsze od wyniku meczu, jesteś w stanie bronić ich za wszelką cenę. Jeżeli ktoś u Ciebie w domu pali Twoje barwy, w szczególności takie barwy jak flagi, to fanatykowi włącza się jedną myśl, za wszelką cenę bronić je. Nie zrozumiecie tego, bo nie jesteście fanatykami gotowymi walczyć o coś cennego, czym są barwy dla kibola/chuligana/fanatyka (nazwijcie sobie jak chcecie).

Można to porównać do obrony własnej rodziny (abyście mogli zrozumieć), gdyby ktoś ją atakował, to zrobilibyscie wszystko aby ją obronić. Barwy dla takiego fanatycznego kibica są jak własna rodzina. Gotowi zrobić są wszystko aby nie były hańbione. Inna sprawa, że w obecnych czasach na stadionach 99% akcji skazanych jest na porażkę, wiec na stadionie to bardziej pokazówka.

 

To tak w kwestiach, których nie rozumiecie, inna sprawa, że chuliganeria Piasta jest śmieszna, w szczególności, że nie przyjęli propozycji walki o stracone flagi na ubitej ziemi.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam tak rozumieć przepisy? Załóżmy jestem kibicem Lecha..jadę dzisiaj na mecz z Legia do Warszawy. Tracimy gola, moi koledzy z nerwów palą flagę Legii.Zaczyna się zadyma wkracza policja, mecz zostaję przerwany ale nic to najważniejsze ze moja ukochana drużyna Lech Poznań wygrała walkowerem 0:3.... Czy takie  naprawdę są przepisy..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie oglądałem skróty i według mnie mecz powinien być dokończony. Policja się totalnie skompromitowała, przecież w zachodnich ligach nie ma w ogóle płotów i mecze się jakoś toczą. Najsprawiedliwszym wyjściem byłoby dogranie tych kilkunastu minut, drużyny nie powinny być karane za kiboli. Mam nadzieję, że prowodyrów wyłapią, ale znając nasze służby to pewnie się nie da. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon Rzadko się z Tobą zgadzam, ale oczywiście masz rację. Nie trzeba szukać w zachodnich ligach, u nas na Wiśle też nie mamy płotu. Niedokończenie tego meczu tylko walkower to będzie skandal. A to co wyczyniali wczoraj ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo to jakiś cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ponosi, ale nie w sposób taki, że nie pozwala się dokończyć meczu. Niech płaci kary, niech wyłapują te osoby, ale jeśli jest mecz derbowy o wiadomym ryzyku i policja nie daje rady zapewnić bezpieczeństwa w czasie gdy wszyscy są na trybunach to dla mnie to jest kpina.

Dlaczego policja ma być odpowiedzialna? Niech kluby zaczną wreszcie walczyć z patologią stadionową.

 

Specjalnie oglądałem skróty i według mnie mecz powinien być dokończony. Policja się totalnie skompromitowała, przecież w zachodnich ligach nie ma w ogóle płotów i mecze się jakoś toczą. Najsprawiedliwszym wyjściem byłoby dogranie tych kilkunastu minut, drużyny nie powinny być karane za kiboli. Mam nadzieję, że prowodyrów wyłapią, ale znając nasze służby to pewnie się nie da. :)

W zachodnich ligach jak wbiegniesz na murawę to możesz się pożegnać z oglądaniem spotkań na trybunach przez najbliższe lata, a grzywna jest odpowiednio wysoka. U nas delikwent jest praktycznie bezkarny. Kluby muszą wziąć odpowiedzialność za to kogo wpuszczają i kogo tolerują na stadionie. Niech dostają walkowery skoro nie interesuje ich walka z kibolstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwe 3 punkty Górnika :lol2:

 

 

A teraz Wam wyjaśnię jak to widzi strona druga. Jeżeli jesteś fanatykiem, to barwy klubowe to świętość. Ważniejsze od wyniku meczu, jesteś w stanie bronić ich za wszelką cenę. Jeżeli ktoś u Ciebie w domu pali Twoje barwy, w szczególności takie barwy jak flagi, to fanatykowi włącza się jedną myśl, za wszelką cenę bronić je. Nie zrozumiecie tego, bo nie jesteście fanatykami gotowymi walczyć o coś cennego, czym są barwy dla kibola/chuligana/fanatyka (nazwijcie sobie jak chcecie).

