Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do wątku Euro to ze względu politycznych mamy spore szanse a termin odroczenia jest to abyśmy zaczeli działać w kierunku Euro a nie tylko same plany. I tego nie da się zwalić na PZPN ale na tych co rządzą obecnie w kraju. Bo w tej chwili najważniejsze jest budowa stadionów i infrastruktury do nich a za to nie odpowiada PZPN tylko władza. A w Warszawie już obecna władzą się popisał z budową stadionu Legii który według 1 planów powinien być w użyciu ale osoba Lecha Kaczyńskiego skutecznie tego zapobiegała. A wracając do tematu rasizmu to degradacja to zadużo kara i bez przesady, Mijalovicia za przejawy rasizmu ukarano tylko indywidualnie a prasa spekulowała o wykluczeniu Wisły. Wysoka kara finansowa i ostrzeżenie dla klubu spokojnie wystarczy na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jakis jołk nt. naszej pilki? A taki mi sie przypomnial:

 

Nauczyciel w pierwszej klasie podstawówki w szkole na Muranowie przedstawia się dzieciom. Mówi, że jest fanem KSP i prosi wszystkie dzieci, które też kibicują temu zespołowi, żeby podniosły ręce. Wszyscy mają ręce w górze, oprócz małej Kasi.

 

Jak to? - dziwi się nauczyciel - A ty nie kibicujesz Czarnym Koszulom?

 

Nie, kibicuję Legii i jestem z tego dumna mówi Kasia.

 

Ale dlaczego im kibicujesz? - nie daje za wygraną nauczyciel

 

Mój ojciec jest ich fanem, moja matka, mój brat i ja też jestem - odpowiada dziewczynka.

 

Słuchaj nie zawsze należy być takimi jak rodzice. No, bo kim byś była jakby twój ojciec był narkomanem, a matka prostytutką? pyta nauczyciel

 

Wtedy kibicowałabym Polonii - odpowiada Kasia z uśmiechem.

 

 

:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jakis jołk nt. naszej pilki? A taki mi sie przypomnial:

 

Nauczyciel w pierwszej klasie podstawówki w szkole na Muranowie przedstawia się dzieciom. Mówi, że jest fanem KSP i prosi wszystkie dzieci, które też kibicują temu zespołowi, żeby podniosły ręce. Wszyscy mają ręce w górze, oprócz małej Kasi.

 

Jak to? - dziwi się nauczyciel - A ty nie kibicujesz Czarnym Koszulom?

 

Nie, kibicuję Legii i jestem z tego dumna mówi Kasia.

 

Ale dlaczego im kibicujesz? - nie daje za wygraną nauczyciel

 

Mój ojciec jest ich fanem, moja matka, mój brat i ja też jestem - odpowiada dziewczynka.

 

Słuchaj nie zawsze należy być takimi jak rodzice. No, bo kim byś była jakby twój ojciec był narkomanem, a matka prostytutką? pyta nauczyciel

 

Wtedy kibicowałabym Polonii - odpowiada Kasia z uśmiechem.

 

 

:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::D:D:D

 

 

co prawda to prawda :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to, co mamy. Na szczycie bardzo płasko. Bramek jakby mniej 22 ?. Średnia meczu 2,75 - dobra !. Anomalia pogodowe też zagrały.

 

Czternasta kolejka - będzie zmiana lidera :?: .

 

Legia - Odra

Korona - ŁKS

Wisła K - Bełchatów

Ciekawie też może być tu ?

Widzew - Zagłębie

Lech - Arka

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasa stosuje różne metody. W sobotę na przykład na mediach sprzyjających Legii (grupa ITI) to ona była na 1 miejscu na reszcie to Bełchatów. Zasady sa rożnie interpretowane. Ekstraklasa SA na zapytanie Interii odpowiedziała na ten temat no i tabela na 90 minut jest według tego kryterium, zresztą była od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...