Jump to content
bogdan425

Piłka nożna: Ekstraklasa

Recommended Posts

Guest Anonymous

Na co stać Wisłę, zobaczymy dopiero w fazie grupowej.

Trzymajmy kciuki!!!

Jutro jest fajna potyczka Legia Warszawa - Wisła Kraków.

Kto wygra? -postwię na Legię.

-pozdrawiam :wink:

Niestety nie moge sie wybrac na ten meczyk a szkoda bo to przez moja nieuwag. Meczyk zapowiada sie dobrze. Zawsze wygrywała ta druzyna która nie była faworytem. Jak Wisła zdonywał mistrza czy grała dobrze to ponosiła wysokie porazki 4-1, 5-1 w ubiegłym roku wygrala 2-1. Czas na rewanz. ten mecz bedzie wazny bo albo zawodnicy sie przełamia albo trzeba bedzie troche pozmieniac.

Umęczeni w Pucharach zremisowali na Łazienkowskiej. Ciekawych bramkowych okazji było co niemiara a wpadły fuksy. :(

Po dobrym meczu Reprezentacji, może być i ciekawie w meczach Ekstraklasy:

Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze - GKS Bełchatów

Wisła Kraków - Odra Wodzisław

Lech Poznań - ŁKS Łódź

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Korona Kielce - Zagłębie Lubin x

Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1

Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1

Lech Poznań - ŁKS Łódź 1

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa x

Czy kogość z Was, zaskoczyły wyniki dziesiątej kolejki Orange Ekstraklasy :?:

Bełchatów jak było wiadomo Bełchatów wraca na swoje miejsce, dla Korony pozycja lidera to takze za wysoki progi, Legia wkoncu wygrała. Nalezy zwrócic uwage na solidarność kibiców na wszystkich stadionach i protest dotyczacy zakazu rac.

Czy kogość z Was, zaskoczyły wyniki dziesiątej kolejki Orange Ekstraklasy :?:

mnie zaskoczyło że aż tyle goli padło :shock:

Trzy spotkania "załatwiły" 18 bramek na 29 zdobytych goli w dziesiątej kolejce Ligi Polskiej. Przeciętna "10" kolejki, to 3,625 gola na jeden mecz. Ta bardzo dobra średnia. Rzadko spotykana w poszczególnych kolejkach naszej ligi.

Ciekawe mecze 11 kolejki Orange Ekstraklasy:

Widzew - Lech

Belchatów - Arka

Cracovia - Korona

Zagłębie - Wisła K

Jak będzie tym razem, kto przegra?, kto wygra? i ile będzie bramek?

Lechu wygra, GKS wygra, Korona wygra, Wisła wygra..... goli będzie mało :P

No i w tabeli się wyrównało. Bramek było 23. Całkiem , całkiem - może być. Średnia = 2,875 gola na mecz.

Ktoś, tu jest rozczarowany???

Czy będzie ciekawie ????? - dwunasta kolejka.

Widzew - Legia

Arka - ŁKS

Wisła P - Bełchatów

Wisła K - Cracovia

PS

..... dla mnie co najmniej dziwne ?. Liga Polska. Duma, bo wyłączność ?. Prawie "wszyscy" się trzęsą, aby nikt, nie naruszył (ugryzł) praw Cyfrze+?. Obrzydzenie ?. Niepokorni ?. Dlaczego ? - tak jest, że tu prawie nikt, nic nie pisze ?

Nie ma tu żadnych kibiców ? (miłośników) naszej Ligi Polskiej. Gdzie tu "lokalny" patriotyzm ? - moja drużyna nareszcie wygrała. :D

Jak tak dalej będzie ? - więcej tu nic nie wpiszę ? - temat sobie, sam zniknie ?.

Widzew - Legia, czyli święta wojna. mam nadzieję że e(L)ka wygra :D

Tak właśnie miało być :D Wisła to potęgą w kraju a zagranicą to tylko "Wisełka" :)

Mialem postawic na wisle, ale ryzyko bylo za duze...derby rzadza sie swoimi prawami, nie warto bylo tracic tych 5 zl...

12 kolejka to już historia. 18 bramek, średnia na mecz 2,25 norma ??.

Ktoś jest niezadowolony :?:

ja jestem niezadowolony.... Widzew pokazał swoje prawdziwe, rasistowskie oblicze - tylko czemu akurat na "Dixim", Juniorze i Eltonie to pokazali? :cry::cry:

Edycja Burli: Porawiłem nazwę drużyny. Nie obrażajmy piłkarzy i kibiców.

Bogdan twoje słowa są śmieszne nie obrażajmy kibiców? Popierasz to co robili ci idioci przy wykonywaniu karnego przez Rogera? Po [beep]ach udających małpy z Gdańska i rzucających banany piłkarzą Pogoni znaleźli się kolejny [beep]i. I tak ich trzeba nazwać Takie zachowania trzeba tępić i karać wysoko za to kluby na trybunach których dochodzi do przejawów rasizmu.

Ktoś jest niezadowolony ?

Wybacz, nic a nic, nie rozumię?????? :?: - cały czas mam na myśli wyniki spotkań. Jakbym się odnósł do "nastrojów" piłkarzy i kibiców, to napisałbym wprost.

PS

Twój wpis, chyba nie był zaczepny.

To nie są nastroje. Rasizm jest duzym problemem w futbolu a tym bardziej w tej kolejce była akcja czerwona kartka dla rasizmu tylko, że w Łodzi nikt się do niej nie zastosował.

Powiem tak, oglądałem z daleka, bo z domu. Sędzia był na miejscu, a nawet wielu sędziów i wszystko widzieli najlepiej?. Jakby co, to jeszcze jest PZPN i komisje dyscyplinarne - pozostawiam, to bez komentarza.

Sędziowie w tym meczu się zbłaźnili. Czyli tobie takie zachowania nie przeszkadzają? Kartka dla Juniora jest wręcz śmieszna. A wracając do tego co działo się na trybunach takie zachowania są dla ciebie obojętne? Ale za takie idioctwo to odrazu powinien być przerwany mecz, walkower i wysoka kara dla klubu. Najpierw kibice ŁKS Łódź, Lechii Gdańsk i teraz Widzewa Łódź to stanowczo za dużo. Jeszcze poczekajmy chwile a takie zachowania będą powszechna na naszych stadionów. Tak naprawdę wybór gospodarza Euro 2012 przesunięto ze względu na nas. A takie zachowania na stadionach nam nie pomagają i trzeba napewno się od nich odcinać i je zwalczać.

według wytycznych UEFA, nasz PZPN powinien teraz zdegradować (Ż)Widzew :evil: Normalnie to co teraz się wyprawia to woła o pomstę do nieba. Zdegradować jeden klub - tak dla przykładu, to się potem łyse tępaki z innych klubów będą bać.... Ale na pewno nie zrobi tego PZPN, i naczelny przekręt polskiej skopanej piłki, niejaki członek SLD i Ordynackiej, Misiek Listkiewicz. :evil::evil:

Oby nie wybrali Polski na organizatora Euro - nie chcę aby te polskie łyse [beep]ki zepsuły swietnej imprezy :evil:

Pozdrawiam normalnych kibiców :)