Można to porównać do obrony własnej rodziny (abyście mogli zrozumieć), gdyby ktoś ją atakował, to zrobilibyscie wszystko aby ją obronić. Barwy dla takiego fanatycznego kibica są jak własna rodzina. Gotowi zrobić są wszystko aby nie były hańbione. Inna sprawa, że w obecnych czasach na stadionach 99% akcji skazanych jest na porażkę, wiec na stadionie to bardziej pokazówka.

 

Ale po kiego wała palić czyjeś flagi czy szaliki? Co, ego sobie w ten sposób podbuduje jedna małpa z drugą? Kompleksy sobie podleczy? Wyładuje frustrację? To jest chore.

Tak samo chore jak reagowanie na to przez drugą stronę w taki sposób. Jak tak bardzo chcą "bonić" swojej flagi to niech się ustawią gdzieś pod lasem i niech się na[beep]ają jedni z drugimi, ale nie na stadionie.

Oczywiście "inteligentny inaczej" nie pomyśli, że w ten sposób tylko szkodzi klubowi, który niby tak "kocha".

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W elimnacjach LE Qabala,Irtysz Pawłodar..

Po pierwsze QABALA to druga runda LE. Nie kłam i jak sam piszesz o LM a przykład podajesz z LE czegoś nie kumam. Zresztą przypomnij sobie zeszły rok ASTANY i inne Sherify sorki 4 runda.Nie takie tuzy miały wtopy. Każdemu się przydarzają klęski. Pamiętaj z Irtyszem Jaga awansowała do LE pierwszy raz w historii klubu. ,,Etatowi" pucharowicze typu Lech czy wcześniej Wisła miały również bardzo okazałe wtopy. Tyle ode mnie co do tego.

 

 

Arkon ja patrzyłem przez pryzmat sędziów. Co z tego, że mają może i najlepszą ligę (moim zdaniem Angielska lepsza) to sędziowanie mają chyba na jednym z najgorszych poziomów lepszych lig europejskich.

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego policja ma być odpowiedzialna? Niech kluby zaczną wreszcie walczyć z patologią stadionową.

 

Dlatego, że to ich zakichany obowiązek. Od tego są, mają ku temu odpowiednie środki itd. Zresztą odpowiedział Ci @Arkon felietonem.

Wracając do czystko sportowych emocji, to Górnik zalicza ostry zjazd formy. Oby nie było tak, że ten szykujący się walkower da im ósemkę.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczorajszego meczu Piast Górnik. Nie rozumiem jednej rzeczy, że ani Wasiljew ani Badija nie podeszli do nich choćby porozmawiać z tymi kibolami z pierwszych rzędów. ? Przy prowadzeniu 1:0 na 10 min przed końcem meczu, 3pkt dla Piasta to jest ogrom. A tak będzie ciężko nawet bardzo.

 

 I tak jak zaznaczył Wisl@k06 może być mały precedens na górną ósemkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po kiego wała palić czyjeś flagi czy szaliki? Co, ego sobie w ten sposób podbuduje jedna małpa z drugą? Kompleksy sobie podleczy? Wyładuje frustrację? To jest chore.

Tak samo chore jak reagowanie na to przez drugą stronę w taki sposób. Jak tak bardzo chcą "bonić" swojej flagi to niech się ustawią gdzieś pod lasem i niech się na[beep]ają jedni z drugimi, ale nie na stadionie.

Oczywiście "inteligentny inaczej" nie pomyśli, że w ten sposób tylko szkodzi klubowi, który niby tak "kocha".

Górnik proponował bitkę w lesie o to ale Piast nie chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po kiego wała palić czyjeś flagi czy szaliki? Co, ego sobie w ten sposób podbuduje jedna małpa z drugą? Kompleksy sobie podleczy? Wyładuje frustrację? To jest chore.

Tak samo chore jak reagowanie na to przez drugą stronę w taki sposób. Jak tak bardzo chcą "bonić" swojej flagi to niech się ustawią gdzieś pod lasem i niech się na[beep]ają jedni z drugimi, ale nie na stadionie.

