Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i chyba dziś po ogłoszeniu obsady sędziowskiej poznaliśmy mistrza. Raczej na pewno będzie nim Zagłębie. Legia nie wygrała żadnego meczu za Siejewicza w tym sezonie . Czy ta nominacja była przypadkowa?

 

Widze, że już szukasz przyczyn ewentualnej porażki, człowieku czy ty kiedykolwiek będziesz potrafił pogodzić się z porażką ? czy już zawsze będziesz się doszukiwał spisków i układów? mam dość słuchania takich [beep]ół w polityce także daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo dają Siejewicza. Nie wierze w taki przypadki. Nie będą się Zagłębiał czy to przez niego Legia przegrał bo to są za dalekie wnioski. Ale akurat ktoś tego sędziego nominuje przy którym Legii nie idzie. I nie mowie o żadnej korupcji tylko ewidentnie o tym, że niektórzy mają coś do powiedzenia przy doborze sędziów.

Siejewicza na zawsze zapamiętam jako tego który za wszelką cenę chciał awansować Groclin do rundy PP co mu sie udało choć na boisku gracze z grodziska byli troszkę nie poradni. Nie ma co sie dziwić białostocki sędzia wkońcu.

 

PS. na mecz z Łęczna Zagłębię domagało się zmiany sędziego. Zmieniono z Leszka Gawrona na Artura Szulca. Jedyny taki przypadek w lidze w tym sezonie. Szulc doliczył aż 7 minut jednak Zagłebie tego nie wykożystało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widze, że już szukasz przyczyn ewentualnej porażki, człowieku czy ty kiedykolwiek będziesz potrafił pogodzić się z porażką ? czy już zawsze będziesz się doszukiwał spisków i układów? mam dość słuchania takich [beep] w polityce także daj sobie spokój.

Nie szukam przyczyny. Mecz jest o pietruszkę. Nawet nie schodzę na temat korupcji, tylko patrze na statystki sędziego z Legią. 4 mecze 4 porażki. Legia nie przegrała przez niego tych meczów tylko ze względu na swój brak formy ale nie wierze, że akurat nominacja sędziego który nie leży klubowi jest przypadkowa.

Tak jak pisałem wcześniej Zagłębię jak jedyny klub w tym sezonie miał zmienionego sędziego, wcześniej 2 prośby zostały chyba odrzucone innych klubów. Dziwnym trafem nowy sędzia ma przeszłość w KGHM. Dolicza do meczu aż 7 minut aby pomóc Lubinianom To są same fakty. A koło Zagłębia krąży się watek korupcyjny aresztowania Murdzy i [beep]owskiego to potwierdzają. A sam prezes członek partii mówi gdzieś o pokrzywdzeniu klubu, absurd. Charakterystyka tej partii więc w sumie nic dziwnego. I to są fakty a nie żadne spekulacje moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to że PZPN bardzo łatwo degraduje biedne kluby (Arka i Łęczna) a bogate Zagłębie Lubin może byc mistrzem bo ma kasę i odpowiednich ludzi w odpowiednim miejscu i nic się nie robi. We Włoszech takiego problemu nie było ale u nas są ''równi i równiejsi''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie schodzę na temat korupcji, tylko patrze na statystki sędziego z Legią. 4 mecze 4 porażki. Legia nie przegrała przez niego tych meczów tylko ze względu na swój brak formy ale nie wierze, że akurat nominacja sędziego który nie leży klubowi jest przypadkowa.

 

To, co napisałeś, jest, delikatnie mówiąc, troszkę dziwne. Sam piszesz, że Legia nie przegrała tych meczów przez tego sędziego, tylko przez swoją złą formę. No więc jeśli będzie miała dobrą formę przy tym sędziu to wygra. Nie wiedzę w tym nic złego. Jeśli przegrałaby tamte mecze przy widocznej pomocy tego sędziego, wtedy rozumiem Twoje obawy. Ale jak z własnej winy, to w czym problem :?: Co, jeśli sędziuje akurat ten arbiter to piłkarze są na niego uczuleni i dostają wysypki na nogach i nie mogą biegać :?: Czy cos innego? Sam piszesz, że Legii nie szło w meczach sędziowanych przez niego, i wyrażasz z tego powodu obawy, ale sam też piszesz, że Legia przegrywała przez własną słaba formę, więc sam sobie zaprzeczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kami chodzi mi o to, że są ludzie, zawodnicy czy sędziowie którzy nie leża klubowi. I to wszytko koduje się w głowie. Siejewicz popełnił trochę błędów w tych meczach ale ja nie będę płakał, że Legia przez niego to przegrała bo te jest bezsensowne jak dla mnie. I zawsze przyczyn porażki trzeba szukać u siebie. A nie usprawiedliwiać się sędzia. ten sędzia po prostu nie leży Legii. Winni są nasi grajkowi i niektórych tak jak kapitan nie chce już oglądać od nowego sezonu. Łącząc te fakty z ostatnich tygodni niestety mogą sie nasunąć takie wnioski, że Zagłębię ma coś do powiedzenia. A jest to klub który powinien grac w 2 lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się emocjonować. Zagłębie będzie mistrzem, nie od dziś wiadomo, że kochają się z Legią. Pewnie strzelą w 82 min na 0:1. Szkoda BOT-u.... No chyba, że Legia zachowa się sportowo, a nie na złość Lenczykowi.

