Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ee po co ?

 

Przeciez u nas sprawdza sie taka polityka:

ugrać miejsce pucharowe fuksem, składem jaki jest a poźniej zagrać jakiś mecz na 0-0 i 1-1 na wyjeździe, przejsć dalej, trafić na jakiegoś przeciętniaka z ligi zagranicznej, (jak trafimy na mocny klub z byłego bloku wschodniego to jest to straszny pech), zarobić na transmisji telewizyjnej, pokazać sie w jednym meczu i sprzedać resztke piłkarzy którzy prezenują jakiś tam poziom. Najlepiej jakiś młody talent, bo u nas i tak się zmarnuje. Albo inaczej... sprzedać go za max.kwote zanim zorientują sie że on wcale nie jest taki dobry, a zdobywając bramke oddał strzał życia.

Pózniej kupić następce, ale nie za 1mln euro, a za 10 piłek i dresy z klubu 4 ligowego.

 

Przeciez o to chodzi wszystkim naszym klubom w lidze.

No bo przeciez nie o zdobycie PUEFA :D

 

Smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym pisałem wcześniej. Tomczak chciał sie popisać a zrobił jeszcze coś gorszego. Nawet Lipiec publicznie zawieszając decyzje o walkowerach odciął sie od niego. Z karami to trzeba poczekać ale do wyroków prawomocnych z sądów. Wtedy można degradować kluby i dawać im ujemne punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teoretycznie gdyby Arka złożyła pozew do sądu cywilnego groziło by nam zawieszenie w FIFA i UEFA i wykluczenie z rozgrywek międzynarodowych i nawet zabranie Euro. Wiadomo, ze jest to nierealne ale takie sankcje wynikają z przepisów. Zresztą podobnie jak to było że Szczakowianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym serwisie Arsenalu nie ma nic na ten temat. Ba nawet nie ma nic na temat zainteresowania Fabianem a gdzie tu o transferze. Wiec narazie nie traktował bym poważnie. Bramkarzem który chyba jest najbliżej Emirates Stadium jest Szkot Craig Gordon z Hearts. Dopóki nie ma oficjalnego info to nie ma transferu. A kolejna sprawa mówi sie, że jeśli Łukasz odejdzie tego lata to prawdopodobny jest powrót Kowalewskiego do Warszawy który w Spartaku nie ma szans na grę a dłuższy rozbrat z piłka eliminuje go na pewno od kadry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janukiewicz nie warty tych pieniędzy co Śląsk za niego chce. Po zatem na lisice Dowhwania znalazł się Wojciech Skaba który miał zastąpić zimą Janka Muchę jeśli ten odejdzie. I z dwójki Skaba Janukiewicz zdecydowanie ten pierwszy jest lepszy a obaj są z tego samego rocznika. Nie wolno również zapomnieć o Janie który także jest dobrym bramkarzem i miałby pierwsze miejsce w bramce w większości polskich klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janukiewicz jest lepszy poczytaj sobie recenzej meczy w których grał.Nawet oglądałem kilka jego interwencji.Porusza się jak kot jest bardzo ruchliwy.Gdyby Śląsk nie chciał aż tyle za swojego wychowanka to mógłby już grać w średniaku europejskim.Zobaczycie jeszcze będą z niego ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mnie interesują recenzje. Średniaku europejskim chyba żartujesz sobie. jedynym klubem który na poważnie był nim zainteresowany z zagranicznych było Torquay United. Rozbiło się ostatecznie o tym, że Anglicy wpierw chcieli go wypożyczyć a potem dopiero wykupić. mówisz o zabójczej kwocie zadanej przez Śląsk ja bym tego tak nie nazwał. Lech oferował około 80 tys Euro Śląsk żądał około 120 tys Euro. Więc dla przeciętniaka europejskiego czy nawet Legii to jest śmieszna kwota.

Nie opierał nigdy oceny zawodników na recenzjach meczy. Widziałem w akcji obydwu graczy. I Skaba robi lepsze wrażenie. Zresztą zaprezentował to ostatnio z Koroną. Janukiewicz jest dobrym bramkarzem ale słabszym od Skaby który dość późno wyszedł na powierzchnie ale za to obrazu w 1 lidze.

Pomiędzy 1 a 2 liga jest spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia się wysprzedaje. Fabiański z Arsenalem Londyn.

 

To jest normalna kolej rzeczy.

Był Boruc, jest Fabiański. Był Fabiański, będzie ktos inny. Ważne zeby wypromować i dobrze sprzedać.

 

Musimy sie pogodzić z tym że zajmujemy któreś tam miejsce w szeregu.

Trzeba własnie wzorować się na klubach holenderskich, które nabywają tanio piłkarzy, promują i sprzedają za duze pieniądze do klubów angielskich, włoskich bądz hiszpanskich. Często też są to ich wychowankowie, którzy jak wiadomo w Holandii rosną jak grzyby po deszczu, można nawet powiedzieć że to swego rodzaju wylęgarnia talentów a wszystko dzięki doskonałej bazie treningowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie skończył jak Matusiak że nawet na ławę rezerwowych się nie łapie.

 

A co tam. Pojedzie chłopak do Anglii, zobaczy jak wygląda profesjonalny bogaty klub. Posiedzi na ławce, na trybunach i potem sobie wróci z workiem funtów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej rzadko. Bo Wojtek góra raz w tygodni trenuje z pierwszym zespołem. A co do Fabiana to w The Suna czyli angielskim brukowcu w stylu Fakt czy SE ukazał sie artykuł o transferze i o tym, że Fabian jest uważany w Polsce za lepszego bramkarza od Kuszczaka. I kolejna sprawa Legia chce za Fabiana minimum 3,5 mln Euro i w takim wypadku stałby się najdroższym polskim piłkarzem wytransferowanym z ligi polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na ODRE. Chodze na wszystkie mecze, ale takiego jak z Wisłą to jeszcze nie widziałem. Teraz ma serię 9 meczy bez porażki i czekają ja mecze jeszce m.in. z Pogonią i Łęczną. I ten na który w Wodzisławiu wszyscy czekają z Legią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiślacy ogólnie dali pretekst do kartek. Co do Kartki Baszczyńskiego nie mam zastrzeżeń to karta dla Paulisty była za pochopna. Bo nie było to klasyczne uderzenie z łokcia a próba uwodnienia się i w zasadzie sam ruch i dużo aktorstwa gracza Odry. Żółta karta by w zupełności wystarczyła w tej sytuacji.

 

A co do Wieczorka to jak dla mnie żadne zaskoczenie bo skoro trener 2 razy popełnia ten sam błąd i drużyna 2 sezon z rzędu w najważniejszych momentach słabnie to jest on za to odpowiedzialny i musi odejść. Z Wieczorkiem Korona nic więcej by nie osiągnęła, teraz oprócz dobrego trenera w Kielcach potrzebny jest lider zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...