Oczywiście "inteligentny inaczej" nie pomyśli, że w ten sposób tylko szkodzi klubowi, który niby tak "kocha".

Chore to jest peace and love i inne głupoty które są wmawiane. Od wieków ludzie rywalizowali na różnych polach, bili się, pojedynkowali itd i to się nie zmieniło. Zmieniała się tyko perspektywa. Świat się nie zmienił ludzie nie zmienili i jeśli ktoś myśli, że tak się stało to jest bardzo naiwny i ma wyprawny umysł przed polityków i media które to wmawiają do dziesięcioleci. Szalik, flaga to symbol taki sam symbol jak godło rycerza które zawsze były na 1 linii frontu i strata chorągwi równało się z porażką.

 

Rozumiem Piasta dlaczego to zrobił, Gliwice to szczególne miejsce w świecie kibicowskich ze względu na to, że lokalny rywal ma przewagę w mieście i wiem jedno decydując się na takich ruch wiedzieli, że będą musieli ponieść tego konsekwencje i je poniosę. Takie jest prawo. Nie będę ich pochwalał ani ganił to był ich wybór i tak jak pisałem wyżej wiedzieli na co się piszą i jakie będą tego konsekwencje. Najśmieszniejsze jest w tym to, że zawsze najwięcej do powiedzenia mają ci którzy to nie dotyczy którzy komentują to z przed telewizora. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny, idąc tym tokiem rozumowania to może powinniśmy wszyscy chwycić za siekiery i się zacząć okładać na ulicy "bo tak było kiedyś". Świat powinien iść do przodu, to że kiedyś ludzie zachowywali się jak prymitywy, nie znaczy że ma być tak zawsze.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczorajszego meczu Piast Górnik. Nie rozumiem jednej rzeczy, że ani Wasiljew ani Badija nie podeszli do nich choćby porozmawiać z tymi kibolami z pierwszych rzędów. ? Przy prowadzeniu 1:0 na 10 min przed końcem meczu, 3pkt dla Piasta to jest ogrom. A tak będzie ciężko nawet bardzo.

 

 I tak jak zaznaczył Wisl@k06 może być mały precedens na górną ósemkę.

Rozmawiać z kibolami? Jakby na nich działały jakiekolwiek argumenty. Reprezentują poziom przedszkolaków w swoich zachowaniach. To, że mają więcej siły niż 4 latki, niestety prowadzi do zniszczeń na stadionach, przystankach itp.

 

@mad85 z tymi rycerzami i chorągwiami to już odleciałeś całkowicie  :mrgreen: Kibolstwo i rycerze. Jak to porównanie szamba z perfumerią. Nawet ostatnio był niezły przykład takiego rycerza, którego poszukuje policja za znęcanie się nad psem. Na zdjęciach się pokazywał w barwach Legii i w koszulkach z patriotycznymi hasłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze QABALA to druga runda LE. Nie kłam i jak sam piszesz o LM a przykład podajesz z LE czegoś nie kumam. Zresztą przypomnij sobie zeszły rok ASTANY i inne Sherify sorki 4 runda.Nie takie tuzy miały wtopy. Każdemu się przydarzają klęski. Pamiętaj z Irtyszem Jaga awansowała do LE pierwszy raz w historii klubu. ,,Etatowi" pucharowicze typu Lech czy wcześniej Wisła miały również bardzo okazałe wtopy. Tyle ode mnie co do tego.

 

 

 

Tą żałosną obronę skomentuję krótko:hahaha

Ale Legia,Wisła,Lech coś osiągnęli całkiem niedawno w Europie,a Dzagellonia jako sukces uznaję pokonanie amatorów z Litwy 8:0  :D

Edytowane przez kamil32145
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia jest bardzo przeciętna na tle wymagającego rywala... Chociaż Lech wymagający? Też mi coś nie pasuje, zaraz okaże się, że pierwsze wyjazdowe zwycięstwo od września odniosą Poznaniacy, i to gdzie? Na Ł3. :)

Jeśli Radut tak kręci Jędrzejczykiem, to co będą robili z nim Senegalczycy?  :mrgreen:

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...