 

 

chyb a pomyliłeś kolego Zagłębia :P My się kochamy z górolami z Sosnowca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kolega pomylił Zagłębia.

Dziwna sprawa, skoro jest z dolnego śląska to powinien wiedzieć troche o Zagłębiu Lubin.

 

Zagłębie Lubin przecież ma sztame z Lechem

A Legia to z Pogonią Szczecin i Zagłebiem Sosnowiec które teraz raczej wejdzie do pierwszej ligi. :D

Wracają dobre marki :D

Jeszcze jakby Lechia dała rade to byłbym wniebowzięty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko koledzy, ze mnie prostujecie :) Kurcze myślałem, że Zagłębie bardziej jest z Legią, ale kosy z nią też przecież nie ma? Co do mnie to od czasu do czasu chodzę na Zagłębie, choć wielki ich kibicem nie jestem. Tak czy siak, mam wrażenie, że Legia się jednak podłoży (o nic, poza honorem, nie gra), tak na złość Lenczykowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik skończ z tymi głupotami. Oczywiście jak Legia przegra to cała Polska powie, że sprzedała mecz albo odpuściła. Ale oczywiści fakty na temat mieszania sędziami przez lubiński klub umoczony w korupcje są bzdurami. Mam nadziej, że Zagłębie dostanie duży łomot bo Legia piłkarsko i potencjał ofensywny ma owiele lepszy. A tym bardziej, że dla takich ludzi jak Surma, Edson, Włodarczyk to może być ostatni mecz na Łazienkowskiej i wogole w Legii.

Choć osobiście wole 10000 razy Piotrka od połamanego Grzelak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik skończ z tymi głupotami. Oczywiście jak Legia przegra to cała Polska powie, że sprzedała mecz albo odpuściła. Ale oczywiści fakty na temat mieszania sędziami przez lubiński klub umoczony w korupcje są bzdurami. Mam nadziej, że Zagłębie dostanie duży łomot bo Legia piłkarsko i potencjał ofensywny ma owiele lepszy. A tym bardziej, że dla takich ludzi jak Surma, Edson, Włodarczyk to może być ostatni mecz na Łazienkowskiej i wogole w Legii.

Choć osobiście wole 10000 razy Piotrka od połamanego Grzelak.

 

Spokojnie. Niech Legia wygra, jestem za. A co do Włodarczyka, chyba nie mówisz poważnie :shock: Toż to jeden z najgorszych napastników i zakała Legii. Niech idzie w [beep]ę. Potrzebuje 15 "setek" na jedna bramkę. Nie od parady nazywają go "Nędza". Nie zasługuje za grę w takim klubie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorą ale Piotrek co sezon strzela 10 bramek. Nie masz pojęcia skąd wziął się ten przydomek więc nie pisz bzdur. Nadał mu go Orest Lenczyk jak grał Piotrek w Ruchu gdy ten przyszedł z 40 stopniową gorączką. I powiedział, że wygada jak Nędza. Ba Nędza jest największym Legionistą ze wszystkich grajków tylko on wpłacił pieniądze na ciężko chorego Dudka. Liczy się gest. Więc nie mów mi, że nie zasługuje bo z wszystkich grajków to właśnie jemu to miejsce się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz w kółko, że ktoś gada głupoty i bzdury. Nie masz kultury, to się z tym nie afiszuj. Na Włodarczyka patrzę tylko ze sportowego punktu widzenia. Pod tym względem jest słaby. To, że strzela 10 bramek, to nic nie znaczy. Dostając takie podania powinien strzelać 30. Myślałem, że Legia to klub sportowy, a nie ochronka dla dobrych ludzi. Liczy się wynik, a Włodarczyk niezbyt pomaga w jego osiągnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wiesz. Skoro piszesz bzdurę o jego przydomku to pisze ci skąd on się wziłął i mówię, że jak czegoś nie wiesz to nie wymyślaj i nie pisz. Bo nikt mu nie nadał tego przydomków za jego grę. Zasługuję jak mało kto. To on przypieczętował mistrzostwo, to on grał tylko z Szakhtarem zdobywając 2 gole z niczego. Z nędza jest jeden problem nie potrafi grac na luzie. Gra dobrze tylko jak ma ogromną presje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piotrkiem jest taki problem że nia ma dobrej koordynacji ruchowej, ale to jeden z najlepszych napastników w naszej skopanej lidze - i taka jest prawda. Taki drewnianny Brożek może mu buty czyścić.

 

Jak iti zechce zatrzymac "Władka" w Legii to jestem pewnien ze w przyszłym sezonie wejdzie do klubu 100 bramek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...